Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Układ krążenia i serce

Zobacz jako Siatka Lista
sort-descending
 • Biolit Kardio-san
  19,90 zł
 • Gloe Karczoch
  44,90 zł
 • Nutrileya NutriRegular Ven Urto
  2 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  39,89 zł
 • Czerwony ryż + karczoch
  2 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  26,90 zł 25,56 zł
 • Krążenie, ruszczyk, diosmina, kasztanowiec
  5 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  51,39 zł 47,79 zł
 • Medica Herbs Pestki Winogron
  3 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  17,95 zł
 • Nattokinaza
  7 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  69,98 zł
 • Aliness - Rhodiola rosea - Różeniec górski - 500mg - 60 kapsułek
  17 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  59,90 zł 56,91 zł
 • Aliness - Pycnogenol Extract 65% 50 mg - Sosna nadmorska - 60 tabletek
  2 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  79,90 zł 75,91 zł
 • Aliness - Diosmina mikronizowana PLUS 500 mg - 100 tabletek
  5 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  49,90 zł 47,41 zł
 • Aliness - Kwas Alfa Liponowy R-ALA 200 mg - 60 wege tabletek
  4 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  54,90 zł 52,16 zł
 • Resweratrol (Rdestowiec Japoński)
  28 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  13,71 zł

Układ krążenia i serce

Stres, siedzący tryb życia oraz błędy dietetyczne - to tylko kilka spośród wielu czynników osłabiających prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego. Chcąc zapobiec wielu, poważnym schorzeniom, warto zadbać o swój organizm, przyjmując leki na serce bez recepty. Te, które znajdziesz w naszym sklepie pomogą kompleksowo wesprzeć pracę serca oraz usprawnić układ krwionośny.

Tabletki na serce, które oferujemy mogą być stosowane przez wszystkich, którzy chcą wzmocnić swój organizm. Są dedykowane w szczególności osobom, u których ryzyko zachorowania na choroby układy krwionośnego jest największe. Należy tu wziąć pod uwagę m.in. predyspozycje genetyczne, styl życia, wiek oraz historię chorób. Leki nasercowe mają w tych sytuacjach na celu uregulowanie rytmu pracy serca, poprawę przepływu krwi oraz wzmocnienie naczyń krwionośnych. Ma to ogromne znacznie w profilaktyce choćby miażdżycy, nadciśnienia, zawału i udaru.

Czy leki kardiologiczne, które posiadamy w naszym sklepie są bezpieczne? Oczywiście, każdy z nich został przebadany i może być stosowany profilaktycznie, a także w celach leczniczych. Są to również leki na uspokojenie serca, które warto przyjmować w czasie zwiększonego stresu - pozwolą ochronić serce przed zgubnymi skutkami podwyższonego napięcia nerwowego i szybko poprawią samopoczucie. Znajdziesz u nas także preparaty wzmacniające serce dla osób starszych. To one są najbardziej narażone na choroby serca, dlatego powinny dbać o odpowiednią suplementację. Nasze tabletki można podarować więc w prezencie swoim rodzicom czy dziadkom, okazując w ten sposób swoją troskę o ich zdrowie.

Jakie składniki aktywne znajdziesz w naszych lekach? Są to przede wszystkim wysokiej jakości naturalne ekstrakty i wyciągi o naukowo udowodnionym działaniu. Posiadające je w swoim składzie, witaminy na serce, są łatwo przyswajalne i szybciej można zauważyć efekty ich stosowania. Znane zioła na wzmocnienie serca, to m.in. hibiskus, głóg i ruszczyk kolczasty oraz wiele więcej. Ilość różnorodnych kompozycji jest zaś na tyle duża, że z pewnością każdy znajdzie tu preparaty na serce, które spełnią jego oczekiwania.

Nie można zapominać o tym, że zdrowie serca zależy także od tak podstawowych spraw jak m.in. prawidłowy poziom cukru oraz cholesterolu. Suplementy diety na serce powinny to uwzględniać, tym bardziej że wysoki cholesterol i cukier znacznie podnoszą ryzyko chorób serca i układu krwionośnego. Produkty wspierające funkcjonowanie pracy serca, które oferujemy, mogą być stosowane także przez osoby, które mają problem z ustabilizowaniem właśnie poziomu cholesterolu, jak też obniżają ciśnienie krwi oraz chronią naczynia krwionośne. Dzięki nim wzmocnisz swoje zdrowie i cały organizm oraz poczujesz się bezpieczniej.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...