Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Urządzenia medyczne

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg

Produkty 1-12 z 356

na stronę
Pempa Zasilacz BP 100 6.0V 0.6A
29,99 zł
Pempa mankiet do Ciśnieniomierz L- XL (32 - 52 cm)
44,99 zł
Microlife ciśnieniomierz A2 Classic automatyczny z mankietem
101,99 zł
KardiaMobile
898,99 zł
Zestaw do nebulizacji NebuCare Secure+ - Skuteczne leczenie dróg oddechowych
163,99 zł
Wyprzedaż: Lampa antydepresyjna Beurer TL 70 - Pogodny nastrój zamiast zimowej depresji
569,00 zł
Ciśnieniomierz automatyczny BP B1 Classic - 5 lat gwarancji
139,99 zł
Paski testowe do glukometru Abra - szybki i łatwy sposób na kontrolę poziomu glukozy - 50 szt.
37,97 zł
Yuwell - YE-660B ciśnieniomierz naramienny automatyczny
84,99 zł
Ciśnieniomierz naramienny  Diagnostic Pro Cardio Duo Afib
155,69 zł
Termometr bezdotykowy Żabka Controly Kids KFT-28
79,99 zł
Pojemnik do ssaka Timago 7E-B5 1000ml
74,99 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg

Produkty 1-12 z 356

na stronę

Urządzenia medyczne

W dzisiejszych czasach domowa diagnostyka jest coraz bardziej popularna. Wynika to przede wszystkim z tego, że coraz więcej sprzętu medycznego produkowanego i dedykowanego jest do użytku indywidualnego i pozaszpitalnego. Dziś dostawcy sprzętu medycznego starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom personelu medycznego, jak również domowych użytkowników, którzy z odpowiednią wiedzą potrafią obsłużyć taki sprzęt samodzielnie.

Nasz sklep ze sprzętem medycznym oferuje urządzenia do pomiarów temperatury, ciśnienia, poziomu cukru oraz pulsu w domowych warunkach. Wiodące marki takie jak Beurer, Omron, Braun, Microlife czy Intergos zapewniają wysoką jakość oraz precyzyjność dokonywanych pomiarów. Sprzedaż sprzętu medycznego w wersji online dopiero od kilku lat stała się bardzo popularna, a nowoczesny sprzęt medyczny to obecnie standard w większości gabinetów lekarskich, jak również warunkach domowych. Prócz sprzętu do wstępnej diagnozy w naszym sklepie internetowym dostępne są również stetoskopy, testy ciążowe, testy płodności oraz stomatologiczny sprzęt medyczny. Sprzęt medyczny dla szpitali dostępny w naszej ofercie obejmuje wspomniane już urządzenia diagnostyczne, ale również sprzęt do terapii oraz poprawy komfortu i jakości życia. Oferujemy zgodne z najnowszymi standardami inhalatory kompresorowo-tłokowe, koncentratory tlenu, aparaty słuchowe oraz nowoczesny sprzęt medyczny dedykowany placówkom służby zdrowia, taki jak filtry antybakteryjne, dreny tlenowe czy głowice rozpylające. Aparatura i sprzęt medyczny oferowany przez nasz sklep to marki cieszące się od lat największym zaufaniem na rynku polskim i światowym. Posiadamy również inhalatory dla dzieci o przyjaznych kształtach i formach. Dostawca sprzętu medycznego przede wszystkim powinien zwracać uwagę na bezpieczeństwo i jakość, a te dwie sfery są przez nas bardzo starannie analizowane zanim jakikolwiek produkt trafi do oferty sprzedażowej.

Diagnostyka i terapia w domowych i szpitalnych warunkach. Urządzenia, które wymagają kompetencji, ale jednocześnie dają możliwość użytkowania przez osoby, które nie są personelem medycznym - wszystko spięte klamrą doskonałej jakości, precyzji i przede wszystkim bezpieczeństwa. Kilkadziesiąt rodzajów inhalatorów, termometrów i akcesoriów diagnostycznych. W naszej ofercie znajduje się sprzęt stacjonarny oraz taki, który dzięki swojej ergonomii i niewielkich rozmiarach można nosić przy sobie. Marki takie jak CIRRO, Mesh, Intec czy Rossmax to poczucie bezpieczeństwa i komfort powierzenia swojego zdrowia sprawdzonym i niezawodnym markom.