ONE SHOT Trutka na myszy i szczury - pasta 1 kg

loader
Ładuję...
Opis Specyfikacja Opinie

One Shot 1 kg skuteczna pasta na myszy i szczury

One Shot 1 kg skuteczna pasta na myszy i szczury to produkt niezbędny dla każdego, kto chce szybko i skutecznie pozbyć się szkodników z na swoim terenie. Dzięki swojej skutecznej formule, ten preparat gwarantuje silną i skuteczną walkę z myszami i szczurami, którzy są notorycznymi intruzami w domach, firmach, magazynach lub gospodarstwach rolnych.

Produkt One Shot 1 kg jest formą pasty, co ułatwia jego stosowanie. Wystarczy położyć odpowiednią ilość produktu w miejscach, gdzie zauważone są szkodniki. Pasta jest odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

One Shot trutka na szczury

One Shot trutka na szczury

Shot 1 kg skuteczna jest nie tylko na myszy i szczury, ale również na inne gryzonie, dzięki czemu zyskujesz uniwersalny środek do eliminacji niechcianych gości. Ponieważ One Shot 1 kg to produkt o dużej wydajności, umożliwia rozwiązanie problemu z szkodnikami na dużych powierzchniach.

Produkt jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych, pod warunkiem przestrzegania instrukcji użycia. Jeśli szukasz skutecznego rozwiązania na kontrolę populacji gryzoni, ten produkt jest idealnym wyborem. Zapewnij sobie i swojemu otoczeniu spokój i ochronę przed gryzoniami już dziś.

Stosowanie One Shot trutka na szczury

Zwalczanie myszy: wykładać 50g trutki w karmniku deratyzacyjnym.

Zwalczanie szczurów: wykładać 200g

Rozmieścić w odległości 10m

Podatek VAT VAT23
Producent One Shot
Kraj pochodzenia Polska
Rodzaj Trutka
Zastosowanie odstraszacza zwierząt Przeciwko szczurom, Przeciwko myszom
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: ONE SHOT Trutka na myszy i szczury - pasta 1 kg
Twoja ocena:
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com