Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Ciśnieniomierz automatyczny nadgarstkowy Omron RS2 z technologią Intellisense - 5 lat gwarancji

Opis Specyfikacja Opinie

Ciśnieniomierz nadgarstkowy

Ciśnieniomierz nadgarstkowy RS2 marki Omron w pełni automatyczny, dzięki czemu zapewnia prosty i wygodny sposób pomiaru ciśnienia. Wykrywa nieregularną pracę serca i w przypadku arytmii, wyświetla symbol na ekranie. Posiada wskaźnik nadciśnienia. Ciśnieniomierz jest prosty w obsłudze i pomaga w pełni kontrolować stan zdrowia organizmu. Pozwala śledzić i kontrolować wyniki poprzednich 30 pomiarów. Posiada wskaźnik prawidłowo założonego mankietu, co ułatwia określenie w przypadku gdy, mankiet został założony zbyt luźno lub ciasno. Praca ciśnieniomierza jest niezawodna i dokładna, co zostało dokładnie przebadane klinicznie.

Technologia Intellisense

Wyposażony w technologię Intellisense ciśnieniomierz Omron RS2 optymalizuje prędkość napełniania oraz reguluje ciśnienie powietrza w mankiecie, zwiększając wygodę użytkowania. Jest to szczególnie komfortowe dla osób z nadciśnieniem tętniczym i osób z pewnymi zaburzeniami rytmu serca, ponieważ ich ciśnienie krwi może się zmieniać. Ciśnieniomierz Omron RS2 nie wymaga żadnych korekt, jest precyzyjny i dokładny już podczas pierwszego pomiaru.

Model: HEN-6161-E

Podatek VAT VAT8
Barcode 4015672111110
Producent Omron
Rodzaj Elektroniczne
Miejsce pomiaru Nadgarstek
Cechy dodatkowe Automatyczne pompowanie, Automatyczne wyłączanie, Etui, Wykrywanie arytmii
Zasilanie Bateryjne
Obwód nadgarstka 13,5-21,5 cm
Rodzaj mankietu Standardowy
Gwarancja 5 lat

Opinie klientów

Ocena
star star star star star
Solidny i wygodny w użyciu.
Recenzowany przez
Ciśnieniomierz automatyczny nadgarstkowy Omron RS2 z technologią Intellisense to solidne i niezawodne urządzenie. 5-letnia gwarancja daje duży komfort i pewność, że służyć będzie przez długi czas. Pomiar ciśnienia nadgarstkowego jest wygodniejszy niż tradycyjny mankiet, co ułatwia regularne monitorowanie zdrowia. Bardzo polecam!

1 elementu

na stronę
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Ciśnieniomierz automatyczny nadgarstkowy Omron RS2 z technologią Intellisense - 5 lat gwarancji
Twoja ocena:
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com