Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Ortopedia i rehabilitacja

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg sort-descending
Antypoślizgowa Mata do Wanny - Aston - 100 x 40 cm - Dla seniorów i osób niepełnosprawnych
74,99 zł
Rotor rehabilitacyjny - DualTIM
135,99 zł
Rotor rehabilitacyjny - TIMgym
79,99 zł
Rotor rehabilitacyjny - TempoTIM Plus
109,00 zł
Rotor rehabilitacyjny - TempoTIM
89,99 zł
Rotor rehabilitacyjny
59,99 zł
Vermeiren Polska VERSO Wózek z napędem elektrycznym pokojowy
8 499,00 zł
Taśma do kinesiotapingu yellowTAPE - różne kolory - 5cm x 32m
104,90 zł
141,99 zł
Kruszarka do leków 4w1
17,35 zł
Etui na leki 7dni 4 pory
29,99 zł
Timago - Stolik przyłóżkowy buk
159,00 zł
Synapsa-Med Kołdra obciążeniowa Gravity
589,90 zł

Sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny

W ofercie naszego sklepu znajduje się różnorodny sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny. Proponujemy Państwu specjalistyczne akcesoria, umożliwiające kompleksową opiekę nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi.

Sprzęt rehabilitacyjny dostępny w naszym sklepie doskonale sprawdzi się zarówno w prywatnym użytku do domowego usprawniania, jak i w profesjonalnych placówkach zajmujących się opieką nad chorymi. W tej kategorii znajdą Państwo między innymi sprzęt rehabilitacyjny do ćwiczeń w domu, taki jak maty, różnej wielkości piłki, dyski sensoryczne czy taśmy. Dla profesjonalistów i osób bardziej zaawansowanych proponujemy akcesoria rehabilitacyjne takie jak taśmy do kinesiotapingu, rollery i piłki do masażu powięzi. Oferujemy również sprzęt do ćwiczeń rehabilitacyjnych w postaci trzykołowych rowerów zarówno dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, jak i dla osób dorosłych.

Na naszej stronie mogą Państwo nabyć również sprzęt ortopedyczny. W asortymencie znajduje się między innymi szeroki wybór poduszek, umożliwiających utrzymanie ergonomicznej pozycji kręgosłupa zarówno w trakcie snu, jak i podróży. Oferujemy Państwu różnorodne akcesoria ortopedyczne, umożliwiające pionizację i naukę chodu pacjenta, takie jak balkoniki, trójnogi, kule łokciowe, pachowe i laski.

Dostępny u nas specjalistyczny, ortopedyczny sprzęt umożliwia przemieszczanie się również osobom niechodzącym, dla których powyższe udogodnienia nie są wystarczające. Posiadamy bardzo szeroką ofertę skuterów i wózków inwalidzkich, zarówno w wersjach dla dzieci jak i dorosłych oraz akcesoria do nich.

W naszej ofercie dostępne są także pomoce ortopedyczne i sprzęt rehabilitacyjny umożliwiające zapewnienie opieki osobom niepełnosprawnym, które mają duże trudności w poruszaniu się. Aby umożliwić takim chorym bardziej samodzielne zadbanie o własne potrzeby życiowe, nasz sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym proponuje specjalne udogodnienia do łazienek, takie jak uchwyty naścienne, nasadki na toaletę, wolnostojące krzesła toaletowe, ławeczki i siedziska nawannowe czy krzesła prysznicowe.

Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny umożliwia opiekę w warunkach domowych, również nad chorymi w bardzo ciężkich stanach. Z myślą o osobach leżących nasz sklep medyczno-ortopedyczny oferuje nie tylko rehabilitacyjny sprzęt do ćwiczeń, ale także specjalistyczne środki higieniczne umożliwiające zapewnienie odpowiedniej pielęgnacji przyłóżkowej. Proponujemy Państwu majtki chłonne, pieluchomajtki, podkłady oraz kosmetyki przeciwodparzeniowe i przeciwodleżynowe. Dostępne są również baseny i kaczki oraz specjalne przenośne zestawy do mycia włosów. Nasz rehabilitacyjny i ortopedyczny sklep oferuje także sprzęt do rehabilitacji dedykowany takim osobom, a więc specjalne łóżka, poduszki i materace przeciwodleżynowe, a także stoliki przyłóżkowe czy podpórki pod plecy umożliwiające siedzenie w łóżku z oparciem. Medyczny rehabilitacyjny sprzęt dla chorych leżących dostępny w naszym asortymencie obejmuje również specjalny, niezależny wysięgnik do podnoszenia pacjenta, co zdecydowanie ułatwia pielęgnację.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...