Wyposażenie szpitali i gabinetów

Zobacz jako Siatka Lista
sort-descending
 • medaSEPT Nitryle PRIDE Rękawice diagnostyczne, nitrylowe bezpudrowe niebieskie L - 100 sztuk
  4 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  9,89 zł
 • Rękawice nitrylowe Nitrylex Magenta
  2 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  13,99 zł
 • Intergos - Czepek medyczny z włókniny typu klip - 100 sztuk
  6,90 zł
 • Sonda do karmienia niemowląt
  0,69 zł
 • Zgłębnik żołądkowy - Sonda żołądkowa silikonowa - CH-14
  25 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  0,91 zł
 • Marplast Italy - Dozownik bezdotykowy do mydła lub żelu
  369,90 zł
 • Marplast Italy - podajnik papieru toaletowego Jumbo
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  99,99 zł
 • Marplast Italy - Dozownik ręczników papierowych
  124,89 zł
 • Marplast Italy - Dozownik na mydło w płynie
  159,99 zł
 • Marplast Italy - Dozownik rękawiczek jednorazowych lub chusteczek
  93 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  52,70 zł
 • Igła iniekcyjna SOL-Millennium - różne rozmiary
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  6,99 zł
 • easyCARE - rękawice diagnostyczne nitrylowe bezpudrowe różowe - 100 sztuk
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  12,90 zł

Wyposażenie szpitali i gabinetów

Medycyna opiera się nie tylko na wiedzy i doświadczeniu personelu. Równie ważne jest profesjonalne wyposażenie medyczne, w skład którego wchodzą sprzęty oraz narzędzia służące do diagnostyki, terapii i pielęgnacji pacjenta. W naszym sklepie internetowym znajdziecie szeroki asortyment z zakresu akcesoriów medycznych.
Wyposażenie gabinetów lekarskich to kategoria, w skład której wchodzą różne produkty, zarówno te jednorazowego, jak i wielokrotnego użytku. Wyposażenie gabinetu lekarskiego w funkcjonalne meble i nowoczesne urządzenia diagnostyczne zapewnia pacjentowi bezpieczeństwo i pewność co do poprawnie przeprowadzonych badań oraz zabiegów. Wysokiej jakości sprzęty znaleźć można m.in. w gabinetach rehabilitacyjnych, gabinetach odnowy biologicznej, sanatoriach czy szpitalach. Zaopatrzenie gabinetów lekarskich w produkty z tej kategorii ułatwia również pracę personelowi medycznemu. Dzięki nim badania, zabiegi i diagnostyka mają krótszy czas realizacji, przeprowadzane są precyzyjnie i w warunkach komfortowych dla obu stron. Sprzęt lekarski to np. kozetki, łóżka rehabilitacyjne, fotele ginekologiczne, parawany, aparaty do USG i EKG oraz wiele innych produktów.
Wyposażenie szpitali w nowoczesny sprzęt o atrakcyjnym wyglądzie jest koniecznością, by placówka zachowała profesjonalny wizerunek. Takie artykuły umożliwiają zadbanie o zdrowie pacjenta, a także o jego kondycję psychiczną – nikt nie chciałby przebywać w ponurym szpitalu wyposażonym w stare i nieestetyczne sprzęty. Na wyposażenie szpitala składają się produkty, które muszą posiadać odpowiednie atesty medyczne. Sprzęt medyczny dla szpitali musi zostać dobrany pod kątem potrzeb konkretnych specjalizacji, np. kardiologii, chirurgii, neurologii czy pulmonologii. Warte uwagi są też artykuły przeznaczone do rehabilitacji, dzięki którym pacjent ma szansę szybko dojść do siebie po przebytej chorobie lub zabiegu. Na wyposażenie placówki składają się nie tylko sprzęty medyczne, ale również wszystkie akcesoria jednorazowego użytku, które muszą być regularnie wymieniane, odzież i obuwie medyczne.
Wybierając wyposażenie gabinetów medycznych należy skupić się na potrzebach konkretnej placówki. Przydatną cechą jest mobilność produktów, dzięki której można je z łatwością przesunąć z miejsca na miejsce. Posiadają ją m.in. stoliki pod aparaturę medyczną, leżanki, lampy, parawany czy fotele. Warto też zwrócić uwagę na zautomatyzowane fotele zabiegowe sterowane pilotem.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego asortymentu składającego się na wyposażenie szpitali i gabinetów medycznych.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...