Bezpieczeństwo

Zobacz jako Siatka Lista
sort-descending
 • Adapter pasów samochodowych dla kobiet w ciąży Insafe Seat-Belt Guide
  56 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  138,98 zł
 • Bezprzewodowa niania elektroniczna z kamerą Full HD Wi-Fi Neno Avante
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  179,90 zł
 • Bezpieczna lampka nocna dla dzieci Neno Titto - RGB regulacja barwy światła
  79,00 zł
 • Bezprzewodowa wideo-niania Neno Vera - duży zasięg działania
  449,00 zł
 • Medyczny monitor oddechu dla dzieci Nanny BM-02
  500,90 zł
 • Dodatkowa Płytka Sensoryczna BM-01 do Monitora Oddechu Nanny BM-02
  248,99 zł
 • Beurer BY 84 - Elektroniczna niania - duży zasięg
  3 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  204,99 zł
 • Beurer BY 88 - Niania elektroniczna Monitor Baby Care
  499,90 zł
 • Niania elektroniczna Xblitz Kinder - zasięg do 260 m
  3 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  399,90 zł

Produkty 9

Bezpieczeństwo

Zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim członkom rodziny jest jednym z najważniejszych obowiązków. Zakup odpowiednich akcesoriów ma szczególnie znaczenie dla młodych rodziców. Jednym z ciekawszych urządzeń, które może znacznie podnieść komfort opiekunów jest niania elektroniczna. Ten prosty gadżet pozwoli na nieprzerwane kontrolowanie stanu niemowlęcia, będącego w innym pokoju. Najczęściej stosuje się je podczas drzemki maluszka. Umożliwia monitoring oddechu oraz usłyszenie płaczu dziecka podczas wypełniania obowiązków domowych w innych częściach mieszkania. Ciekawym rozwiązaniem są elektroniczne nianie z kamerą wyposażone w dodatkowe funkcje. Niania z monitorem oddechu zapewnia także komfort psychiczny i ochroni naszą pociechę przed poważnym niebezpieczeństwem związanym ze śmiercią łóżeczkową.

Kiedy warto sięgnąć po czujnik oddechu dla niemowląt?

Ciekawym urządzeniem dostępnym w naszym sklepie jest monitor oddechu dla niemowlaka. Ten prosty w obsłudze gadżet zapewni Ci spokój psychiczny. Dzięki temu będziesz lepiej spać oraz w pełni wykorzystasz czas w trakcie drzemek maluszka. Ciągły lęk o SIDS może stać się źródłem poważnego stresu i napięcia, który wpłynie negatywnie na inne aspekty życia. Mata monitorująca oddech dziecka przeznaczona jest dla dzieci od pierwszego dnia życia aż do ukończenia roczku. Na kolejnych etapach życia lepiej sprawdzą się nianie elektroniczne. Monitor oddechu dla dziecka można stosować u każdego noworodka. Urządzenie szczególnie przyda się w przypadku maluszków będących w grupie ryzyka. Należą do nich m.in. wcześniaki oraz dzieci z niską masą urodzeniową. W ofercie naszego sklepu Almamed znajdziesz szeroki wybór wyposażenia dla młodych rodziców, którzy chcą zadbać o zdrowie swojej pociechy.

Nie zapominajmy również o bezpieczeństwie niepełnosprawnych i starszych członków rodziny. Jakie akcesoria warto dla nich wybrać?

Na naszej stronie internetowej znajdziesz również szeroki wybór akcesoriów do bezpiecznego poruszania się, w tym także wyposażenie łazienkowe. Wygodne taborety pod prysznic i do wanny przydadzą się w każdym domu starszej osoby. Pozwalają na wygodne mycie, zmniejszając ryzyko upadku i urazu. Sprawdzają się jednocześnie w przypadku osób niepełnosprawnych oraz pacjentów w czasie rekonwalescencji. Stołki wykonane z aluminium są mocne i stabilne. W łazience nie powinno zabraknąć także maty antypoślizgowej. Masująca powłoka wyposażona jest w szereg przyssawek, gwarantujących maksymalną stabilność. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór akcesoriów i przyborów medycznych, które spiszą się w codziennym życiu. Już dziś odkryj całą gamę produktów, które zapewnią spokój i bezpieczeństwo w Twoim domu!

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...