Dom i firma

Zobacz jako Siatka Lista
sort-descending
  • One Shot oprysk na mrówki, karaluchy
    24,90 zł
  • Barberossa Oliwka do maszynek
    33 osoby kupiły
    Sprzedaż z ostatnich 30 dni
    25,00 zł
  • Barberossa drainer
    50 osób kupiło
    Sprzedaż z ostatnich 30 dni
    45,00 zł
  • Barberossa_Cools_Cleans
    14 osób kupiło
    Sprzedaż z ostatnich 30 dni
    27,00 zł
  • BARBEROSSA - CLEANING FOAM - Pianka do czyszczenia
    41 osób kupiło
    Sprzedaż z ostatnich 30 dni
    36,00 zł
  • BARBEROSSA - CLEAN & OIL - 5w1 - spray do maszynek - 500 ml
    64 osoby kupiły
    Sprzedaż z ostatnich 30 dni
    30,00 zł
  • Expel Kids naklejki na komary
    1 osoba kupiła
    Sprzedaż z ostatnich 30 dni
    14,99 zł
  • One Shot na komary koncentrat 100ml
    32,90 zł
  • Barberossa Fresh Air - odświeżacz powietrza - 600ml
    35,00 zł
  • Normatek ONE SHOT Neutralizator zapachów - 600 ml
    1 osoba kupiła
    Sprzedaż z ostatnich 30 dni
    18,99 zł
  • Opryskiwacz ręczne OneShot 5 l
    7 osób kupiło
    Sprzedaż z ostatnich 30 dni
    59,90 zł
  • Medochem - Antykleszcz koncentrat - 240 ml
    3 osoby kupiły
    Sprzedaż z ostatnich 30 dni
    41,97 zł

Dom i firma

W prezentowanej ofercie znajdą Państwo najbardziej potrzebne, uniwersalne produkty medyczne do domu oraz profesjonalny sprzęt ochronny dla firmy, niezbędny zwłaszcza w dzisiejszych, niespokojnych czasach.

Jednym z najchętniej wybieranych przez klientów produktów są obecnie jednorazowe rękawice nitrylowe z dodatkiem aloesu i witaminy E (dzięki którym dłonie podlegają odpowiedniemu nawilżeniu i dodatkowej ochronie). Dostępne są w różnych kolorach i rozmiarach.

Wiele osób preferuje z kolei tradycyjne rękawice lateksowe bez pudru, które doskonale przylegają do skóry i w żaden sposób nie ograniczają swobody ruchów. Są też niezwykle wszechstronne, gdyż można ich używać zarówno w domu, jak i podczas rozmaitych prac ogrodowych, gastronomicznych, kosmetycznych, a nawet laboratoryjnych.

W naszym sklepie znajdą Państwo także wygodne ochraniacze na obuwie ściągane gumką. Wykonane z najwyższej jakości folii antypoślizgowej o podwyższonej odporności na rozerwanie, zapewniają komfort użytkowania na niemal każdym rodzaju podłoża. Ochraniacze odznaczają się również wysoką wodoszczelnością, toteż można ich używać nawet podczas ulewnego deszczu.

W ofercie posiadamy również m. in. popularne, dwuwarstwowe maseczki ochronne wykonane z elastycznej fizeliny, stylowe maski z dzianiny, trójwarstwowe maski medyczne, a także kompaktowe przyłbice na nos i usta wielokrotnego użytku. Należy pamiętać, że maseczka ochronna stanowi bezpośrednią ochronę przed różnego rodzaju wirusami, pyłami, czy niebezpiecznymi wyziewami, dlatego zawsze warto nosić ją przy sobie.

Z kolei jeśli to Państwa mieszkanie jest podatne na różnego rodzaju zabrudzenia i zanieczyszczenia, idealnym rozwiązaniem może się okazać niewielki oczyszczacz powietrza do domu z dodatkowym jonizatorem lub nawilżaczem. Skutecznie wyeliminuje on wszelkiego rodzaju pyłki, kurz oraz zwierzęcą sierść. Oferujemy również większe i mocniejsze oczyszczacze powietrza do firmy.

W celu jeszcze większej poprawy jakości powietrza w naszych czterech kątach, proponujemy niezwykle łatwe w obsłudze ozonatory do domu. Oprócz faktu, że potrafią one skutecznie odświeżyć powietrze na dużej powierzchni, są również niezastąpione w walce z grzybem i pleśnią. Jako, że ozon jest bardzo silnym utleniaczem, bez problemu usuwa on wszelkie nieprzyjemne zapachy, zarówno pochodzenia organicznego, jak i nieorganicznego. Z tego względu, rosnącą popularnością cieszą się także profesjonalne ozonatory do firmy, znajdujące zastosowanie np. w różnego rodzaju placówkach medycznych, gastronomicznych, fabrykach oraz innych miejscach, w których powietrze jest bardziej narażone na rozmaite zanieczyszczenia.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...