Testy diagnostyczne

Zobacz jako Siatka Lista
sort-descending
 • Diather MultiSure GCTU Paski do pomiaru cholesterolu
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  131,89 zł
 • Diather MultiSure GCTU Aparat
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  192,89 zł
 • Diather LipidPro Paski Testowe
  149,00 zł
 • Diather LipidPro Aparat do mierzenia profilu lipidowego
  279,00 zł
 • Diather MultiSure GK Paski Glukoza
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  49,99 zł
 • Diather GlucoDr. Auto A Paski Testowe
  4 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  38,21 zł
 • Diather Test Alergia Pies-Kot
  45,00 zł
 • Diather Test Ciążowy Super Czuły Strumieniowy
  6 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  3,59 zł
 • Diather Test Ciążowy hCG Super Czuły Płytkowy
  4 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  2,99 zł
 • Diather Test Ciążowy hCG Strumieniowy
  4,98 zł
 • Diather Test Ciążowy hCG Płytkowy
  6 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  2,79 zł
 • Diather TEST NIETOLERANCJA gluten + celiakia
  32,99 zł

Testy diagnostyczne

Regularne wykonywanie badań pozwala zadbać o zdrowie. Najprostszą metodą rozpoznania choroby jest diagnostyka medyczna, która umożliwia postawienie odpowiedniej diagnozy w zależności od wyników badania np. na podstawie testów z krwi, wydzielin. Testy diagnostyczne najczęściej przeprowadza się w laboratorium szpitalnym, jednak w celu ułatwienia kontroli niektórych schorzeń czy wstępnego ustalenia ciąży, można zdecydować się na domowy test diagnostyczny. Tego typu test diagnostyczny wykonany w domu jest idealnym sposobem na wstępne zdiagnozowanie określonego stanu chorobowego lub jego wykluczenie. Wybór rodzaju testu zależy od tego, jak szybko chcemy wykonać test. Test strumieniowy potrafi wykryć hormon HCG już 3 dnia od jego wzrostu. Z kolei test płytkowy można wykonać po 10 dniach od dnia zapłodnienia. Im dłuższy czas od zapłodnienia, tym wyższy poziom HCG, a tym samym większa pewność ciąży.

Obecnie oferta testów diagnostycznych coraz bardziej się poszerza. Najbardziej znanym testem do samodzielnej diagnostyki jest domowy test ciążowy. Domowe testy ciążowe pozwalają na szybkie, wstępne potwierdzenie lub wykluczenie ciąży. Innym powszechnie dostępnym i znanym testem jest domowy test pozwalający na określenie owulacji - co ułatwi nam planowane zajście w ciążę. Testy ciążowe oraz owulacyjne, oferowane w naszym sklepie posiadają nawet 99% wiarygodność. Kardioline test oparty jest na technologii immunochromatograficznej, czyli pozwala na wykrycie w moczu podwyższonego poziomu hormonu HCG. Testy te mogą być płytkowe, paskowe lub strumieniowe. Na naszej stronie można znaleźć zarówno testy płytkowe, jak i strumieniowe.

Jednak nie tylko testy ciążowe służą do domowej diagnostyki. Bardzo pomocna w codziennym życiu jest także diagnostyka glukozy we krwi, która ułatwia życie diabetykom. Zestaw do pomiaru glukozy we krwi pozwala na codzienne kontrolowanie stanu glukozy, a co za tym idzie odpowiednie dawkowanie insuliny lub ewentualne zwiększenie dawki dostarczanych cukrów. Glukometr Diagnostic Gold System dostępny na naszej stronie posiada zgodność ze standardem ISO. Jego ogromną zaletą jest duży wyświetlacz, który ułatwi przeprowadzenie samodzielnego badania osobom starszym. Do jego zalet zaliczyć też można krótki czas oczekiwania na wynik, ponieważ możemy uzyskać go w 5 sekund, posiada pamięć na nawet 500 pomiarów, co w prosty sposób pozwoli śledzić kolejne wyniki.

Bardziej zaawansowanym urządzeniem do domowej diagnostyki jest Kardioline - Benecheck Plus. Jest to urządzenie 3w1, które pozwala na pomiar glukozy, cholesterolu oraz kwasu moczowego we krwi. Wystarczy mała próbka krwi, by otrzymać w warunkach domowych, szybkie i dokładne wyniki.

Domowe testy diagnostyczne to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ mogą być samodzielnie wykonywane w domu przez pacjenta oraz pozwalają na szybkie uzyskanie informacji na temat stanu zdrowia. Takie testy diagnostyczne zyskują coraz większą popularność, ponieważ są ogólnodostępne, łatwe oraz szybkie w użyciu. Testy dostępne w naszym sklepie internetowym są stosunkowo tanie, a jednocześnie bardzo skuteczne.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...