Wyposażenie sypialni

Zobacz jako Siatka Lista
sort-descending
 • Vermeiren Stolik terapeutyczny
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  699,00 zł
 • Vermeiren Materac Medico Reha
  499,00 zł
 • Vermeiren Medico Reha+
  519,00 zł
 • Vermeiren materac MEDICO REHA+ LONGLIFE
  629,99 zł
 • MEDICO PRO VISCO - Materac Piankowy Dwuwarstwowy do III stopnia skali EPUAP
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  645,99 zł
 • Timago - Stolik przyłóżkowy buk
  60 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  164,72 zł
 • Synapsa-Med Kołdra obciążeniowa Gravity
  2 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  589,90 zł
 • Vermeiren - Multi Support - materac przeciwodleżynowy
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  999,00 zł
 • Elektryczne łóżko rehabilitacyjne Vermeiren Luna Club Vario
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  3 299,00 zł
 • Elektryczne łóżko rehabilitacyjne Vermeiren Luna Club Vario D
  2 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  3 499,00 zł
 • Elektryczne łóżko rehabilitacyjne Vermeiren Luna Club
  3 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  2 989,99 zł
 • Elektryczne łóżko rehabilitacyjne Vermeiren Luna Club D
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  3 199,00 zł

Wyposażenie sypialni

Sprzęty rehabilitacyjne to niezbędne urządzenia, których odpowiedni wybór potrafi w istotny sposób ułatwić codzienne czynności i przyśpieszyć powrót do zdrowia. Osobom po zabiegach operacyjnych, dotkniętych chorobą czy seniorom, pomoce ortopedyczne i sprzęt rehabilitacyjny są niezbędne, zwłaszcza w domu, kiedy sytuacja zdrowotna zmusza do leżenia lub ogranicza możliwości ruchowe. Właściwe wyposażenie domowej sypialni to warunek konieczny, nie tylko dla poprawy kondycji fizycznej i psychicznej samego pacjenta, ale także dla jego opiekuna.

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt do rehabilitacji w domu, dedykowany osobom leżącym i spędzającym wiele czasu w sypialni. W rehabilitacji osób po operacjach, mających trudności z poruszaniem i osób starszych, ważny jest nie tylko odpoczynek, profilaktyka odleżyn czy wykonywanie odpowiednich zabiegów ruchowych. Niezwykle istotny jest także komfort i wygoda podczas wykonywania zwykłych, codziennych czynności. Nasz sklep internetowy posiada specjalistyczne zestawy mebli do wszystkich rodzajów łóżek, także tych rehabilitacyjnych. Są to przede wszystkim szafki przyłóżkowe do sypialni i stoliki przyłóżkowe do posiłków. Ich funkcjonalność i praktyczne zastosowanie pozwala ułatwić normalne funkcjonowanie i zachować samodzielność podczas rutynowych zajęć. Szafka przyłóżkowa przystosowana do łóżek rehabilitacyjnych może być wykorzystana nie tylko w domowej sypialni, ale także podczas pobytu w szpitalu. Spożywanie posiłków, czytanie lektury czy praca na komputerze dla osoby leżącej nie musi być utrapieniem. Stolik rehabilitacyjny przyłóżkowy ułatwia codzienną aktywność i poprawia samodzielność.

Pacjentom z obniżoną sprawnością fizyczną poleca się wysięgnik do łóżka rehabilitacyjnego oraz drabinki rehabilitacyjne. Urządzenia te są niezbędne w procesie rekonwalescencji, ale także pomagają zachować pewną niezależność przy zmianie pozycji z leżącej do siedzącej. To szczególnie ważne dla przewlekle chorych czy osób starszych. Wysięgnik z uchwytem na stojaku i drabinka rehabilitacyjna do łóżka pozwalają nie tylko na wykonywanie ćwiczeń ruchowych i zapobiegają powstawaniu odleżyn. Są także niezbędną pomocą dla opiekunów pacjentów leżących. Pozwalają zmniejszyć wysiłek fizyczny osób opiekujących się pacjentem, przy jednoczesnym rozwijaniu u chorego sprawności mięśniowej. W naszej ofercie znajdą Państwo także dodatkowe akcesoria, jak choćby uchwyt wysięgnika z mocowaniem do podnoszenie się i ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...