Rehabilitacja i ćwiczenia

Zobacz jako Siatka Lista
sort-descending
 • yellowBOOBS TAPE Taśma do podtrzymywania biustu, 5cm x 5m + 6 sztuk nasutników
  33,90 zł
 • Aura Herbals Kinatape, Kinesio Taping 5m x 5cm
  7,90 zł
  14,90 zł
 • Rea Tape Beauty 5mx5cm
  5 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  45,00 zł
 • Balanssen Bratape Beż - taśma modelująca piersi - 5cm x 5m
  2 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  39,99 zł
 • Rotor rehabilitacyjny - DualTIM
  28 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  153,99 zł
 • Rotor rehabilitacyjny - TIMgym
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  79,99 zł
 • Rotor rehabilitacyjny - TempoTIM Plus
  2 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  109,00 zł
 • Rotor rehabilitacyjny - TempoTIM
  89,99 zł
 • Taśma do kinesiotapingu yellowTAPE - różne kolory - 5cm x 32m
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  109,00 zł
 • Icemix sztuczny lód w aerozolu 400 ml - Wróć do gry, osiągnij sukces!
  27 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  9,76 zł
 • Piłka rehabilitacyjna z kolcami Jeżyk Timago - Kolor różowy, rozmiar 5 cm
  26 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  10,98 zł
 • Urządzenie do rozciągania pleców Stretch Pad
  12 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  53,98 zł

Rehabilitacja i ćwiczenia

Samodzielne ćwiczenia w domu mogą okazać się skuteczną formą rehabilitacji w przypadku mniej zaawansowanych problemów, wad postawy czy dolegliwości. Najczęściej jednak stanowią uzupełnienie i przedłużenie treningów wykonywanych pod okiem fizjoterapeuty. Aby móc wykonywać ćwiczenia w domu, potrzebny jest sprzęt rehabilitacyjny, który wcale nie musi przyjmować postaci skomplikowanych, zajmujących dużo miejsca maszyn. Tak naprawdę, akcesoria do ćwiczeń aktywizujących mięśnie czy stawy to proste przyrządy, takie jak piłki, taśmy oporowe czy taśmy do tapingu. Wyróżnia je nie tylko mały rozmiar i nieskomplikowana budowa, ale również łatwość użycia.
Sprzęt rehabilitacyjny do ćwiczeń w domu może być bezpiecznie użytkowany przez każdą osobę poinstruowaną uprzednio przez specjalistę. Za sprawą odpowiednich akcesoriów, chory jest w stanie wesprzeć i przyspieszyć proces regeneracji ciała, aby cieszyć się efektami rehabilitacji wcześniej i dłużej. Przyrządy do rehabilitacji ruchowej bardzo często działają równocześnie na kilka sposobów. Łagodzą dolegliwości bólowe, rozciągają i wzmacniają mięśnie, zwiększają zakres ruchów w stawach, usprawniają naturalne procesy regeneracyjne i poprawiają wydolność organizmu. Sprzęt do ćwiczeń rehabilitacyjnych może być używany również profilaktycznie, aby zapobiegać bólom i negatywnym skutkom nadwyrężenia mięśni, stawów czy ścięgien.
Nasze przyrządy rehabilitacyjne to akcesoria projektowane przede wszystkim przez marki sportowe. Jak łatwo się domyślić, produkty tego typu mogą być użytkowane także przez osoby dbające o swoją kondycję i smukłą sylwetkę. Przyrządy do ćwiczeń rehabilitacyjnych często są jednocześnie przyrządami do ćwiczeń i modelowania kształtów ciała - mowa tu między innymi o taśmach oporowych. Tymczasem przyrządy do ćwiczeń kręgosłupa przydają się nie tylko osobom starszym i schorowanym, ale również tym, którzy większą część dnia spędzają w pozycji siedzącej, a przez to są narażone na zwyrodnienia i bóle okolic pleców.
Urządzenia rehabilitacyjne dostępne w naszym sklepie pozwalają rozluźnić mięśnie, odprężyć się, pobudzić krążenie krwi i limfy, stymulować procesy odnowy tkanek, a także łagodzić ból i dyskomfort. Po akcesoria do rehabilitacji warto sięgnąć nie tylko w przypadku kontuzji, w okresie rekonwalescencji po zabiegach czy operacjach, ale również w wielu innych okolicznościach, na przykład w okresie ciąży. Odpowiednio dobrany sprzęt rehabilitacyjny pozwala kontynuować terapię w domu, przedłużać jej efekty lub wzmacniać je, dlatego z pewnością warto w niego zainwestować.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...