Wzrok i słuch

Zobacz jako Siatka Lista
sort-descending
 • PLT ATINNURIS
  7 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  138,90 zł 129,18 zł
 • Luteina + Zeaksantyna
  97 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  19,46 zł
 • Maxiluten
  9 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  21,86 zł
 • OstroVit, Lutein Forte, 60 kapsułek
  52 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  19,31 zł 18,34 zł
 • Diochi Vista Clear - kapsułki poprawiające wzrok - 60 kapsułek
  17 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  128,99 zł
 • SuperOptic Polpharma - Poprawia ostrość widzenia - 30 kapsułek
  15 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  27,78 zł
 • SuperOptic Polpharma - poprawia ostrość widzenia - 60 kapsułek
  1930 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  38,99 zł
 • Na Oczy Skoczylas - Suplement diety wspomagający proces widzenia - 60 kapsułek
  84 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  34,98 zł 32,53 zł
 • DuoLife Clinical Formula ProOptical - Zdrowe oczy
  12 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  205,00 zł
 • Spray na ból uszu Fonix - przy infekcji, podrażnieniu i bólu ucha - 15 ml
  539 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  22,99 zł
 • Olimp Gold-Luteina - Wsparcie dla wzroku - 30 kapsułek
  4 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  37,70 zł
 • Xenico Pharma Visionex Total - na poprawę wzroku - 30 kapsułek
  15,40 zł

Produkty 1-12 z 16

Wzrok i słuch

Prawidłowe funkcjonowanie zmysłów wzroku i słuchu to podstawa udanego życia społecznego i odbierania pełni bodźców. Warto zadbać odpowiednio wcześnie o narządy odpowiadające za widzenie i słyszenie, by uniknąć wysokich kosztów zakupu okularów korekcyjnych czy aparatów słuchowych. Korzystając z szerokiej gamy produktów dostępnych w naszym asortymencie, można już dzisiaj zacząć suplementacje, która skutecznie uchroni od potencjalnych ubytków w przyszłości.

Suplementy diety na oczy pomogą zapewnić prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku, a także ochronią przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Dzięki starannie dobranym składnikom preparatów dostępnych na naszej stronie możliwe jest ograniczenie negatywnego wpływu czynników takich jak światło niebieskie, silne oświetlenie czy promienie ultrafioletowe. Podczas regularnego stosowania narząd wzroku zostanie właściwie odżywiony, co pomoże zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia krótkowzroczności. Dodatkowo suplement diety na wzrok niweluje uczucie zmęczonych oczu, co wpływa pozytywnie na ogólne samopoczucie i energię do pracy.

Witaminy i suplementy na oczy dostępne na naszej stronie internetowej są przebadane i stosowane według zaleceń są całkowicie bezpieczne. Ich pozytywny wpływ na narząd wzroku został uprzednio zweryfikowany, a same preparaty zawierają duże ilości naturalnych składników. Pomagają w utrzymaniu odpowiedniej kondycji oczu oraz zabezpieczają je przed niebezpiecznymi czynnikami zewnętrznymi. Szczególnie polecamy preparaty z luteiną na oczy, która wpływa na redukcję uszkodzeń fotochemicznych. To także dzięki niej suplement szybko i efektywnie się przyswaja. Tabletki wzmacniające oczy zawierające mikro-kapsułkowany likopen biorą również czynny udział w profilaktyce zwyrodnienia plamki żółtej.

Równie ważnym aspektem co suplementacja tabletkami są odpowiednio stosowane krople do oczu. Te bezpośrednio wpływają na właściwe nawilżenie narządu wzroku, co przekłada się na ochronę przed takimi czynnikami jak wiatr czy ogrzewanie. Szczególnie przydatne mogą okazać się dla osób korzystających z soczewek kontaktowych, które potrafią w znacznym stopniu wysuszać oczy.

W naszym asortymencie można nabyć również suplement diety na słuch, odpowiadający za utrzymanie narządu w odpowiedniej kondycji zdrowotnej. Dostępne preparaty do czyszczenia uszu z woskowiny pomagają prawidłowo usunąć nadmiar wydzieliny. W odróżnieniu od stosowania patyczków skutecznie dbają o właściwą czystość narządu słuchu. Preparat do higieny uszu za pomocą naturalnych składników zapewnia delikatne i skuteczne działanie. Dzięki swojej nieinwazyjnej formie aplikacji nie powoduje uszkodzenia wnętrza narządu. Spray do higieny uszu pozwala również na wygodne usuwanie woskowiny u małych dzieci, które często okazują się być zbyt ruchliwe, by podjąć klasyczne działania pielęgnacyjne.

Zadbaj o swój słuch i wzrok wybierając odpowiednie dla siebie suplementy z naszej różnorodnej oferty. Zapraszamy do zakupów.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...