Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Wyposażenie sypialni

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg

Produkty 1-12 z 45

Strona
na stronę
Timago - Stolik przyłóżkowy buk
199,00 zł
Elektryczne łóżko rehabilitacyjne Vermeiren Luna Club Vario
3 699,00 zł
Elektryczne łóżko rehabilitacyjne Vermeiren Luna Club
2 944,99 zł
Elektryczne łóżko rehabilitacyjne Vermeiren Luna Club D
3 599,00 zł
Łóżko rehabilitacyjne niskie sterowane elektrycznie - Dream-Tim Low
3 499,00 zł
Łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie - Dream-Tim Timago
3 299,00 zł
Sanity - stolik i tacka w jednym - do łóżka - 55x23x33cm
44,93 zł
Kołdra obciążeniowa 200x150cm 8kg Ruhhy
179,99 zł
Materac do noszy jezdnych Viscoflex – SYST’AM
1 490,00 zł
Materac przeciwodleżynowy Viscoflex 2xAir z dwoma wkładami pneumatycznymi – SYST’AM
3 190,00 zł
Materac przeciwodleżynowy Viscoflex Air z wkładką pneumatyczną – SYST’AM
2 499,00 zł
Materac przeciwodleżynowy pneumatyczny Vicair 415 do IV stopnia w skali EPUAP - do 250 kg
6 490,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg

Produkty 1-12 z 45

Strona
na stronę

Wyposażenie sypialni

Sprzęty rehabilitacyjne to niezbędne urządzenia, których odpowiedni wybór potrafi w istotny sposób ułatwić codzienne czynności i przyśpieszyć powrót do zdrowia. Osobom po zabiegach operacyjnych, dotkniętych chorobą czy seniorom, pomoce ortopedyczne i sprzęt rehabilitacyjny są niezbędne, zwłaszcza w domu, kiedy sytuacja zdrowotna zmusza do leżenia lub ogranicza możliwości ruchowe. Właściwe wyposażenie domowej sypialni to warunek konieczny, nie tylko dla poprawy kondycji fizycznej i psychicznej samego pacjenta, ale także dla jego opiekuna.

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt do rehabilitacji w domu, dedykowany osobom leżącym i spędzającym wiele czasu w sypialni. W rehabilitacji osób po operacjach, mających trudności z poruszaniem i osób starszych, ważny jest nie tylko odpoczynek, profilaktyka odleżyn czy wykonywanie odpowiednich zabiegów ruchowych. Niezwykle istotny jest także komfort i wygoda podczas wykonywania zwykłych, codziennych czynności. Nasz sklep internetowy posiada specjalistyczne zestawy mebli do wszystkich rodzajów łóżek, także tych rehabilitacyjnych. Są to przede wszystkim szafki przyłóżkowe do sypialni i stoliki przyłóżkowe do posiłków. Ich funkcjonalność i praktyczne zastosowanie pozwala ułatwić normalne funkcjonowanie i zachować samodzielność podczas rutynowych zajęć. Szafka przyłóżkowa przystosowana do łóżek rehabilitacyjnych może być wykorzystana nie tylko w domowej sypialni, ale także podczas pobytu w szpitalu. Spożywanie posiłków, czytanie lektury czy praca na komputerze dla osoby leżącej nie musi być utrapieniem. Stolik rehabilitacyjny przyłóżkowy ułatwia codzienną aktywność i poprawia samodzielność.

Pacjentom z obniżoną sprawnością fizyczną poleca się wysięgnik do łóżka rehabilitacyjnego oraz drabinki rehabilitacyjne. Urządzenia te są niezbędne w procesie rekonwalescencji, ale także pomagają zachować pewną niezależność przy zmianie pozycji z leżącej do siedzącej. To szczególnie ważne dla przewlekle chorych czy osób starszych. Wysięgnik z uchwytem na stojaku i drabinka rehabilitacyjna do łóżka pozwalają nie tylko na wykonywanie ćwiczeń ruchowych i zapobiegają powstawaniu odleżyn. Są także niezbędną pomocą dla opiekunów pacjentów leżących. Pozwalają zmniejszyć wysiłek fizyczny osób opiekujących się pacjentem, przy jednoczesnym rozwijaniu u chorego sprawności mięśniowej. W naszej ofercie znajdą Państwo także dodatkowe akcesoria, jak choćby uchwyt wysięgnika z mocowaniem do podnoszenie się i ćwiczeń rehabilitacyjnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.