Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Siedziska prysznicowe i wannowe

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg sort-descending
Taboret okrągły Blue 528020  Herdegen - pod prysznic lub do wanny
229,89 zł
Taboret prysznicowy Vermeiren MELBOURNE - Z wycięciem,  z oparciem
214,83 zł
Siedzisko dla dzieci PEPI stabilizujące głowę i plecy Vermeiren - Do kąpieli
678,97 zł
Taboret prysznicowy okrągły obrotowy z systemem TF Timago TGR-R KP-O 5021
138,99 zł
ARmedical Krzesło prysznicowe bez oparcia AR-202
114,99 zł
Taboret prysznicowy prostokątny Vermeiren JILL
148,99 zł
Ławeczka nawannowa Vermeiren VICKY
199,98 zł
Ławka wgłębna do wanny Timago King-BS-20 - do 120 kg
159,99 zł
Taboret prysznicowy Timago King-SS-20 - do 120 kg
148,99 zł
Obracane siedzisko kąpielowe, nawannowe Vermeiren MAGDA
477,99 zł
Ławeczka kąpielowa KATE z oparciem i uchwytem Vermeiren - Do wanny
309,99 zł
Taboret prysznicowy z oparciem z systemem TF Timago TGR-R KP 350L
178,99 zł

Produkty 1-12 z 30

na stronę

Siedziska prysznicowe i wannowe

Dbanie o higienę jest zdecydowanie trudniejsze w przypadku osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Seniorzy, osoby niepełnosprawne, osoby po kontuzjach czy operacjach, a nawet kobiety w zaawansowanej ciąży mogą mieć duże problemy z komfortowym umyciem ciała w wannie czy pod prysznicem. Dla osób o szczególnych potrzebach zaprojektowano jednak specjalne siedziska kąpielowe, montowane na stałe lub składane. Siedziska pod prysznic dla niepełnosprawnych mogą być przykręcane do ściany lub ustawiane wewnątrz brodzika. Przypominają one ławki lub krzesła o stabilnej, mocnej konstrukcji. Siedzisko pod prysznic dla osoby niepełnosprawnej wytrzymuje duże obciążenia, dlatego większość osób może korzystać z nich w pełni swobodnie.
Siedziska do kabin prysznicowych produkowane są z materiałów odpornych na działanie wilgoci. Takie produkty nie rdzewieją i mogą stać w łazience przez cały czas. Ergonomiczne siedzisko prysznicowe posiada zwykle miękką, przyjemną w dotyku tapicerkę, która pozostaje ciepła w kontakcie ze skórą. Dzięki temu korzystanie z krzesełka czy ławki nie powoduje dyskomfortu. Siedziska prysznicowe składane dobrze sprawdzają się w domach, w których mieszkają nie tylko osoby o ograniczonej sprawności ruchowej. Można bowiem złożyć je, aby nie przeszkadzały innym użytkownikom łazienki.
Wybierając siedzisko do prysznica dla niepełnosprawnych, warto zwracać uwagę na to, czy dany produkt jest wyrobem medycznym. Taki atest świadczy o tym, że przedmiot został zaprojektowany z myślą o pacjentach i spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Bardzo często siedziska do wanny dla osób starszych i niepełnosprawnych składają się nie tylko z miejsca do wygodnego siedzenia, ale również ze specjalnych uchwytów, które ułatwiają wstawanie i siadanie. Jeśli siedzisko do wanny dla seniora ma konstrukcję podobną do krzesła - nie jest montowane na stałe - posiada antypoślizgowe nakładki na nóżkach, zapobiegające przesuwaniu się produktu.
Siedziska na wannę dla niepełnosprawnych i osób starszych zostały stworzone po to, aby ułatwić codzienne zabiegi higieny osobistej osobom o ograniczonej sprawności ruchowej. Korzystając z takich akcesoriów senior może wykąpać się samodzielnie w komfortowych warunkach. W przypadku osób niepełnosprawnych, siedzisko na wannę ułatwia pracę także opiekunowi, który dzięki zastosowaniu takich akcesoriów ma nieco łatwiejsze zadanie i nie musi angażować w kąpiel podopiecznego dużych ilości energii.
Siedziska wannowe dostępne w naszym sklepie to wyroby medyczne różnego typu. Oferujemy między innymi siedzisko do wanny z oparciem i bez oparcia, siedzisko składane, z uchwytami, a także w formie krzesła. Najbardziej zaawansowanym produktem jest natomiast siedzisko wannowe obrotowe z blokadą, w maksymalnym stopniu ułatwiające przeprowadzenie komfortowej i bezpiecznej kąpieli.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...