Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Now Foods Witamina D3 2000 IU - Zdrowe kości i zęby, 30/120/240 kaps.

loader
Ładuję...
Opis Specyfikacja Opinie

Niedobór witaminy D

Powszechnie uważane jest, że witamina D3 potrzebna dla organizmu w około 80-100% wytwarzana jest przez proces biosyntezy w skórze, a w mniejszym stopniu wspierana jest przez podłoże pokarmowe. Na wytwarzanie skórne ma wpływ wiele czynników takich jak: szerokość i długość geograficzna, pora roku, używanie kremów z filtrem, zanieczyszczenie oraz zachmurzenie powietrza i pigmentacja oraz starzenie się skóry. Witamina D produkowana przez skórę często nie spełnia dobowych wymagań zapotrzebowania naszego organizmu, w szczególności w krajach wysoko uprzemysłowionych. Z powodu naszego położenia geograficznego, pogody, pory roku, zanieczyszczenia powietrza, czasu ekspozycji na słońce, karnacji skóry oraz grubości tkanki tłuszczowej i obszaru ciała wystawionego na promienie słoneczne nasz niedobór witaminy D może być znaczny, dlatego należy zadbać o odpowiednią suplementację.

Zdrowe zęby i kości

Witamina D3 marki Now Foods jest wysoce przyswajalnym suplementem diety i dostarcza zalecaną dobową dawkę tej witaminy dla organizmu. Wzmacnia zęby i kości, wspiera funkcjonowanie mięśni oraz wspomaga układ odpornościowy. Dodatkowo przyczynia się do poprawienia odpowiedniego poziomu wapnia w organizmie, który prawidłowo pozyskuje witaminę D3 z pożywienia lub jej produkcji (synteza) w skórze za pomocą ultrafioletowego promieniowania słonecznego. Ponieważ coraz więcej osób unika ekspozycji na słońce, rośnie znaczenie suplementacji w zagwarantowaniu organizmowi dostatecznej ilości witaminy D. W trakcie zimy oraz jesieni wytwarzanie witaminy D3 jest zredukowane z powodu ograniczonego nasłonecznienia. Z kolei w okresie letnim synteza jest zmniejszona ze względu na używanie kosmetyków z filtrami UV i szczególnie polecane osobom starszym oraz kobietom w ciąży unikanie bezpośredniego oraz nadmiernego wystawiania ciała na promieniowanie słoneczne.

Podatek VAT VAT8
Producent Now Foods
Przeznaczenie Dla kobiet, Dla mężczyzn, Dla dorosłych, Dla seniorów
Podstawowy składnik Witamina D
Cechy dodatkowe Bez barwników, Przechowywanie w temperaturze pokojowej
Postać Tabletki
Ostrzeżenie Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niewidoczny i niedostępny dla małych dzieci. Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Now Foods Witamina D3 2000 IU - Zdrowe kości i zęby, 30/120/240 kaps.
Twoja ocena:
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com