Specyfikacja
- Model KS 59 XXL
- Maksymalna nośność 20 kg
- Dokładność ważenia 1 g
- Powierzchnia ważenia 30 × 22 cm
- Jednostki g, kg, lb:oz, oz
- Materiał szkło
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Stworzenie konta ma wiele korzyści:
Waga domowa Beurer KS 59 XXL
Beurer KS 59 XXL to funkcjonalna waga domowa z dużą powierzchnią ważenia oraz maksymalną nośnością do 20 kg. Model doskonale sprawdzi się podczas codziennego użytkowania w kuchni, ale również przy ważeniu większych produktów czy paczek przygotowywanych do wysyłki. Szklana powierzchnia ważenia jest łatwa do utrzymania w czystości, a nowoczesna obsługa dotykowa zwiększa komfort użytkowania. Dzięki funkcji pamięci urządzenie pozwala wyświetlić wynik ostatniego ważenia.
Duża maksymalna nośność pozwala ważyć również większe produkty oraz paczki.
Urządzenie umożliwia wyświetlenie wyniku ostatniego ważenia.
Nowoczesne przyciski dotykowe zapewniają wygodną obsługę urządzenia.
Praktyczna funkcja doważania pozwala wygodnie odliczać masę pojemnika.
Powierzchnia ważenia wykonana ze szkła jest łatwa do czyszczenia.
Precyzyjne ważenie umożliwia dokładny pomiar masy produktów.
Model wyposażono w funkcję pamięci oraz praktyczną funkcję doważania tara.
| Możliwość zamówienia akcesoriów do produktu | Nie |
| Regulowane jednostki | g, kg, lb:oz, oz |
| Powłoka antyodciskowa | Nie |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Miskę można myć w zmywarce | Nie |
| Funkcja kalibracji | Nie |
| Kolorowy filtr sklepu internetowego [BR] | biały |
| Produkt Connect | Nie |
| Wysokość cyfr | 20 mm |
| Kolor cyfr | czarny |
| Wyświetlacz | Tak |
| Kolor tła wyświetlacza po włączeniu | biały |
| Wysokość wyświetlacza | 3,0 cm |
| Podświetlany wyświetlacz | Nie |
| Rozmiar wyświetlacza | 8,0 cm x 3,0 cm |
| Technologia wyświetlacza | Ekran LCD |
| Szerokość wyświetlacza | 8,0 cm |
| EAN | 4211125705305 |
| Łatwe czyszczenie | Tak |
| Rozmiar opakowania (dł. × szer. × wys.) | 26,00 cm x 5,00 cm x 34,50 cm |
| Wskaźnik na wyświetlaczu | Masa |
| Masa (z opakowaniem) | 1,4900 kg |
| Funkcja zatrzymania | Nie |
| Numer artykułu | 70530 |
| Wyrób medyczny, Europa | Nie |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Masa (bez opakowania) | 1,15 kg |
| Analiza wartości odżywczych | Nie |
| Inny(-e) kolor(-y) produktu | ciemnoszary |
| Wskaźnik przeciążenia | Tak |
| Typ zasilania | Zasilanie bateryjne |
| Precyzyjne ważenie | Nie |
| Nazwa produktu | Waga domowa |
| Wymiary produktu (dł. × szer. × wys.) | 22.00 cm x 30.00 cm x 2.60 cm |
| Główny kolor produktu | biały |
| Funkcja przypominania | Nie |
| Obsługa dotykowa | Tak |
| Praktyczne rejestrowanie picia | Nie |
| Kompaktowy design | Nie |
| Funkcja doważania (tara) | Tak |
| Wyświetlacz temperatury | Nie |
| Wskazanie godziny | Nie |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość powierzchni ważenia | 30 cm |
| Materiał powierzchni ważenia | Szkło |
| Wielkość powierzchni ważenia | 30 cm x 22 cm |
| Maksymalna nośność | 20 kg |
| Dokładność ciężaru | 1 g |
| Podatek VAT | VAT23 |
|---|---|
| Barcode | 4211125705305 |
| Producent | Beurer |
| Podmiot odpowiedzialny | Beurer GmbH Söflinger 218, 89077, ULM sklep@beurer.pl |
| Kolor dominujący | Biały |
| Maksymalne obciążenie | 20kg |
| Funkcje | Automatyczne wyłączanie, Tarowanie |
| Materiał | Brak informacji |
| Szerokość | 22 cm |
| Wysokość | 2,5 cm |
| Długość | 30 cm |
| Zasilanie | Bateryjne |
| Gwarancja | 5 lat |
| Bullet points |
|