Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Urządzenia medyczne

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg

Produkty 1-12 z 546

na stronę
Inhalator Microlife NEB 200 *System Venturi* *IP 21*
107,49 zł
Ssak medyczny do odsysania wydzielin New Aspiret * Gratis cewniki do odsysania ! 4 lata gwarancji
338,99 zł
Rejestrator Istel HR-2000 przenośne EKG z funkcją Bluetooth i aplikacją Istel Health — wyniki online! NOWOŚĆ
998,97 zł
Ciśnieniomierz Pempa BP 100 - duży mankiet rozmiar L-XL -32-52 cm
117,99 zł
Ciśnieniomierz automatyczny Microlife BP A2 Basic + Zasilacz
128,99 zł
Zestaw Microlife - Inhaltor NEB 200 z irygatorem do nosa
129,99 zł
Inhalator Microlife NEB 200 z dodatkowym wyposażeniem + Zabłocka Mgiełka Solankowa GRATIS!
124,99 zł
Mankiet XL do ciśnieniomierza Beurer BM 45 i BM 49 - Rozmiar XL - 35-44 cm
58,99 zł
PEMPA BP100 z mankietem S
99,99 zł
termometr bezrtęciowy
9,99 zł
Ciśnieniomierz naramienny Medisana BU 584
229,90 zł
Elektryczny koc grzewczy PEMPA TH300
199,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg

Produkty 1-12 z 546

na stronę

Urządzenia medyczne

W dzisiejszych czasach domowa diagnostyka jest coraz bardziej popularna. Wynika to przede wszystkim z tego, że coraz więcej sprzętu medycznego produkowanego i dedykowanego jest do użytku indywidualnego i pozaszpitalnego. Dziś dostawcy sprzętu medycznego starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom personelu medycznego, jak również domowych użytkowników, którzy z odpowiednią wiedzą potrafią obsłużyć taki sprzęt samodzielnie.

Nasz sklep ze sprzętem medycznym oferuje urządzenia do pomiarów temperatury, ciśnienia, poziomu cukru oraz pulsu w domowych warunkach. Wiodące marki takie jak Beurer, Omron, Braun, Microlife czy Intergos zapewniają wysoką jakość oraz precyzyjność dokonywanych pomiarów. Sprzedaż sprzętu medycznego w wersji online dopiero od kilku lat stała się bardzo popularna, a nowoczesny sprzęt medyczny to obecnie standard w większości gabinetów lekarskich, jak również warunkach domowych. Prócz sprzętu do wstępnej diagnozy w naszym sklepie internetowym dostępne są również stetoskopy, testy ciążowe, testy płodności oraz stomatologiczny sprzęt medyczny. Sprzęt medyczny dla szpitali dostępny w naszej ofercie obejmuje wspomniane już urządzenia diagnostyczne, ale również sprzęt do terapii oraz poprawy komfortu i jakości życia. Oferujemy zgodne z najnowszymi standardami inhalatory kompresorowo-tłokowe, koncentratory tlenu, aparaty słuchowe oraz nowoczesny sprzęt medyczny dedykowany placówkom służby zdrowia, taki jak filtry antybakteryjne, dreny tlenowe czy głowice rozpylające. Aparatura i sprzęt medyczny oferowany przez nasz sklep to marki cieszące się od lat największym zaufaniem na rynku polskim i światowym. Posiadamy również inhalatory dla dzieci o przyjaznych kształtach i formach. Dostawca sprzętu medycznego przede wszystkim powinien zwracać uwagę na bezpieczeństwo i jakość, a te dwie sfery są przez nas bardzo starannie analizowane zanim jakikolwiek produkt trafi do oferty sprzedażowej.

Diagnostyka i terapia w domowych i szpitalnych warunkach. Urządzenia, które wymagają kompetencji, ale jednocześnie dają możliwość użytkowania przez osoby, które nie są personelem medycznym - wszystko spięte klamrą doskonałej jakości, precyzji i przede wszystkim bezpieczeństwa. Kilkadziesiąt rodzajów inhalatorów, termometrów i akcesoriów diagnostycznych. W naszej ofercie znajduje się sprzęt stacjonarny oraz taki, który dzięki swojej ergonomii i niewielkich rozmiarach można nosić przy sobie. Marki takie jak CIRRO, Mesh, Intec czy Rossmax to poczucie bezpieczeństwa i komfort powierzenia swojego zdrowia sprawdzonym i niezawodnym markom.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com