Specyfikacja
- Model Beurer EM 59 Heat
- Funkcje TENS / EMS / Heat / masaż
- Liczba kanałów 2
- Liczba elektrod 4
- Programy 64 zastosowania
- Zasilanie akumulator wielokrotnego ładowania
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Stworzenie konta ma wiele korzyści:
Beurer EM 59 Heat – elektrostymulator TENS/EMS z funkcją podgrzewania
Beurer EM 59 Heat to cyfrowe urządzenie do elektrycznej stymulacji mięśni i nerwów, które łączy funkcje TENS, EMS, masażu oraz podgrzewania. Model umożliwia transkutanną elektryczną stymulację nerwów w celu bezlekowego uśmierzania bólu, elektryczną stymulację mięśni wspierającą trening i regenerację, a także korzystanie z programu ciepła. Dzięki 64 wstępnie zaprogramowanym zastosowaniom, 2 kanałom oraz indywidualnej regulacji intensywności urządzenie można dopasować do różnych obszarów ciała i własnych potrzeb.
Elektryczna stymulacja nerwów przez skórę do uśmierzania bólu bez użycia leków.
Elektryczna stymulacja mięśni wspierająca trening mięśniowy oraz regenerację.
Podgrzewanie można włączyć dodatkowo lub stosować całkowicie oddzielnie.
Wstępnie zaprogramowane zastosowania dla różnych części ciała.
Indywidualna regulacja poziomów intensywności dla wygodnego dopasowania terapii.
Szybki dostęp do najczęściej wybieranego programu.
Rozwiązanie 4 w 1 do domowej elektrostymulacji
EM 59 Heat firmy Beurer został wyposażony w 4 podkładki żelowe i oferuje cztery centralne funkcje w jednym urządzeniu: TENS, EMS, masaż oraz program podgrzewania. Funkcja ciepła posiada 2 poziomy — Low i High — i może być stosowana jako uzupełnienie elektrostymulacji lub jako oddzielny program. Urządzenie sprawdzi się przy miejscowym zabiegu przeciwbólowym, łagodzącym ból, masażu relaksacyjnym oraz stymulacji mięśni.
Przed pierwszym użyciem zapoznaj się z instrukcją producenta i przeciwwskazaniami dotyczącymi elektrostymulacji.
| Nazwa produktu | Cyfrowe urządzenie do elektrycznej stymulacji mięśni i nerwów TENS/EMS z funkcją podgrzewania |
| Model | Beurer EM 59 Heat |
| EAN | 4211125646639 |
| Dostępne funkcje | TENS / EMS / Heat |
| Liczba kanałów | 2 |
| Liczba elektrod | 4 |
| Liczba programów TENS | 12 |
| Liczba programów EMS | 32 |
| Liczba programów masażu | 20 |
| Liczba wstępnie zaprogramowanych zastosowań | 64 |
| Samodzielne programowanie EMS + TENS | Tak |
| Program Ulubione | Tak |
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Liczba poziomów ogrzewania | 2 |
| Regulowana intensywność | Tak |
| Wskaźnik położenia elektrody | Tak |
| Wyświetlacz | Tak, podświetlany Inverse LCD |
| Rozmiar wyświetlacza | 4,5 cm x 4,0 cm |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Wskaźnik stanu naładowania akumulatora/baterii | Tak |
| Wskaźnik niskiego naładowania baterii | Tak |
| Typ zasilania | Akumulator do wielokrotnego ładowania |
| Obsługa | Panel sterowania na produkcie |
| Zakres zastosowania | Na całym ciele |
| Główny kolor produktu | Czarny |
| Inne kolory produktu | Ciemnoszary, czerwony |
| Wymiary produktu | 6,60 cm x 13,90 cm x 2,60 cm |
| Masa bez opakowania | 190 g |
| Rozmiar opakowania | 22,30 cm x 5,10 cm x 16,20 cm |
| Masa z opakowaniem | 0,4880 kg |
| Możliwość zamówienia akcesoriów | Tak |
| Wyrób medyczny, Europa | Tak |
| Gwarancja | 5 lat |
| Podatek VAT | VAT8 |
|---|---|
| Barcode | 4211125646639 |
| Producent | Beurer |
| Podmiot odpowiedzialny | Beurer GmbH Söflinger 218, 89077, ULM sklep@beurer.pl |
| Rodzaj | Elektrostymulator |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Zasilanie | Sieciowo-bateryjne |
| Rozmiar | Brak informacji |
| Gwarancja | 5 lat |
| Bullet points |
|