Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Specjalistyczny sprzęt medyczny

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg sort-descending
 Nożyczki operacyjne 13cm zagięte -Sylamed Camedica
19,90 zł
Nożyczki operacyjne 14,5cm proste -Sylamed Camedica
19,90 zł
Inhalator Microlife NEB 400  + Sól fizjologiczna Gilbert NaCl 0,9% x 10 szt - GRATIS!
134,99 zł
PRZYŁBICA OCHRONNA UCHYLNA
14,90 zł
przyłbica ochronna z pianką
5,90 zł
Boxmet Medical - Staza C-A-T (7 generacji) - czarna
199,00 zł
Maska nosowa do aparatu CPAP bez wspornika czołowego Yuwell YN-03
189,99 zł
Telemedycyna Polska KardiaMobile
710,99 zł 727,99 zł
727,99 zł
Etui na stetoskop Littmann Micro - Błękit karaibski
59,90 zł
Rozgałęźnik do urządzenia Vitafon Aktiv
89,99 zł
Torba fizjoterapeuty, masażysty lub lekarza yellowSPORT
749,90 zł
Defibrylator AED-Fred PA-1 Schiller
5 298,99 zł

Specjalistyczny sprzęt medyczny

Specjalistyczny sprzęt medyczny przeznaczony jest zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Asortyment medyczny oferowany przez nasz sklep stanowi wyposażenie szpitali, przychodni, hospicjów, a także wielu innych placówek publicznych i podmiotów leczniczych. Zaopatrują się w niego również służby porządkowe: jednostki policji, straży miejskiej oraz straż pożarna.


Medyczny sprzęt specjalistyczny dla każdego lekarza


Medyczny sprzęt specjalistyczny jest niezbędny w pracy każdego lekarza. Będzie się on jednak różnił w zależności od specjalizacji. Nasz sklep posiada medyczny asortyment odpowiedni dla wielu z nich. Specjalistyczny sprzęt medyczny dla ginekologa to m.in. aparat USG i EKG, dla kardiologa - aparat do badania holtera, natomiast dla pediatry - stetoskop czy waga niemowlęca. Nowoczesne urządzenia są intuicyjne i łatwe w obsłudze.


Mniejszy i większy sprzęt medyczny


Na asortyment medyczny naszego sklepu składają się zarówno duże urządzenia, jak i mniejsze narzędzia. Można go podzielić też na sprzęt jednorazowy (maski tlenowe, igły, strzykawki), maszyny medyczne (wagi, koncentratory tlenu, lampy bakteriobójcze, aparaty EKG) oraz przybory lekarskie (stetoskopy, torby medyczne, termometry bezdotykowe, ciśnieniomierze). Drobny sprzęt w postaci ciśnieniomierzy, inhalatorów czy ssaków jest konieczny do wspomagania procesów leczenia i przeprowadzania badań profilaktycznych. Medyczny sprzęt specjalistyczny umożliwia placówce świadczenie najwyższego poziomu opieki zdrowotnej. Warto wybierać produkty najlepszej jakości, ponieważ dzięki nim możliwe jest zapewnienie największego możliwego komfortu nawet najbardziej wymagającym i potrzebującym pacjentom.


Jaki sprzęt medyczny warto mieć w domu?


Warto mieć na uwadze, że medyczny asortyment nie musi stanowić jedynie wyposażenia ośrodków ochrony zdrowia. Niektóre sprzęty i przyrządy dobrze jest mieć także we własnym domu. Odrębną grupę stanowią produkty przeznaczone dla osób, które zakończyły hospitalizację w placówce i muszą kontynuować proces leczenia w domu. Powinny one zaopatrzyć się m.in. w termometr, ciśnieniomierz czy inhalator. Te przedmioty spotyka się także w domach osób, którym zależy na profilaktycznym sprawdzaniu swojego stanu zdrowia. Termometry pozwalają kontrolować jeden z najważniejszych parametrów zdrowia, czyli temperaturę, a inhalatory sprawdzają się w kuracji infekcji dróg oddechowych. Ciśnieniomierze są używane przez osoby cierpiące na nadciśnienie, a także nierzadko przez resztę domowników w celach kontrolnych.
Serdecznie zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszym kompletnym asortymentem specjalistycznego sprzętu medycznego.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...