Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Sprzęt pomocniczy

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg sort-descending
Kruszarka do leków 4w1
17,35 zł
Etui na leki 7dni 4 pory
29,99 zł
Kasetka tygodniowa na leki "7" jedna pora dnia El-Comp
6,53 zł
Kasetka tygodniowa na leki "7/2" dwie pory dnia El-Comp
9,74 zł
Kasetka tygodniowa na leki 4 pory dnia El-Comp Elena
27,50 zł 30,49 zł
30,49 zł
Podnośnik kąpielowo - transportowy Eagle 620 Vermeiren - do 150 kg
3 448,99 zł
Fotel geriatryczny Ontario Vermeiren - sterowany na pilota
3 998,99 zł
Fotel wypoczynkowy Montreal Vermeiren - regulowany na pilota
4 500,99 zł
Vermeiren Falcon - podnośnik transportowy elektryczny - do 130kg
2 999,00 zł
Śliniak dla dorosłych z kieszenią - fartuch do karmienia Hygo Protect 50/90
29,98 zł
Podnośnik kąpielowo-transportowy Eagle 625 Vermeiren - do 175 kg
4 400,00 zł
Podnośnik kąpielowo-transportowy Vermeiren EAGLE 620 - Do 150 kg
3 499,00 zł

Produkty 12

na stronę

Sprzęt pomocniczy

Wraz z nadejściem jesieni życia codzienne czynności zaczynają być coraz większym wyzwaniem. To, co jeszcze kilka lat wcześniej nie stanowiło najmniejszego problemu, teraz może stwarzać trudności, które warto pokonywać, sięgając po proponowane w naszym sklepie internetowym pomoce dla seniora. Spoglądając na świat osób w podeszłym wieku przez ich pryzmat, zauważamy, że sfera toalety, spożywania posiłków i poruszania się jest mocno ograniczona, a tym samym wymaga zastosowania rozwiązań, które stają się niejako asystentem tak dla osoby starszej, jak i jej opiekuna. Prezentujemy Państwu kategorię, w której znajduje się praktyczny, sprawdzony i rekomendowany przez profesjonalnych opiekunów sprzęt pomocniczy dla osób starszych, który ułatwi sprawowanie opieki, a także pomoże nie tylko osobom starszym, ale i niepełnosprawnym w zwykłym funkcjonowaniu.

Znajdujący się w naszej ofercie sprzęt dla osób niepełnosprawnych został zaprojektowany tak, by swoją konstrukcją wpływał na ułatwienie wykonywania codziennych czynności np. kąpieli lub karmienia. Dla naszych klientów wybraliśmy wyłącznie akcesoria dla seniora i niepełnosprawnych, które gwarantują bezpieczeństwo oraz są odpowiednio dopasowane do danych czynności. Proponujemy produkty klasyczne, jak i te, w których producenci zastosowali innowacyjne rozwiązania. Zdajemy sobie sprawę z rozległości potrzeb, stąd zadbaliśmy o różnorodność oferty, w której znajdują się produkty dla seniora pomagające osobom poruszającym się samodzielnie lub z niewielką pomocą, a także akcesoria dla osób leżących tj. jednorazowe myjki, wanienka do mycia głowy, jednorazowe śliniaki i wiele innych.

Dysfunkcje ruchu wiążą się z brakiem pewnej stabilności ciała podczas poruszania. Dostępne w naszym sklepie internetowym akcesoria dla starszych osób to m.in. uchwyty do łazienki, nakładki antypoślizgowe na kule i taborety łazienkowe. Opieka nad osobami niepełnosprawnymi i seniorami leżącymi, obłożnie chorymi wymaga wiele wysiłku - dzięki takim przyrządom jak np. wózki kąpielowe, pampersy jednorazowe, pasy do przenoszenia osób chorych wszystkie podejmowane działania pielęgnacyjne staną się zdecydowanie łatwiejsze dla opiekuna i bardziej komfortowe dla chorego. Sprzęt medyczny dla seniora to szereg akcesoriów dopasowanych do stanu zdrowia i możliwości samoobsługi. Niwelowanie pojawiających się barier to zwiększenie bezpieczeństwa przy jednoczesnym zachowaniu sprawności przez jak najdłuższy czas. W tym kontekście warto zadbać o akcesoria dla starszych osób, które znoszą ograniczenia związane np. z korzystaniem z toalety czy ze spokojnym delektowaniem się herbatą.

Rozumiejąc różnorodność potrzeb determinowanych stanem zdrowia, stopniem sprawności i chorobą proponujemy artykuły dla osób starszych, które w rzeczywisty sposób pozytywnie wpływają na codzienne funkcjonowanie. Nasi eksperci z przyjemnością odpowiedzą na pytania i pomogą wybrać odpowiednie produkty dla osób starszych, niepełnosprawnych i chorych, które spełnią oczekiwania.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...