Uroda

Zobacz jako Siatka Lista
sort-descending
 • Biotebal Effect - Specjalistyczny szampon przeciw wypadaniu włosów 200 ml
  214 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  25,99 zł
 • Placenta w ampułkach WT-Methode Placen Formula HP 12x10 ml
  915 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  163,76 zł 158,85 zł
 • Holika Holika - Wodoodporny żel - krem przeciwsłoneczny do twarzy - Aloe Water Proof Sun Gel - SPF50 - 100 ml
  152 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  51,99 zł
 • Nivea Sun Balsam po opalaniu to doskonały produkt dla osób pragnących utrzymać swoją opaleniznę dłużej.
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  28,90 zł 32,50 zł
  32,50 zł
 • NIVEA SUN Nawilżający balsam do opalania SPF
  39,50 zł
  43,90 zł
 • NIVEA SUN Nawilżający balsam w sprayu do opalania SPF 20 200 ml
  38,90 zł 42,90 zł
  42,90 zł
 • NIVEA SUN Karotenowy olejek do opalania w sprayu SPF 6 200 ml
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  28,90 zł 31,90 zł
  31,90 zł
 • NIVEA SUN POCKET SIZE Balsam ochronny na słońce dla dzieci KIDS SPF 50+ 50 ml
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  16,90 zł 18,90 zł
  18,90 zł
 • DARK SPOT CONTROL LUMINOUS630
  46,50 zł 51,50 zł
  51,50 zł
 • Krem ochronny do twarzy SPF 50
  30,90 zł 34,90 zł
  34,90 zł
 • Nivea Sun Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy z wysoką ochroną SPF 50 - 50 ml
  30,90 zł 34,90 zł
  34,90 zł
 • Aura herbals srebro koloidalne
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  18,90 zł

Uroda

Człowiek od dawien dawna wykorzystywał dostępne substancje o właściwościach pielęgnacyjnych, mające na celu zachowanie lub przywrócenie zdrowego i pięknego wyglądu ciała. Nasi przodkowie wytwarzając kosmetyki pod postacią pomad, kremów, płynów i maści, starali się zadbać o ciało i jak najlepszą jego kondycję, niezależnie od wieku i stanu fizjologicznego. W dzisiejszych czasach uroda - codzienna troska o stan skóry, włosów, paznokci stała się priorytetem. Dla nas zdrowie i uroda są również bardzo istotnym aspektem dnia codziennego. Dlatego też w sklepie internetowym AlmaMed dokładamy wszelkich starań by dostarczać wam bogatą gamę kosmetyków do pielęgnacji ciała.

Uroda i zdrowie stały się w powszechnym rozumieniu współzależne, a ich synergiczna więź stanęła u podstaw nowej idei pielęgnacji. Doskonale wiemy, jak wielkim obciążeniem dla ciała, wewnątrz, jak i na zewnątrz, jest obcowanie z codziennymi niedogodnościami, wynikającymi z rozwoju cywilizacyjnego. Jesteśmy również świadomi, jak wielką rolę w naszym życiu odgrywa uroda i pielęgnacja ciała, z ukierunkowaniem na zachowanie jak najlepszego zdrowia. Dlatego też, nasz sklep dla urody, stworzony z myślą o współczesnych kobietach pragnących podkreślać, a jednocześnie zachować na dłużej swoje naturalne piękno, mężczyznach, dążących do zachowania witalności oraz dzieciach, wymagających szczególnej troski oferuje tylko najbezpieczniejsze, wyselekcjonowane produkty dla zdrowia i urody.

Budując naszą ofertę, z pełną świadomością sięgnęliśmy po naturalne, organiczne, zdrowe preparaty kosmetyczne, za których skutecznością przemawiają wyjątkowe surowce i ich niezwykłe właściwości, ale również odpowiedzialny sposób produkcji oraz forma użytkowania.

Dzisiejsza wiedza, szczegółowe badania oraz dostęp do bogatych źródeł substancji biologicznie czynnych to największa siła kosmetologii. Jednak coraz bardziej świadomi klienci, dla których większą wartość, zarówno wizualną, jak i prozdrowotną ma uroda i pielęgnacja ciała w rozumieniu holistycznym oczekują czegoś więcej niż umiejętnie zsyntetyzowanych preparatów. Szukają organicznych, w pełni bezpiecznych źródeł odżywienia, ochrony, regeneracji i codziennego wsparcia dla zewnętrznego, niepowtarzalnego piękna.

W ofercie naszego sklepu priorytet stanowi zdrowie i uroda. Kosmetyki, które oferujemy odznacza wysoka jakość produktu. Znajdziecie zarówno preparaty do włosów, skóry, paznokci, zębów, jak i do pielęgnacji całego ciała oparte na zdrowych surowcach - bogatych źródłach pożądanych substancji aktywnych.

Na życzenie chętnie doradzimy wybór odpowiednich kosmetyków. Skupiamy się na tym, co najistotniejsze - na rzeczywistych oczekiwaniach naszych klientów. Dla nas wartością nadrzędną jest więź, jaką tworzy dziś uroda i zdrowie. Sklep, który stworzyliśmy w oparciu o ideę pielęgnacji holistycznej jest tego najlepszym dowodem. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz to co najzdrowsze dla Ciebie i Twojego ciała, by Twoja piękna uroda zachwycała nieustannie, każdego dnia.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...