Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Wózki inwalidzkie manualne

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg sort-descending
ARmedical Wózek inwalidzki aluminiowy ultralekki ERGONOMIC AR-300
1 298,99 zł
Wózek specjalny Altitude Vermeiren - do 120 kg
2 699,00 zł
Wózek inwalidzki terenowy z napędem elektrycznym na tylne koła Forest 3 Initial Vermeiren
10 599,99 zł
Wózek inwalidzki specjalny multipozycyjny Inovys 2 Vermeiren
2 990,00 zł
Wózek inwalidzki ze stopów lekkich Vermeiren Trigo T
4 199,00 zł
Wózek inwalidzki Reha Fund Cruiser Active 3 RF-5 - dla aktywnych
1 999,90 zł
Wózek inwalidzki stabilizujący plecy i głowę Stable-TIM ALH 008 Timago
1 690,00 zł
Wózek inwalidzki V300 Active Vermeiren aluminiowy - do 130 kg
2 469,99 zł
Wózek inwalidzki stalowy Standard-TIM FS 901 Timago
569,99 zł
Wózek inwalidzki stalowy z poduszką Classic-TIM H011 Timago
799,99 zł
Wózek inwalidzki aluminiowy Exclusive-TIM TGR-R WA 6700 Timago
1 899,99 zł
Wózek inwalidzki ze stopów lekkich dla osób aktywnych Sagitta Vermeiren
3 790,00 zł

Produkty 1-12 z 47

na stronę

Wózki inwalidzkie manualne

Wózki dla niepełnosprawnych to szeroka gama produktów, które ułatwiają poruszanie osobom niepełnosprawnym, po wypadkach, urazach, udarach oraz osobom starszym, które nie są w stanie samodzielnie się poruszać. Wózek inwalidzki jest niezbędny dla młodych osób, które uległy wypadkom, w wyniku których narząd ruchu uległ uszkodzeniu. Wózek dla niepełnosprawnych zapewnia nie tylko pomoc w poruszaniu, ale poprawia również zdrowie psychiczne, umożliwia samodzielne funkcjonowanie, bez nieustannej pomocy innych osób. Gdy chory nie jest w stanie poruszać się samodzielnie, traci często radość i sens życia.

Wózki dla inwalidów są dobrym rozwiązaniem, często przyczyniają się do tego, że pokrzywdzona osoba wraca do życia w społeczeństwie, może kontynuować pracę czy naukę. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór wózków dla niepełnosprawnych, dostosowanych dla pacjentów w każdym wieku, w tym również dla dzieci. Wózki inwalidzkie akumulatorowe, które zyskują coraz większą popularność zapewniają wysoki komfort oraz wygodę. Odciążają ręce, gwarantują szerokie pole manewru i dużą swobodę w poruszaniu się po niemal każdym terenie. Są łatwe w sterowaniu, pozwalają na pokonywanie znacznych odległości.

Wózek elektryczny dla inwalidy zapewnia doskonałą zwrotność, manewrowość oraz pokonywanie przeszkód, np. progów czy drobnych wzniesień. Wózki mają zmienny kąt nachylenia siedziska, regulację głębokości siedziska, odchylane podłokietniki oraz wiele innych udogodnień. Wózek dla inwalidy można wyposażyć w dodatkowe opcje, które poprawią komfort oraz zapewnia właściwości terapeutyczne. Bardzo funkcjonalny jest aluminiowy wózek inwalidzki, który jest lekki, wiele modeli można łatwo składać i przewozić w samochodzie. Wózki inwalidzkie aluminiowe mają bogate wyposażenie, są praktyczne i bardzo pomocne w pokonywaniu codziennych trudności dla osób mających problemy z narządem ruchu.

Lekkie wózki inwalidzkie powstały z zastosowaniem zaawansowanych technologii i są często wybierane przez osoby młode, które mimo niepełnosprawności chcą żyć normalnie i aktywnie. Wózki inwalidzkie lekkie mają wiele przydatnych funkcji, istnieje możliwość ich spersonalizowania oraz indywidualnego dobrania tapicerki. W naszym sklepie internetowym można kupić wózek inwalidzki specjalny dla dorosłych oraz modele przeznaczone dla dzieci. Wózki dziecięce zapewniają stabilizację kręgosłupa, mają możliwość zmiany kierunku jazdy, są poręczne. Nowoczesny wózek inwalidzki, który oferujemy spełnia wszystkie wymagane normy, jest bezpieczny i zapewnia komfortowe poruszanie się, zarówno po mieszkaniu, jak i na zewnątrz. W naszej ofercie znajdują się wózki inwalidzkie standardowe, aktywne, stabilizujące plecy i głowę. Oferujemy modele standardowe oraz wykonywane pod indywidualne zamówienie klienta. Szeroka gama wózków pozwoli dobrać model idealny dla każdego klienta.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...