Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Układ krążenia i serce

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg

Produkty 1-12 z 38

Strona
na stronę
Health Labs Cholesterol Natural
109,99 zł
suplement diety Cardio Natural
148,99 zł
Skoczylas - Estromega premium - kwasy Omega 3-6-9 z witaminą E - 250 ml
89,00 zł
Skoczylas - Estromega standard - kwasy Omega 3-6-9 z witaminą E - 250 ml
69,00 zł
Diochi Tromboserin  - Dbaj o swoje serce - 80 kapsułek
149,89 zł
Osavi Omega-3 Vegan 250 mg DHA Popraw zdrowie serca i mózgu  - 60 lub 120 kapsułek
50,00 zł
Sellesto Hauster  wspomaga układ sercowo-naczyniowy 60 lub 120 kapsułek
224,99 zł
Renostav Hauster- rybi kolagen na stawy - 30 lub 120 kapsułek
122,99 zł
Żelazo 3 formy i witamina C Skoczylas Pokonaj niedobór żelaza - 60 kapsułek
29,00 zł
Monolipid K Xenico Pharma Plus + czosnek - wspiera prawidłowy cholesterol - 30 kapsułek
33,45 zł
Magnez NeoMag Cardio Aflofarm prawidłowe krążenie - 50 tabletek
22,79 zł
Koenzym Q10 z wiesiołkiem i ogórecznikiem Skoczylas - 60 kapsułek
86,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg

Produkty 1-12 z 38

Strona
na stronę

Układ krążenia i serce

Stres, siedzący tryb życia oraz błędy dietetyczne - to tylko kilka spośród wielu czynników osłabiających prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego. Chcąc zapobiec wielu, poważnym schorzeniom, warto zadbać o swój organizm, przyjmując leki na serce bez recepty. Te, które znajdziesz w naszym sklepie pomogą kompleksowo wesprzeć pracę serca oraz usprawnić układ krwionośny.

Tabletki na serce, które oferujemy mogą być stosowane przez wszystkich, którzy chcą wzmocnić swój organizm. Są dedykowane w szczególności osobom, u których ryzyko zachorowania na choroby układy krwionośnego jest największe. Należy tu wziąć pod uwagę m.in. predyspozycje genetyczne, styl życia, wiek oraz historię chorób. Leki nasercowe mają w tych sytuacjach na celu uregulowanie rytmu pracy serca, poprawę przepływu krwi oraz wzmocnienie naczyń krwionośnych. Ma to ogromne znacznie w profilaktyce choćby miażdżycy, nadciśnienia, zawału i udaru.

Czy leki kardiologiczne, które posiadamy w naszym sklepie są bezpieczne? Oczywiście, każdy z nich został przebadany i może być stosowany profilaktycznie, a także w celach leczniczych. Są to również leki na uspokojenie serca, które warto przyjmować w czasie zwiększonego stresu - pozwolą ochronić serce przed zgubnymi skutkami podwyższonego napięcia nerwowego i szybko poprawią samopoczucie. Znajdziesz u nas także preparaty wzmacniające serce dla osób starszych. To one są najbardziej narażone na choroby serca, dlatego powinny dbać o odpowiednią suplementację. Nasze tabletki można podarować więc w prezencie swoim rodzicom czy dziadkom, okazując w ten sposób swoją troskę o ich zdrowie.

Jakie składniki aktywne znajdziesz w naszych lekach? Są to przede wszystkim wysokiej jakości naturalne ekstrakty i wyciągi o naukowo udowodnionym działaniu. Posiadające je w swoim składzie, witaminy na serce, są łatwo przyswajalne i szybciej można zauważyć efekty ich stosowania. Znane zioła na wzmocnienie serca, to m.in. hibiskus, głóg i ruszczyk kolczasty oraz wiele więcej. Ilość różnorodnych kompozycji jest zaś na tyle duża, że z pewnością każdy znajdzie tu preparaty na serce, które spełnią jego oczekiwania.

Nie można zapominać o tym, że zdrowie serca zależy także od tak podstawowych spraw jak m.in. prawidłowy poziom cukru oraz cholesterolu. Suplementy diety na serce powinny to uwzględniać, tym bardziej że wysoki cholesterol i cukier znacznie podnoszą ryzyko chorób serca i układu krwionośnego. Produkty wspierające funkcjonowanie pracy serca, które oferujemy, mogą być stosowane także przez osoby, które mają problem z ustabilizowaniem właśnie poziomu cholesterolu, jak też obniżają ciśnienie krwi oraz chronią naczynia krwionośne. Dzięki nim wzmocnisz swoje zdrowie i cały organizm oraz poczujesz się bezpieczniej.