Wyposażenie łazienki

Zobacz jako Siatka Lista
sort-descending
 • Vermeiren wózek sanitarny prysznicowo - toaletowy PLUO
  1 249,00 zł
 • Przystawka toaletowa - model JMC-C 5300KD
  99,99 zł
 • Krzesło toaletowe składane z szybkozłączkami - model TGR-R KT 618
  149,00 zł
 • Taboret prysznicowy okrągły z systemem ułatwiającym montaż - model TGR-R KP-O 3432
  4 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  77,00 zł
 • Taboret prysznicowy przyścienny, składany - model JMC-C 5105
  149,00 zł
 • Taboret prysznicowy TGR-R KP 340L z systemem łatwego montażu
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  99,99 zł
 • Antypoślizgowa Mata do Wanny - Aston - 100 x 40 cm - Dla seniorów i osób niepełnosprawnych
  4 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  74,99 zł
 • Taboret okrągły Blue 528020 Herdegen - pod prysznic lub do wanny
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  134,98 zł
 • Balkonik Harry z ławeczką i zestawem toaletowym 3w1 balkonik, toaleta i siedzisko Reha Fund
  8 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  339,98 zł
 • Basen do mycia głowy z prysznicem + pompka Timago
  21 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  69,98 zł
 • Taboret prysznicowy Vermeiren MELBOURNE - Z wycięciem, z oparciem
  210,99 zł
 • Krzesło prysznicowe prostokątne Vermeiren LILLY - Z oparciem
  6 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  219,99 zł

Wyposażenie łazienki

Wyposażenie łazienki osoby niepełnosprawnej, ciężko chorej czy w podeszłym wieku powinno różnić się od wyposażenia pokoju kąpielowego osoby w pełni sprawnej. Nie bez powodu takie wnętrza określa się mianem łazienek bez barier - są one tak dostosowane do potrzeb osób o ograniczonej sprawności ruchowej, że niepełnosprawność czy choroba przestają być tak dużym problemem. Odpowiednie wyposażenie łazienek sprawia, że samodzielne kąpiele czy zaspokajanie potrzeb fizjologicznych stają się czynnościami znacznie łatwiejszymi, a przez to również bardziej komfortowymi. Akcesoria tego typu pozwalają także odzyskać poczucie prywatności i cieszyć się samodzielnością lub wesprzeć opiekuna podopiecznego w jego codziennej pracy.
W naszym sklepie można znaleźć wszystko do łazienki dostosowanej do potrzeb seniora, osoby ciężko chorej, kontuzjowanej czy niepełnosprawnej. Niektóre produkty doskonale sprawdzą się także w przypadku ciąży lub w trakcie rehabilitacji po urazie czy operacji. Specjalistyczne, medyczne wyposażenie do łazienek wykorzystuje się bowiem zarówno okresowo, jak i na stałe. Mowa tu między innymi o krzesłach i wózkach prysznicowych, nakładkach na sedes, ławkach na wannę czy matach antypoślizgowych pod prysznic i do wanny.
Nasz sklep z wyposażeniem łazienek dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej oferuje produkty renomowanych marek, specjalizujących się w produkcji wyrobów medycznych. Akcesoria tego typu są projektowane w sposób ergonomiczny, gwarantując użytkownikom nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale również bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, czy konsumenta interesuje wyposażenie małej łazienki, czy dużego pokoju kąpielowego - w naszym asortymencie z pewnością znajdzie się wszystko, co niezbędne, aby urządzić ją z myślą o wyjątkowych potrzebach osoby starszej czy chorej.
Warto pamiętać, że wyposażenie do łazienek dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej musi zostać dopasowane do jej potrzeb między innymi pod kątem wysokości czy wytrzymałości na nacisk (udźwigu). Konieczne jest także prawidłowe zamontowanie takich elementów wyposażenia, jak ławka na wannę czy nakładka na sedes, aby akcesoria te bezpiecznie pełniły swoją funkcję. Dobrej jakości wyposażenie łazienki dla seniora czy osoby niepełnosprawnej musi być wytrzymałe, ale również higieniczne. Wskazane jest zatem, aby utrzymanie go w czystości nie nastręczało problemów. Przy wyborze wyposażenia warto brać pod uwagę również potrzeby opiekuna podopiecznego - kółka przy krześle prysznicowym czy odpowiednio skonstruowana kaczka sanitarna ułatwią opiekunowi najbardziej wymagające zadania.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...