Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Poradniki

Zobacz jako Siatka Lista
sort-descending
 • Książka „Aplikatory wieloigłowe Lyapko. Metodyka stosowania” - broszura 44 strony
  3 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  5,00 zł
 • Książka Skoczylas Zneutralizuj chemię z pożywienia i odzyskaj zdrowie
  71 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  44,89 zł
 • Książka "Krzem Pierwiastek życia" - dr n.med. Krzysztof Krupka
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  47,99 zł

Produkty 3

Poradniki

W dzisiejszych czasach coraz częściej zwracamy uwagę na zdrowy styl życia. Odpowiednio zbilansowana dieta, regularne badania kontrolne oraz aktywność fizyczna to czynniki mające niebagatelny wpływ nie tylko na wygląd, ale również na samopoczucie i zdrowie. W naszym sklepie internetowym znajdują się różnorodne poradniki, które pozwolą zdobyć praktyczną i merytoryczną wiedzę na tematy związane ze zdrowym trybem życia. 

Pomimo przytłaczającej popularności internetu synonimem profesjonalnej wiedzy ciągle pozostaje książka. Poradnik dotyczący zdrowia, czy komponowania pełnowartościowej diety ciągle jest cenionym źródłem profesjonalnej wiedzy. W naszym asortymencie dostępne są zarówno poradniki zdrowotne, jak i poradniki medyczne. Zarówno tematykę, jak i poziom zaawansowania można bardzo łatwo dopasować do swoich indywidualnych potrzeb.

W każdym domu powinien znaleźć się merytoryczny poradnik medyczny. Książka tego typu jest skarbnicą wiedzy nie tylko o chorobach, ale również o ich profilaktyce. Na naszej stronie dostępne są książki o zdrowiu, które odpowiadają na potrzeby współczesnego czytelnika. Przede wszystkim są to nowoczesne publikacje i poradniki o zdrowiu, które opierają się na aktualnym stanie badań. Często można tam znaleźć wiele komentarzy specjalistów oraz liczne porady, które pozwalają w prosty i praktyczny sposób poprawić swoje codzienne nawyki i nauczyć się lepiej dbać o zdrowie swoje i całej rodziny. 

Niezwykle cennym elementem domowej biblioteczki może stać się poradnik zdrowego żywienia. Zbilansowana dieta powinna być bogata we wszystkie potrzebne składniki odżywcze, witaminy i mikroelementy. Z powodzeniem można również dopasować ją do swoich indywidualnych gustów i preferencji. W naszej szerokiej ofercie znalazły się książki przeznaczone dla osób aktywnie zainteresowanych poprawą swojej diety i wprowadzeniem istotnych zmian do jadłospisu. Dietetyka jest nauką, która bezustannie się rozwija, dlatego zadbaliśmy o to, aby zapewnić klientom takie poradniki, które najlepiej odpowiadają aktualnej wiedzy i znakomicie wpisują się w obowiązujący obecnie stan badań. 

Literatura o zdrowiu to propozycja dla osób, które chcą żyć świadomie i w odpowiedni sposób dbać o harmonię swojego organizmu. W zasobach naszego sklepu znalazły się więc liczne publikacje, które dotykają zarówno problematyki zdrowia, jak i wiedzy o żywieniu. Zdecydowanie warto umieścić takie pozycje w swojej domowej biblioteczce.

Serdecznie zapraszamy do dokładnego zapoznania się z całym prezentowanym przez nas asortymentem.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...