Koszty i czas dostawy

Koszt Wysyłki Krajowej Kurierskiej


Koszt dostawy jest uzależniony od formy płatności. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. Wybrane produkty objęte są darmową lub promocyjną formą dostawy, co oznacza, że klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z wysyłką zamówienia, bądź jej niewielką część. Standardowy cennik płatności dla przesyłki kurierskiej wygląda następująco:

 

Przelew tradycyjny (zwykły) 14,90 zł
Płatność online (PayU) 14,90 zł
Płatność kartą 14,90 zł
Płatność przy odbiorze 19,90 zł

 

Koszt Wysyłki Krajowej Paczkomatem Inpost


Koszt dostawy zwykle uzależniony jest od gabarytu paczki. W naszym sklepie koszt wysyłki dla każdego gabarytu wynosi tyle samo. Maksymalny gabaryt jaki można wysłać za pomocą paczkomatu wynosi: 410 x 380 x 640 mm (wysokość x szerokość x głębokość). Wybrane produkty są objęte promocyjną formą dostawy. Standardowy cennik wygląda następująco:

 

Przelew tradycyjny (zwykły) 14,90 zł
Płatność online (PayU) 14,90 zł
Płatność kartą 14,90 zł
Płatność przy odbiorze Brak

 

Koszt Wysyłki Krajowej do punktów ORLEN (ORLEN Paczka)

 

ORLEN Paczka to wysyłka i dostawa przesyłek do Sieci Automatów Paczkowych, Stacji paliw ORLEN oraz kiosków i sklepików wchodzących w skład sieci ORLEN Paczka, czyli łącznie ponad 5000 punktów odbioru. Niezwykle łatwe, wygodne i tanie rozwiązanie zapewniające wysoką terminowość dostaw. Punkty odbioru zlokalizowane są na osiedlach, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich. Istnieje możliwość sprawdzenia na mapie lokalizacji punkt ORLEN Paczka, gdyż ORLEN Paczka to nie tylko kioski, ale także sklepiki osiedlowe.

Przelew tradycyjny (zwykły) 10,90 zł
Płatność online (PayU) 10,90 zł
Płatność kartą 10,90 zł
Płatność przy odbiorze Brak

 

Czas dostawy


Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi ok 2 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. Informacja o dostępności i czasie realizacji zamowienia na produkt podana jest zawsze na karcie produktu.