Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Sterylizacja i dezynfekcja

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg sort-descending
Myjka do ultradźwiękowego czyszczenia narzędzi Duża pojemność 2,5L
750,00 zł
Zgrzewarka Best Thermo-Sealer
1 088,99 zł
Destylarka do wody Yeson Steel - Aparat do destylacji - 4 litry
579,00 zł
Autoklaw Yeson serii YS Silver - Limitowana edycja Silver - 8 L
5 740,00 zł
Autoklaw Yeson LCD z Serii E Black - różne pojemności komory
6 400,00 zł
Preparat do mycia i dezynfekcji endoskopów Medilab DDN 9
65,89 zł
Koncentrat do mycia i dezynfekcji narzędzi i endoskopów Enzymex LD - 1 lub 5 litrów
259,90 zł
Woson Euros Tanco Autoklaw klasy b z wbudowaną drukarką 12 l
5 990,00 zł
Medibag - Torebki do sterylizacji foliowo-papierowe - 200 sztuk
26,99 zł
Nemdil chusteczki nawilżane - 15 Sztuk - 1 opakowanie
5,90 zł
MEDIROLL Rękaw papierowo - foliowy z zakładką - różne rozmiary
76,98 zł
MEDIROLL Rękaw papierowo - foliowy gładki - różne rozmiary
59,98 zł

Sterylizacja i dezynfekcja sprzętu medycznego

Szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie, dentystyczne, a nawet salony kosmetyczne to miejsca, w których jesteśmy szczególnie narażeni na działanie bakterii, wirusów i grzybów powodujących choroby. W trosce o dobro pacjentów stosuje się najwyższe środki ostrożności – artykuły jednorazowego użytku, odzież ochronną, a także wyspecjalizowane środki do dezynfekcji, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się zakażeń. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór artykułów do dezynfekcji, które cieszą się uznaniem w sektorze medycznym.

Dezynfekcja skóry, narzędzi i powierzchni
Preparaty do dezynfekcji i odkażania skóry wykorzystuje się przed zabiegami chirurgicznymi i kosmetycznymi, stworzone są na bazie alkoholu, ale jednocześnie nie podrażniają naskórka. Proponujemy produkty uniwersalne, które posiadają szerokie spektrum biobójcze. W ofercie mamy również żele do rąk o długim działaniu stosowane przede wszystkim na blokach operacyjnych, gdzie przed zabiegami lekarze i pracownicy muszą dokładnie oczyścić dłonie i przedramiona, aby nie wywołać zakażenia u pacjenta. W placówkach medycznych niezwykle ważne jest również dezynfekowanie powierzchni i sprzętu – m.in. unitów stomatologicznych, inkubatorów, łóżek pacjenta, kozetek, stetoskopów itp., na których również znajdować się mogą bakterie, wirusy i grzyby. Są to urządzenia, z którymi kontakt ma wiele pacjentów oraz członków personelu, dlatego tak ważne jest ich odkażanie. Polecamy m.in. preparaty w sprayu i chusteczki nasączane.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...