Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Wyposażenie łazienki

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg

Produkty 1-12 z 41

Strona
na stronę
Taboret okrągły Blue 528020  Herdegen - pod prysznic lub do wanny
114,99 zł
Krzesełko prysznicowe ARmedical AR-209  z wycięciem U
119,00 zł
Balkonik Harry z ławeczką i zestawem toaletowym 3w1 balkonik, toaleta i siedzisko Reha Fund
318,98 zł
Basen do mycia głowy z prysznicem + pompka Timago
74,99 zł
Uchwyty łazienkowe lakierowane Vermeiren IZZIE
40,99 zł
Herdegen Uchwyt naścienny FIT EASY z przyssawkami
54,99 zł
Taboret prysznicowy Vermeiren SIDNEY - Z wycięciem
178,99 zł
Taboret prysznicowy Vermeiren MELBOURNE - Z wycięciem,  z oparciem
210,99 zł
Krzesło prysznicowe prostokątne Vermeiren LILLY - Z oparciem
187,99 zł
Siedzisko dla dzieci PEPI stabilizujące głowę i plecy Vermeiren - Do kąpieli
678,99 zł
Zestaw do mycia włosów Herdegen - prysznic + miska pneumatyczna
79,99 zł
Taboret prysznicowy okrągły obrotowy z systemem TF Timago TGR-R KP-O 5021
144,90 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg

Produkty 1-12 z 41

Strona
na stronę

Wyposażenie łazienki

Wyposażenie łazienki osoby niepełnosprawnej, ciężko chorej czy w podeszłym wieku powinno różnić się od wyposażenia pokoju kąpielowego osoby w pełni sprawnej. Nie bez powodu takie wnętrza określa się mianem łazienek bez barier - są one tak dostosowane do potrzeb osób o ograniczonej sprawności ruchowej, że niepełnosprawność czy choroba przestają być tak dużym problemem. Odpowiednie wyposażenie łazienek sprawia, że samodzielne kąpiele czy zaspokajanie potrzeb fizjologicznych stają się czynnościami znacznie łatwiejszymi, a przez to również bardziej komfortowymi. Akcesoria tego typu pozwalają także odzyskać poczucie prywatności i cieszyć się samodzielnością lub wesprzeć opiekuna podopiecznego w jego codziennej pracy.
W naszym sklepie można znaleźć wszystko do łazienki dostosowanej do potrzeb seniora, osoby ciężko chorej, kontuzjowanej czy niepełnosprawnej. Niektóre produkty doskonale sprawdzą się także w przypadku ciąży lub w trakcie rehabilitacji po urazie czy operacji. Specjalistyczne, medyczne wyposażenie do łazienek wykorzystuje się bowiem zarówno okresowo, jak i na stałe. Mowa tu między innymi o krzesłach i wózkach prysznicowych, nakładkach na sedes, ławkach na wannę czy matach antypoślizgowych pod prysznic i do wanny.
Nasz sklep z wyposażeniem łazienek dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej oferuje produkty renomowanych marek, specjalizujących się w produkcji wyrobów medycznych. Akcesoria tego typu są projektowane w sposób ergonomiczny, gwarantując użytkownikom nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale również bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, czy konsumenta interesuje wyposażenie małej łazienki, czy dużego pokoju kąpielowego - w naszym asortymencie z pewnością znajdzie się wszystko, co niezbędne, aby urządzić ją z myślą o wyjątkowych potrzebach osoby starszej czy chorej.
Warto pamiętać, że wyposażenie do łazienek dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej musi zostać dopasowane do jej potrzeb między innymi pod kątem wysokości czy wytrzymałości na nacisk (udźwigu). Konieczne jest także prawidłowe zamontowanie takich elementów wyposażenia, jak ławka na wannę czy nakładka na sedes, aby akcesoria te bezpiecznie pełniły swoją funkcję. Dobrej jakości wyposażenie łazienki dla seniora czy osoby niepełnosprawnej musi być wytrzymałe, ale również higieniczne. Wskazane jest zatem, aby utrzymanie go w czystości nie nastręczało problemów. Przy wyborze wyposażenia warto brać pod uwagę również potrzeby opiekuna podopiecznego - kółka przy krześle prysznicowym czy odpowiednio skonstruowana kaczka sanitarna ułatwią opiekunowi najbardziej wymagające zadania.