Zamów dziś. Zobacz naszą ofertę tygodnia

Dezynfekcja sprzętu medycznego

Szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie, dentystyczne, a nawet salony kosmetyczne to miejsca, w których jesteśmy szczególnie narażeni na działanie bakterii, wirusów i grzybów powodujących choroby. W trosce o dobro pacjentów stosuje się najwyższe środki ostrożności – artykuły jednorazowego użytku, odzież ochronną, a także wyspecjalizowane środki do dezynfekcji, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się zakażeń. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór artykułów do dezynfekcji, które cieszą się uznaniem w sektorze medycznym.

Dezynfekcja skóry, narzędzi i powierzchni

Preparaty do dezynfekcji i odkażania skóry wykorzystuje się przed zabiegami chirurgicznymi i kosmetycznymi, stworzone są na bazie alkoholu, ale jednocześnie nie podrażniają naskórka. Proponujemy produkty uniwersalne, które posiadają szerokie spektrum biobójcze. W ofercie mamy również żele do rąk o długim działaniu stosowane przede wszystkim na blokach operacyjnych, gdzie przed zabiegami lekarze i pracownicy muszą dokładnie oczyścić dłonie i przedramiona, aby nie wywołać zakażenia u pacjenta.

W placówkach medycznych niezwykle ważne jest również dezynfekowanie powierzchni i sprzętu – m.in. unitów stomatologicznych, inkubatorów, łóżek pacjenta, kozetek, stetoskopów itp., na których również znajdować się mogą bakterie, wirusy i grzyby. Są to urządzenia, z którymi kontakt ma wiele pacjentów oraz członków personelu, dlatego tak ważne jest ich odkażanie. Polecamy m.in. preparaty w sprayu i chusteczki nasączane.


                                    
  
      
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl