Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Wyposażenie szpitali i gabinetów

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg

Produkty 1-12 z 116

na stronę
Marplast Italy - Dozownik bezdotykowy do mydła lub żelu
369,90 zł
Marplast Italy - podajnik papieru toaletowego Jumbo
99,99 zł
Marplast Italy - Dozownik ręczników papierowych
109,99 zł
Marplast Italy - Dozownik na mydło w płynie
106,99 zł
Marplast Italy - Dozownik rękawiczek jednorazowych lub chusteczek
59,90 zł
Igła iniekcyjna SOL-Millennium - różne rozmiary
6,99 zł
mediCARE rękawice nitrylowe bezpudrowe - różowe malinowe - 100 sztuk
19,90 zł
Dispogel - żel do cewnikowania - 6ml
6,99 zł
Optilube - Żel sterylny do cewnikowania - 2,7g lub 5g
119,00 zł
Papier do EKG E-300 110x40
12,90 zł
Zlecenie świadczenia protetycznego/ortodontycznego, zał 3.
19,99 zł
Oświadczenie do otrzymania informacji o stanie zdrowia - bloczek, druk
8,90 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg

Produkty 1-12 z 116

na stronę

Wyposażenie szpitali i gabinetów

Medycyna opiera się nie tylko na wiedzy i doświadczeniu personelu. Równie ważne jest profesjonalne wyposażenie medyczne, w skład którego wchodzą sprzęty oraz narzędzia służące do diagnostyki, terapii i pielęgnacji pacjenta. W naszym sklepie internetowym znajdziecie szeroki asortyment z zakresu akcesoriów medycznych.
Wyposażenie gabinetów lekarskich to kategoria, w skład której wchodzą różne produkty, zarówno te jednorazowego, jak i wielokrotnego użytku. Wyposażenie gabinetu lekarskiego w funkcjonalne meble i nowoczesne urządzenia diagnostyczne zapewnia pacjentowi bezpieczeństwo i pewność co do poprawnie przeprowadzonych badań oraz zabiegów. Wysokiej jakości sprzęty znaleźć można m.in. w gabinetach rehabilitacyjnych, gabinetach odnowy biologicznej, sanatoriach czy szpitalach. Zaopatrzenie gabinetów lekarskich w produkty z tej kategorii ułatwia również pracę personelowi medycznemu. Dzięki nim badania, zabiegi i diagnostyka mają krótszy czas realizacji, przeprowadzane są precyzyjnie i w warunkach komfortowych dla obu stron. Sprzęt lekarski to np. kozetki, łóżka rehabilitacyjne, fotele ginekologiczne, parawany, aparaty do USG i EKG oraz wiele innych produktów.
Wyposażenie szpitali w nowoczesny sprzęt o atrakcyjnym wyglądzie jest koniecznością, by placówka zachowała profesjonalny wizerunek. Takie artykuły umożliwiają zadbanie o zdrowie pacjenta, a także o jego kondycję psychiczną – nikt nie chciałby przebywać w ponurym szpitalu wyposażonym w stare i nieestetyczne sprzęty. Na wyposażenie szpitala składają się produkty, które muszą posiadać odpowiednie atesty medyczne. Sprzęt medyczny dla szpitali musi zostać dobrany pod kątem potrzeb konkretnych specjalizacji, np. kardiologii, chirurgii, neurologii czy pulmonologii. Warte uwagi są też artykuły przeznaczone do rehabilitacji, dzięki którym pacjent ma szansę szybko dojść do siebie po przebytej chorobie lub zabiegu. Na wyposażenie placówki składają się nie tylko sprzęty medyczne, ale również wszystkie akcesoria jednorazowego użytku, które muszą być regularnie wymieniane, odzież i obuwie medyczne.
Wybierając wyposażenie gabinetów medycznych należy skupić się na potrzebach konkretnej placówki. Przydatną cechą jest mobilność produktów, dzięki której można je z łatwością przesunąć z miejsca na miejsce. Posiadają ją m.in. stoliki pod aparaturę medyczną, leżanki, lampy, parawany czy fotele. Warto też zwrócić uwagę na zautomatyzowane fotele zabiegowe sterowane pilotem.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego asortymentu składającego się na wyposażenie szpitali i gabinetów medycznych.