Poduszki ortopedyczne i przeciwodleżynowe

Zobacz jako Siatka Lista
sort-descending
 • Poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowa Prevent Plus AR-094 ARmedical
  9 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  128,99 zł
 • Poduszka przeciwodleżynowa XXtra O2 VICAIR® 5-komorowa + pokrowiec
  1 469,00 zł
 • Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna Pommel Cushion O2 VICAIR® + pokrowiec
  1 679,00 zł
 • Poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowa Prevent Classic AR-093 ARmedical
  92 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  83,89 zł
 • Poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowa Prevent Premium AR-095 ARmedical
  51 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  239,98 zł
 • Poduszka przeciwodleżynowa kwadratowa II Prevent AR-092 ARmedical
  79 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  42,99 zł
 • ARmedical Poduszka ortopedyczna wałek EXCLUSIVE SUPPORT MFP-4015
  17 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  65,89 zł
 • Sissel DELUXE Szwedzka poduszka ortopedyczna- 5 lat gwarancji
  7 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  498,99 zł
 • Sissel SOFT Szwedzka poduszka ortopedyczna- 5 lat gwarancji
  4 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  349,00 zł
 • Sissel SOFT PLUS Szwedzka poduszka ortopedyczna- 5 lat gwarancji
  5 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  359,00 zł
 • Sissel PLUS Szwedzka poduszka ortopedyczna- 5 lat gwarancji
  3 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  329,00 zł 296,10 zł
 • ARmedical Dynamiczna poduszka do siedzenia DYNAPAD DSC-33
  5 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  48,99 zł

Poduszki ortopedyczne i przeciwodleżynowe

Poduszki ortopedyczne, które oferujemy w naszym sklepie pełnią różnorakie funkcje. Nie tylko gwarantują spokojny i relaksujący sen, ale również dbają o zdrowie kręgosłupa, minimalizując wady postawy, służą do masażu i prawidłowego siedzenia.

Największą grupę stanowią poduszki ortopedyczne do spania, które można dopasować do wzrostu, wieku oraz schorzeń użytkownika. Poduszka ortopedyczna ma na celu zapewnienie właściwego, anatomicznego podparcia głowy, karku i ramion, bez względu na przyjmowaną w czasie snu pozycje. Jej zadaniem jest odciążenie kręgosłupa oraz zniwelowanie występujących napięć i nadmiernej pracy mięśni. Bardzo popularne są poduszki ortopedyczne szwedzkie, które charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz bardzo dobre właściwości zdrowotne. Najbardziej znane są poduszki ortopedyczne Sissel, które cieszą się uznaniem na całym świecie. Mają niepowtarzalną konstrukcje tzn., anatomiczne wyprofilowanie i unikalną krawędź, które gwarantuje optymalne podparcie szyi i karku, tak aby zachowana była prawidłowa i naturalna krzywizna kręgosłupa. Szwedzka poduszka ortopedyczna do spania powoduje, że mięśnie kręgosłupa są delikatnie naciągane podczas snu, dzięki czemu mija napięcie powstałe w ciągu dnia. Wielu klientów naszego sklepu wybiera poduszki ortopedyczne do siedzenia, które są polecane szczególnie dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa. Poduszka ortopedyczna do siedzenia wymusza naturalną postawę ciała, wzmacnia mięśnie, mogą jej używać osoby w każdym wieku, również dzieci. Poduszki do siedzenia w formie dysków pełnią również rolę przyrządu relaksującego. Są idealne do masażu stóp oraz wykonywania ćwiczeń równoważnych. W naszym sklepie oferujemy poduszki o odpowiedniej twardości, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Zalecane są dla wszystkim tym, którzy dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej. Poduszka ortopedyczna wałek ma również wszechstronne zastosowanie. W zależności do miejsca jej zastosowania zapewnia doskonałe podparcie oraz pomaga złagodzić bóle szyi, karku, pleców oraz nóg.

Oddzielną grupę produktów stanowią poduszki przeciwodleżynowe, które służą wszystkim tym, którzy większość czasu spędzają w pozycji leżącej lub siedzącej. Jest polecana dla osób obłożnie chorych, po operacjach oraz dla pacjentów korzystających z wózków inwalidzkich. Poduszka na odleżyny służy do podparcia poszczególnych części ciała, np. tułowia, pięty czy pleców. Poduszka przeciwodleżynowa posiada często charakterystyczny otwór, który doskonale odciąża znajdującą się na nim część ciała, zapewnia dostęp powietrza do zagrożonej odleżynami części ciała. Dla pacjentów, którzy korzystają z wózka dla niepełnosprawnych polecana jest poduszka przeciwodleżynowa do wózka inwalidzkiego. Zapewnia komfort, przynosi ulgę w bólu, dopasowuje się do pleców użytkowania, usuwa ryzyko pojawianie się odleżyn. Poduszki antyodleżynowe, które można kupić w naszym sklepie internetowym spełniają wszystkie wymagane normy, są wytrzymałe i bardzo dobrej jakości. Posiadamy produkty znanych i cenionych firm, dlatego wybierając nasze poduszki można mieć pewność, że produkt spełni wszystkie oczekiwania.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...