Autoklaw Yeson serii YS Silver - Sterylizator do profesjonalnego użytku - 8 L
Autoklaw Yeson serii YS Silver 8l dedykowany pracownikom sektora medycznego
Autoklaw określany także jako sterylizator Yeson serii YS Silver 8l to nowoczesne urządzenie medyczne stworzone z myślą o profesjonalnym użytku w sektorze medycznym jak gabinety stomatologiczne i lekarskie. Zaprojektowany w celu zapewnienia skutecznej i niezawodnej sterylizacji narzędzi i przyrządów w środowisku klinicznym, autoklaw Yeson serii YS Silver klasy B o pojemności 8 litrów spełnia najwyższe standardy higieny i dezynfekcji. Gwarantuje bezpieczeństwo zarówno pacjentom, jak i pracownikom służby zdrowia.

Bezpieczeństwo i wygodna obsługa dla personelu medycznego
Autoklaw Yeson serii YS Silver 8l został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu skuteczności, niezawodności oraz komfortu użytkowników. Dzięki zaawansowanym technologiom, autoklaw Yeson serii YS Silver 8l skraca czas sterylizacji bez utraty jej jakości. Precyzyjne kontrolowanie temperatury i ciśnienia zapewnia skuteczną sterylizację narzędzi medycznych, minimalizując ryzyko zakażeń krzyżowych. Ponadto, prosty i intuicyjny interfejs autoklawu Yeson serii YS Silver 8l umożliwia łatwe programowanie i monitorowanie procesu sterylizacji. Mechanizmy bezpieczeństwa, takie jak zabezpieczenia przed otwarciem podczas cyklu sterylizacji, chronią personel medyczny przed potencjalnymi zagrożeniami.

Innowacyjna technologia sterylizacji dla doskonałej kontroli higieny medycznej
Autoklaw Yeson serii YS Silver o pojemności 8 litrów zapewnia możliwość jednorazowej sterylizacji większej ilości narzędzi medycznych. Dzięki swojej wszechstronności, autoklaw Yeson serii YS Silver jest odpowiedni do sterylizacji różnorodnych rodzajów narzędzi, takich jak narzędzia chirurgiczne, stomatologiczne czy dermatologiczne. Wykorzystując zaawansowaną technologię sterylizacji, autoklaw Yeson serii YS Silver zapewnia doskonałą kontrolę higieny medycznej, spełniając różnorodne potrzeby kliniczne.

Specyfikacja techniczna autoklawu Yeson serii YS Silver 8l:
| Pojemność komory | 8 litrów |
| Dokumentowanie procesów | wbudowana drukarka termiczna |
| Sposób załadunku | kosz z 3 tacami |
| Moc | 1700W |
| Zasilanie | 230V/50Hz |
| Wymiary | 535 x 365 x 330 mm |
| Wymiary komory | 180 x 320 mm |
| Wymiary tacek | górna: 13 x 27 cm środkowa: 15 x 27 cm dolna: 13 x 27 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Europejski certyfikat CE | |
| Paszport techniczny | z przeglądem |
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Zalety
- Skuteczna sterylizacja narzędzi medycznych
- Bezpieczne i łatwe użytkowanie
- Wszechstronność i duża pojemność
- Wysoka jakość i niezawodność
- Bezpieczeństwo pacjentów
- Certyfikacja i 24-miesięczna gwarancja
| Podatek VAT | VAT8 |
|---|---|
| Barcode | 3310000822302 |
| Producent | YESON |
| Rodzaj | Autoklaw |
| Klasa | B |
| Cechy dodatkowe | Wbudowana drukarka, Automatyczne dozowanie wody, Zintegrowany zbiornik na wodę, Test Bowie-Dick, Helix |
| Kolor dominujący | Biały |
| Pojemność komory | 7,01 - 8,0 l |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Ilość programów | Brak informacji |
| Wysokośc komory roboczej | 25 cm |
| Głębokość komory roboczej | 45 cm |
| Szerokość komory roboczej | 25 cm |
| Poziom hałasu | Brak informacji |
| Maksymalna temperatura | 137°C |
| Napięcie | 230V/50Hz |
| Moc | 17 KW |
| Szerokość | 36,5 cm |
| Wysokość | 33,0 cm |
| Długość | 53,5 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
| Ostrzeżenie | Sterylizacja narzędzi wielorazowych jest kluczowym elementem procedur higienicznych w gabinetach medycznych, stomatologicznych, kosmetologicznych oraz podologicznych. Nieprawidłowa dekontaminacja narzędzi może zwiększać ryzyko przeniesienia zakażeń krwiopochodnych, w tym HBV, HCV oraz HIV. W procedurach wymagających jałowości standardowo stosuje się autoklawy parowe. W przypadku małych sterylizatorów parowych punktem odniesienia jest norma EN 13060, która obejmuje m.in. urządzenia klasy B, przeznaczone do sterylizacji narzędzi litych, porowatych oraz pakietowanych. Urządzenia określane jako sterylizatory kulkowe (kwarcowe) nie realizują pełnego procesu sterylizacji zgodnego z wymaganiami dla narzędzi wymagających jałowości i nie stanowią alternatywy dla autoklawu w procedurach wymagających sterylności. Dobór urządzenia oraz sposób jego użytkowania powinny być zgodne z instrukcją producenta, procedurami higienicznymi obowiązującymi w danej placówce oraz aktualnymi wymaganiami sanitarno-epidemiologicznymi. |
| Bullet points |
|