Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Masażery

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg sort-descending
Medisana MG 600 Massage Gun
640,95 zł
Pistolet do masażu Medisana MG 150
337,99 zł
Mata masująca MG 315 Beurer - shiatsu wibracyjny
823,53 zł
Mata masująca Medisana MC 825 masażer shiatsu
818,99 zł
Beurer MG 135 Poduszka do masaż shiatsu
291,00 zł
Piłka wibracyjna do masażu mięśni i stawów Beurer MG 10 -  7,5 cm
74,99 zł
Masażer do nóg Medivon Noble Pro - Drenaż limfatyczny Technologia Air Pressure
598,00 zł
Pistolet do masażu ciała Pro Truheat PGM-1000 Homedics
1 290,99 zł
Przewód do elektrostymulatora Beurer EM 41, EM 49 - 2 sztuki
81,14 zł
Faradyczny pas lędźwiowy rozgrzewający Fohow
889,89 zł
Rozgrzewający faradyczny pas na szyję Fohow - Likwiduje bóle w stawach
515,99 zł
Faradoterapeutyczna opaska na kolana Fohow - Zwyrodnienia i bóle - 2 sztuki
1 880,99 zł

Masażery

Masaż leczniczy bądź relaksacyjny to jedne z najstarszych form terapii, których zalety w żadnej mierze nie tracą na aktualności. Masaże - stanowiące jedną z najważniejszych gałęzi fizjoterapii czy kosmetologii - można przeprowadzić w domowych warunkach, jednak aby móc w pełni cieszyć się ich efektami, nieodzowne stają się odpowiednie urządzenia do masażu. Różnorodne masażery - takie jak np. masażery pleców, masażery kręgosłupa czy masażery karku i szyi - w widoczny sposób m.in. poprawią ukrwienie tkanek, przyspieszą metabolizm i zredukują bóle mięśniowe. Sprzęt do masażu, jaki oferujemy w naszym sklepie, to szeroki wybór specjalistycznych urządzeń, które będą służyć pomocą w najróżniejszych sytuacjach - zarówno w codziennej regeneracji po ciężkim dniu w pracy, jak i przy rehabilitacji fizjoterapeutycznej. Zapraszamy do poznania naszego asortymentu.

Masażery do ciała to urządzenia o różnorodnej specyfikacji, przeznaczone do odmiennych zadań. Wśród specjalistycznych masażerów warto wymienić m.in. cieszące się dużą popularnością masażery antycellulitowe. Oferowane przez nas urządzenia tego typu, wyposażone w zestaw asymetrycznych wałków, ujędrniają i wygładzają skórę poprzez rozbicie nierównomiernie rozłożonej tkanki tłuszczowej. Urządzenia te stymulują głębokie warstwy skóry, podobnie jak regulowane masażery na podczerwień. Działanie fali podczerwonej - wnikającej w skórę na głębokość kilku cm - polega na zwiększaniu temperatury tkanek. Przyspieszenie regeneracji mięśni i likwidacja bólu jest możliwa dzięki urządzeniom od renomowanych producentów - ręczne masażery Beurer czy masażery Homedics, które prezentujemy w naszym sklepie, cieszą się znakomitymi opiniami.

Masażer domowy to doskonała recepta na zwiększenie komfortu życia, znajdująca zastosowanie przede wszystkim w sytuacjach codziennych. Masażery tego typu - szczególnie masażery shiatsu, znanej techniki relaksacyjnej - działając kompleksowo na mięśnie karku, pleców i ramion, a także nóg, likwidują bóle czy sztywność mięśni po ciężkim dniu. Masażer relaksacyjny to również dobry sposób na regenerację po wysiłku fizycznym.

W sklepie AlmaMed proponujemy wiele urządzeń zarówno uniwersalnych, jak i przeznaczonych dla poszczególnych partii mięśni. Można u nas znaleźć przenośne masażery wibracyjne, które świetnie sprawdzą się w podróży, funkcjonalne maty do masażu, wyposażone w różne tryby masażu, czy profesjonalne masażery do stóp. Gorąco zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie, a jeśli pojawiłyby się jakieś pytania - czekamy na kontakt, aby móc służyć pomocą przy wyborze.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...