Z uwagi na wzrost zapotrzebowania na artykuły medyczne i higieniczne, realizacja dostaw może wydłużyć się do 5 dni roboczych. Przepraszamy za niedogodności.

Beurer PO 30 - Pulsoksymetr napalcowy

Cena: 229,00 zł 229.00

Dostępność: brak towaru
Kod produktu: 1957
Ocena: 4.97297
Producent: Beurer
ilość szt.

Opis

Zastosowanie W domu, podróży, placówkach zdrowotnych
Nieinwazyjny pomiar Saturacji tlenem krwi tętniczej (SpO2), tętna (pulsu)
Zalecany dla osób Niewydolnością serca, przewlekłą obturacyjną chorobą płuc, astmą oskrzelową, uprawiających sport na dużych wysokościach
Kolorowy wyświetlacz Tak
Ilość formatów wyświetlania 4
Regulowana jasność wyświetlacza Tak
Graficzny wskaźnik pulsu Tak
Wymiary palca Szerokość 10–22 mm, grubość 5–15 mm
Automatyczne wyłączanie Tak
Wskaźnik zużycia baterii Tak
Wymiary 61 mm x 36 mm x 32 mm
Waga Ok. 55 g
Produkt medyczny Tak
Gwarancja 3 lata

Pulsoksymetr PO 30

Pulsoksymetr napalcowy PO 30 firmy Beurer jest wyjątkowym, nieinwazyjnym urządzeniem medycznym, którego głównym zadaniem jest pomiar saturacji tlenem hemoglobiny we krwi tętniczej oraz tętna w palcu. Podstawową zaletą urządzenia jest całkowicie bezbolesny, precyzyjny pomiar. Firma Beurer zatroszczyła się o swoich użytkowników, gwarantując szybkie wykonanie badania zarówno w domu jak i podróży. Urządzenie medyczne zostało wykonane i zaprojektowane z największą dokładnością i dbałością o szczegół i jakość.

Zalety urządzenia

Pulsoksymetr napalcowy jest urządzenie medycznym, idealnym do użytku domowego oraz w trakcie aktywności fizycznej. Doskonale sprawdza się również w przypadku zastosowania medycznego, jak szpitale i placówki opieki zdrowotnej. Pulsoksymter jest produktem medycznym, który można stosowa zarówno w diagnostyce jak i profilaktycznie. Pulsoksymetr wskazuje poziom saturacji, czyli stopień nasycenia krwi tętniczej tlenem SpO2. Aparaty napalcowe są wyjątkowe łatwe i komfortowe w obsłudze, wystarczy nałożyć klips na palec wskazujący. Ponadto, jest urządzeniem niewielkich rozmiarów, lekkim i wygodnym w transporcie. Pulsoksymetr napalcowy jest odpowiednim dla osób zmagającymi się z astmą oskrzelową, niewydolnością serca, przewlekłą obturacyjną chorobą płuc oraz dla użytkowników uprawiających sporty na dużych wysokościach.

Właściwości produktu

Pulsoksymter napalcowy firmy Beurer wykorzystuje do pomiaru promienie o dwóch długościach, światło czerwone 660nm oraz podczerwień 905 nm. Urządzanie zostało wyposażone w czytelny, kolorowy wyświetlacz z 4 możliwościami zmiany widoku oraz regulowaną jasnością ekranu. Ponadto, produkt wyłącza się automatycznie po ok. 5 sekundach od wyjęcia palca z miejsca pomiaru. Oprócz graficznego wskaźnika pulsu, pulsoksymetr informuje nas o stanie zużycia baterii.

Opinie o produkcie (0)

5.0 37
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl