Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Nakładki na sedes

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg sort-descending
Nasadka na toaletę z przykrywką Vermeiren MIA
129,99 zł
Nasadka toaletowa z uchwytami bocznymi Timago LM-King-12FA-20 - do 130 kg
200,99 zł
Bidet sanitarny Herdegen, nakładany na muszlę klozetową z mydelniczką
29,89 zł
Nasadka na toaletę TINA Vermeiren z podłokietnikami 12 cm
187,97 zł
Nasadka toaletowa Clipper II 11 cm z klipsami
59,90 zł
Nasadka toaletowa podwyższająca Herdegen Titan
Nasadka podwyższająca Herdegen CLIPPER III z klapą
80,99 zł
Nasadka toaletowa z klapą Timago LM-King - do 225 kg

Produkty 8

na stronę

Nakładki na sedes

Korzystanie z toalety jest prostym zadaniem tylko dla osób cieszących się pełną sprawnością. Natomiast seniorzy, osoby niepełnosprawne czy po urazach - zwłaszcza po kontuzjach stawów czy operacjach bioder - mają duży problem podczas korzystania z tradycyjnych sedesów z uwagi na fakt, że są one zazwyczaj relatywnie niskie. Specjalne nakładki na sedes eliminują ten problem, tworząc przynajmniej kilkucentymetrowe podwyższenie. Dzięki temu, że nakładka na sedes podwyższa siedzisko, łatwiej jest zarówno usiąść na muszli klozetowej, jak i z niej wstać. Samo korzystanie z toalety przebiega też bardziej komfortowo i umożliwia osobie starszej czy chorej na odzyskanie poczucia prywatności.
Nakładki na deskę sedesową są bardzo proste w montażu. Wystarczy założyć je na tradycyjna deskę lub bezpośrednio na muszę, zależnie od wybranego modelu. Większość tego typu produktów posiada dodatkowe mocowanie, które stabilizuje nasadkę. Nakładki na sedes dla dorosłych są produkowane z solidnych materiałów, dzięki czemu znoszą duże obciążenie, nawet do ponad 200 kg. Co więcej, są też łatwe do utrzymania w czystości.
Poszukując nakładki na sedes dla seniora, warto zwrócić uwagę także na dodatkowe elementy takiego produktu, w tym przede wszystkim na uchwyty, które ułatwiają samodzielne siadanie i wstawanie, eliminując ryzyko upadku. Jeśli nakładka na muszle dla niepełnosprawnych ma być użytkowana w sposób ciągły - z toalety korzysta tylko osoba o specjalnych potrzebach - najkorzystniej jest całkowicie zdemontować tradycyjną deskę i zamontować nakładkę na stałe, wybierając model z klapą. Nakładki na sedes z tym dodatkowym elementem pozwalają zadbać o utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny w toalecie, a także ograniczają emisję nieprzyjemnych zapachów.
Każda nakładka na toaletę dostępna w naszym sklepie to produkt marki specjalizującej się w projektowaniu akcesoriów, które ułatwiają życie osobom chorym, kontuzjowanym, o ograniczonej sprawności ruchowej, starszym i niepełnosprawnym. Dzięki temu nawet miękka nakładka na sedes dla dorosłych okazuje się nie tylko komfortowa w użytkowaniu, ale przede wszystkim bezpieczna - odporna na duży nacisk masy ciała dorosłego człowieka. Warto podkreślić też, że specjalistyczna nakładka na ubikację jest łatwa w czyszczeniu. Jej gładka powłoka ułatwia usuwanie bakterii, dlatego te nie gromadzą się na tych elementach toalety, z którymi użytkownik ma częsty, bezpośredni kontakt. O zakupie nakładki podwyższającej na sedes warto pomyśleć nie tylko w przypadku ciągłych trudności z siadaniem i wstawaniem, ale również w przypadku trudności okresowych, np. w czasie rehabilitacji po zabiegu czy kontuzji

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...