Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Prezerwatywy

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg sort-descending
Egzo prezerwatywy Egzo Cocky Friend - 1 sztuka
9,98 zł
Prezerwatywy Egzo Dulce Bombero
10,99 zł
Egzo prezerwatywy (Model: Egzo Bee`s Knees)
9,68 zł
Egzo prezerwatywy Tought Cat
10,99 zł
Prezerwatywy Egzo Lucky Dude
9,89 zł
Egzo prezerwatywy (Model Egzo Jolly Roger)
10,99 zł
 Egzo Dragon Lord
9,98 zł
Egzo prezerwatywy (Model: Egzo Ugly Coyote)
10,28 zł
Egzo prezerwatywy Egzo Hot Red - 1 sztuka
9,89 zł
Egzo prezerwatywy Uncle Bob
8,90 zł
Prezerwatywy - Unimil SKYN Elite - 3, 10, 24 sztuki
Prezerwatywy - Unimil Skyn Excitation box - 3 lub 10 sztuk

Produkty 1-12 z 16

na stronę

Prezerwatywy

W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju prezerwatywy, które stanowią skuteczną ochronę przed chorobami i nieplanowaną ciążą. Na tym nie koniec, proponujemy bowiem modele, które pozwalają na intensyfikowanie doznań kochanków. Każda prezerwatywa znajdująca się w naszym asortymencie to maksymalna jakość i bezpieczeństwo. Popularne kondomy są wyjątkowo wygodne, co wynika z ich struktury oraz niewielkiej grubości. Ponadto, są nawilżone i zakończone praktycznym zbiorniczkiem. Dzięki temu zabawy w łóżku nie wiążą się z żadnym poczuciem dyskomfortu. W naszej ofercie znajdują się też modele ze specjalnymi wypustkami stymulującymi, które gwarantują jeszcze większą przyjemność i naturalne doznania dla kobiet.

Nasz sklep oferuje również wysokiej jakości prezerwatywy dla kobiet. Ich najnowocześniejsze modele są wykonane z materiałów, które sprawia, że zapewniają niemal ten sam poziom ochrony, co ich klasyczne odpowiedniki. Damska prezerwatywa może być zakładana nawet na kilka godzin przed rozpoczęciem stosunku. Zapewnia skuteczną ochronę przed chorobami wenerycznymi. Ponadto, kobieca prezerwatywa stanowi bardzo ciekawą opcję dla pań szukających alternatywnych form antykoncepcji. W przeciwieństwie do tabletek lub zastrzyków antykoncepcyjnych jest używana tylko wtedy, kiedy jest to konieczne. Prezerwatywy hipoalergiczne w naszej ofercie nie wywołują żadnych podrażnień. Z tego względu sprawdzą się nawet wśród pań zmagających się problemami skórnymi.

W naszej ofercie można znaleźć liczne ultra cienkie prezerwatywy. Taka prezerwatywa sprawia, że partnerzy odczuwają doznania zbliżone do naturalnych. Prezentujemy także prezerwatywy smakowe, które zostały stworzone z myślą o wzbogaceniu doznań podczas seksu oralnego. Poza tym podobnie jak swoje klasyczne odpowiedniki zabezpieczają przed ciążą i chorobami. Paczka prezerwatyw może zawierać od kilku do kilkudziesięciu kondomów. Są to modele o różnych wielkościach, a ich odpowiedni dobór ma olbrzymi wpływ na jakość doznań podczas erotycznych zabaw. Należy pamiętać, że zbyt ciasna prezerwatywa będzie powodowała ucisk i dyskomfort. Nasz bogato wyposażony sklep z prezerwatywami pozwala uniknąć takich problemów. Znajdziesz u nas modele o różnych wielkościach i smakach. Poza tym zapewniamy duży wybór kondomów, które zapewniają doskonałą ochronę, a zarazem są cienkie i bardzo przyjemne w użytkowaniu.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...