Urządzenia medyczne

Zobacz jako Siatka Lista
sort-descending
 • Inhalator Microlife NEB 200 *System Venturi* *IP 21*
  582 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  117,99 zł
 • Ssak medyczny do odsysania wydzielin New Aspiret * Gratis cewniki do odsysania ! 4 lata gwarancji
  317 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  308,73 zł
 • Rejestrator Istel HR-2000 przenośne EKG z funkcją Bluetooth i aplikacją Istel Health — wyniki online! NOWOŚĆ
  56 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  990,00 zł
 • Ciśnieniomierz Pempa BP 100 - duży mankiet rozmiar L-XL -32-52 cm
  255 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  112,99 zł
 • Ciśnieniomierz naramienny Microlife BP A2 Basic
  1588 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  129,97 zł
 • Zestaw Microlife - Inhaltor NEB 200 z irygatorem do nosa
  20 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  137,99 zł
 • Omron Mankiet naramienny profesjonalny L (32-42 cm) HXA-GCFL-PBAP
  279,99 zł
 • Diather GlucoDr. Auto A Glukometr
  39,89 zł
 • Termometr bezdotykowy na podczerwień Thermofinder
  189,00 zł
 • PulsoCare pulsoksymetr dla dzieci
  149,00 zł
 • GLUKOMETR i KETOMETR
  189,00 zł
 • Beurer Mankiet do ciśnieniomierzy Beurer BM 35
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  59,99 zł

Urządzenia medyczne

W dzisiejszych czasach domowa diagnostyka jest coraz bardziej popularna. Wynika to przede wszystkim z tego, że coraz więcej sprzętu medycznego produkowanego i dedykowanego jest do użytku indywidualnego i pozaszpitalnego. Dziś dostawcy sprzętu medycznego starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom personelu medycznego, jak również domowych użytkowników, którzy z odpowiednią wiedzą potrafią obsłużyć taki sprzęt samodzielnie.

Nasz sklep ze sprzętem medycznym oferuje urządzenia do pomiarów temperatury, ciśnienia, poziomu cukru oraz pulsu w domowych warunkach. Wiodące marki takie jak Beurer, Omron, Braun, Microlife czy Intergos zapewniają wysoką jakość oraz precyzyjność dokonywanych pomiarów. Sprzedaż sprzętu medycznego w wersji online dopiero od kilku lat stała się bardzo popularna, a nowoczesny sprzęt medyczny to obecnie standard w większości gabinetów lekarskich, jak również warunkach domowych. Prócz sprzętu do wstępnej diagnozy w naszym sklepie internetowym dostępne są również stetoskopy, testy ciążowe, testy płodności oraz stomatologiczny sprzęt medyczny. Sprzęt medyczny dla szpitali dostępny w naszej ofercie obejmuje wspomniane już urządzenia diagnostyczne, ale również sprzęt do terapii oraz poprawy komfortu i jakości życia. Oferujemy zgodne z najnowszymi standardami inhalatory kompresorowo-tłokowe, koncentratory tlenu, aparaty słuchowe oraz nowoczesny sprzęt medyczny dedykowany placówkom służby zdrowia, taki jak filtry antybakteryjne, dreny tlenowe czy głowice rozpylające. Aparatura i sprzęt medyczny oferowany przez nasz sklep to marki cieszące się od lat największym zaufaniem na rynku polskim i światowym. Posiadamy również inhalatory dla dzieci o przyjaznych kształtach i formach. Dostawca sprzętu medycznego przede wszystkim powinien zwracać uwagę na bezpieczeństwo i jakość, a te dwie sfery są przez nas bardzo starannie analizowane zanim jakikolwiek produkt trafi do oferty sprzedażowej.

Diagnostyka i terapia w domowych i szpitalnych warunkach. Urządzenia, które wymagają kompetencji, ale jednocześnie dają możliwość użytkowania przez osoby, które nie są personelem medycznym - wszystko spięte klamrą doskonałej jakości, precyzji i przede wszystkim bezpieczeństwa. Kilkadziesiąt rodzajów inhalatorów, termometrów i akcesoriów diagnostycznych. W naszej ofercie znajduje się sprzęt stacjonarny oraz taki, który dzięki swojej ergonomii i niewielkich rozmiarach można nosić przy sobie. Marki takie jak CIRRO, Mesh, Intec czy Rossmax to poczucie bezpieczeństwa i komfort powierzenia swojego zdrowia sprawdzonym i niezawodnym markom.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...