Formy płatności

Przelew tradycyjny (zwykły) na konto bankowe
Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

 

Płatnośc przy odbiorze
Za zamówiony towar płacą Państwo gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia.

 

Przelewem online
Jest to jedna z najwygodniejszych form płatności cenionych przez klientów. Po opłaceniu zamówienia w ten sposób otrzymujemy potwierdzenie wpłaty w przeciągu 15minut. Płatności elektroniczna w naszym sklepie obsługiwane są poprzez platformę PayU i imoje.

 

Kartą kredytową
Możliwość opłacenia kartą kredytową zamówienia jest możliwe poprzez szybkie płatności PayU. Podczas wyboru banku należy wskazać w opcjach wyboru kartę kredytową. Potwierdzenie wpłaty otrzymuje tak samo jak w przypadku przelewu online w przeciągu 15minut.

 

Operatorem kart płatniczych jest PayU S.A. ul. Grunwaldzka 186, 60-166 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399, NIP 7792308495.