Utrzymanie czystości

Zobacz jako Siatka Lista
sort-descending
 • Normatek ONE SHOT Neutralizator zapachów - 600 ml
  18,99 zł
 • Worki na śmieci Sipeko 35L A15 Czarne
  2 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  2,99 zł
 • Voigt Orange VC241
  28,15 zł
 • Voigt Pikasat VC 120
  23,79 zł
 • FOXY ARTISTICO PAPIER TOALETOWY NATURALNIE BIAŁY 4 ROLKI
  5,98 zł
 • Brise odświeżacz Żel Lemon Citrus 150g
  7,80 zł
 • ALLERGOFF® WASH
  76 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  27,90 zł
 • Chusteczki higieniczne Elfi aloe-barbas 3 warstwy - 90 sztuk
  9 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  5,33 zł
 • Chusteczki higieniczne Elfi 10x10, 3-warstwowe
  30 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  4,57 zł
 • Worki na śmieci wytrzymałe z wygodną perforacją - mix kolorów 35l i 60l
  16 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  5,90 zł
 • Freshtek Neutralizator zapachów do dozowników
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  14,68 zł
 • Freshtek Odświeżacz powietrza do dozowników - 250ml
  21 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  15,89 zł

Sprzątanie domu

Zachowanie domu lub mieszkania w czystości, wymaga zastosowania odpowiednich środków. Właśnie do tego służy chemia gospodarcza, dzięki której każdy, choćby najmniejszy zakamarek będzie wprost lśnił. Domowe środki czystości, które znajdziesz w naszym sklepie pozwolą na kompleksowe posprzątanie całego domu oraz usunięcie nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń. Sprawdź jak profesjonalne środki czystości mogą ułatwić codzienne porządki, a także wielkie świąteczne sprzątanie, sprawdzając asortyment naszego sklepu.

Które pomieszczenie w domu jest najbardziej problematyczne pod względem sprzątania? Z pewnością wiele osób, bez wahania, odpowie że jest to łazienka. Doczyszczenie armatury, na której osadza się osad z mydła i obecny w wodzie kamień, jest bardzo trudne. Będzie jednak znacznie prostsze, jeśli wybierzesz mleczka do czyszczenia z naszego sklepu. Są one na tyle silne, że dokładnie wyczyszczą zlew czy wannę, a jednocześnie ich nie uszkodzą.

Artykuły czystości, które sprawdzą się w łazience, to również ręczniki papierowe i rożnego rodzaju zmywaki i gąbki - pozwolą one na precyzyjne szorowanie wybranych powierzchni. Nie można też zapominać o toalecie, która wymaga przede wszystkim ochrony przeciwbakteryjnej. Odpowiedni płyn do WC będzie tu najlepszym rozwiązaniem. Nasz sklep oferuje nie tylko ich spory wybór, ale również różne pojemności. 5-litrowy pojemnik wystarczy na bardzo długi czas, jak też może być stosowany w zakładach pracy lub instytucjach publicznych.

Profesjonalna chemia do sprzątania jest bez wątpienia niezbędna w każdym domu. I nie chodzi tu wyłącznie o osoby pedantyczne, którym przeszkadzają nawet najmniejsze zabrudzenia. Unoszący się w powietrzu kurz oraz namnażające się w ubikacji czy zlewie bakterie, stwarzają bezpośrednie niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia. Tylko naprawdę silne preparaty do sprzątania są w stanie je zwalczyć i zapewnić odpowiednią ochronę Tobie i Twoim bliskim.

Podczas porządków przyda się nie tylko solidna chemia, ale także akcesoria do sprzątania domu. Mop, ściereczki, zmywaki i tym podobne produkty służą do przemywania powierzchni oraz aplikacji płynów. Muszą być odpowiednio chłonne i miękkie. Podstawowe wyposażenie domu, to także choćby worki na odpady i chusteczki higieniczne, które mogą się przydać w wielu, różnych sytuacjach.

Wszystkie produkty do sprzątania domu, oferowane przez nasz sklep, pochodzą od znanych i cenionych producentów. Posiadając je, żadne, porządki nie będą już wyzwaniem. Duży wybór preparatów o różnym przeznaczeniu przypadnie do gustu każdej osobie, która pragnie aby jej dom lub mieszkanie lśniły czystością. Teraz będzie to możliwe, bez większego wysiłku i dużego nakładu finansowego.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...