Autoklawy

Zobacz jako Siatka Lista
sort-descending
 • Autoklaw Enbio Kompaktowy sterylizator parowy klasy B
  6 999,00 zł
 • Destylarka do wody Yeson Steel - Aparat do destylacji - 4 litry
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  579,00 zł
 • Autoklaw Yeson serii YS Silver - Limitowana edycja Silver - 8 L
  2 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  5 740,00 zł
 • Autoklaw Yeson LCD z Serii E Black - różne pojemności komory
  6 400,00 zł
 • Woson Euros Tanco Autoklaw klasy b z wbudowaną drukarką 12 l
  5 990,00 zł
 • Autoklaw medyczny klasa B 12L SUN12-II+ drukarka
  6 299,00 zł
 • Autoklaw medyczny klasa B 18L SUN18-III A+ drukarka
  6 399,00 zł
 • AUTOKLAW ENBIO S - 2,7L klasa B biały z filtrem oszczędzającym wodę Sterylizator Enbio S + filtr Magic + certyfikat + paszport
  12 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  9 599,00 zł
 • Enbio Magic Filter - Filtr do autoklawów Enbio S i Enbio Pro
  181 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  99,00 zł
 • Autoklaw (Klasa B) Enbio PRO + Filtr Wody GRATIS + Certyfikat Bezpieczeństwa GRATIS + Paszport Techniczny GRATIS
  3 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  12 095,00 zł
 • Autoklaw medyczny klasa B SteamIT LCD 12 L + drukarka
  5 999,00 zł

Produkty 11

Autoklawy medyczne i stomatologiczne

Jednym z najważniejszych aspektów działalności placówek medycznych jest zachowanie odpowiedniego poziomu higieny. Dotyczy to nie tylko samych pomieszczeń, korytarzy i sal dla pacjentów, ale również - a nawet przede wszystkim - narzędzi i sprzętu medycznego, który regularnie ma kontakt z ciałem pacjentów. Do najpopularniejszych urządzeń służących do sterylizacji sprzętu należą autoklawy medyczne.

Ich zasada działania jest prosta, a jednocześnie gwarantująca szybki efekt. Narzędzia umieszczone w komorze autoklawu do sterylizacji zostają wystawione na działanie skondensowanej pary wodnej, podgrzewanej do wysokiej temperatury. Kompaktowe autoklawy parowe, które oferujemy w naszym sklepie, potrafią wygenerować temperaturę nawet do 137 stopni Celsjusza, która gwarantuje zabicie wszystkich drobnoustrojów, jakie mogą znaleźć się na sprzęcie medycznym. Dotyczy to nawet sporów bakterii, które są odporne na znaczną większość środków dezynfekujących. W zależności od konkretnego zastosowania, wyróżniamy również autoklawy kosmetyczne, znajdujące się w gabinetach kosmetologów, czy autoklawy stomatologiczne, służące do sterylizacji narzędzi dentystycznych. Jak widać, autoklaw medyczny jest uniwersalnym urządzeniem o szerokim spektrum zastosowania.

Jako wysoce efektywny sterylizator, autoklaw to niezbędny sprzęt w każdej placówce medycznej. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele modeli o różnorodnych kształtach, rozmiarach i parametrach. To, co wyróżnia nasze kompaktowe autoklawy, to nowoczesne technologie, które wspomagają ich pracę, oraz najwyższa jakość wykonania. Wyniki każdej sterylizacji mogą zostać automatycznie zapisane w pamięci USB. Poszczególne poziomy autoklawu pozwalają dopasować temperaturę i czas procedury. Autoklawy, które mamy w swojej ofercie, spełniają wszystkie wymagania Sanepidu, dzięki czemu otrzymały najwyższą możliwą klasę B dla urządzeń medycznych. Dzięki niewielkiej masie i kompaktowych wymiarach, mogą być łatwo transportowane z miejsca na miejsce, a dzięki temu że spełniają normę odporności IP20, niestraszny im przypadkowy kontakt z wodą lub innymi płynami działającymi od zewnątrz. Nasze autoklawy są objęte dwuletnim okresem gwarancji.

Oprócz autoklawów, oferujemy również testy, pozwalające na sprawdzanie ich działania. Test zawiera bakterie z rodzaju Geobacillus, które służą ocenie efektywności działania autoklawu. Kontrola taka jest wymagana przez Sanepid i powinna być przeprowadzana co trzy miesiące. Dobrze działający autoklaw to podstawa bezpiecznego funkcjonowania każdej placówki medycznej.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...