Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Termofor Sanity Eko z pokrowcem

Opis Specyfikacja Opinie

Zastosowanie termoforu

Termofor gumowy służy do ogrzania różnych części naszego ciała. Produkt funkcjonuje jako okład, którego zadaniem jest zminimalizowanie bólu i przyniesienie ulgi. Zaletą termoforu jest prosta obsługa, wystarczy napełnić go ciepłą wodą, a także długi czas utrzymania temperatury wody. Ten niepozorny produkt posiada wiele zastosowań, dzięki którym w szybki sposób poradzimy sobie z bólem. Termofor przynosi ulgę na bolący brzuch, w tym bóle menstruacyjne, niestrawności. Jest również doskonałą metodą na szybkie ogrzanie ciała w mroźne, zimowe dni. Łagodzi bóle mięśni oraz pozwala się odprężyć i zrelaksować.

Termofor Eko Sanity

Termofor firmy Sanity jest wynalazkiem wysokiej jakości. Wykonany został z gumy z ryflowanymi ściankami, jest to materiał bezpieczny dla naszej skóry. Dodatkowo, został wyposażony w miękki pokrowiec, który pozwala na bezpośredni kontakt ze skórą. Produkt może być używany również przez dzieci, pod nadzorem osoby dorosłej.

Podatek VAT VAT8
Barcode 5907438901709
Producent Sanity
Rodzaj Gumowy
Kolor dominujący Wielokolorowy
Materiał Guma
Cechy dodatkowe Pokrowiec z polaru
Pojemność 2 L
Szerokość 19 cm
Długość 34 cm
Gwarancja 2 lata
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Termofor Sanity Eko z pokrowcem
Twoja ocena:
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com