Lusterka do demakijażu

Zobacz jako Siatka Lista
sort-descending
 • Lustro kosmetyczne LED Medisana CM 850 - obrotowe
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  117,99 zł 127,45 zł
  127,45 zł
 • Lusterko kosmetyczne 2w1 z podświetleniem Medisana CM 840
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  119,99 zł 124,77 zł
  124,77 zł
 • Podświetlane lusterko kosmetyczne Beurer BS 45 z dodatkowym magnetycznym lusterkiem
  11 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  109,99 zł
 • Beurer BS 69 - Dwustronne lusterko kosmetyczne z podświetleniem
  8 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  257,99 zł
 • Beurer BS 55 - Lusterko kosmetyczne z podświetleniem LED
  19 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  159,89 zł
 • Profesjonalne lusterko kosmetyczne MIR-8150-EU
  3 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  249,98 zł
 • Lusterko kosmetyczne 2w1 z podświetleniem LED CM 835 Medisana
  4 osoby kupiły
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  79,99 zł 99,99 zł
  99,99 zł
 • Beurer BS 49 - Podświetlane lusterko kosmetyczne
  7 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  99,99 zł
 • Beurer BS 89 - Lusterko kosmetyczne podświetlane
  1 osoba kupiła
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  324,00 zł
 • Beurer BS 59 - Podświetlane lusterko kosmetyczne z 5-cio krotnym powiększeniem
  8 osób kupiło
  Sprzedaż z ostatnich 30 dni
  178,99 zł

Produkty 10

Lusterka do demakijażu

Akcesoria do makijażu to szereg różnorodnych przyrządów, pozwalających na wykonywanie rozmaitych zabiegów upiększających, takich jak konturowanie brwi, nakładanie różu czy rozprowadzanie fluidu. Aby jednak wykonanie perfekcyjnego make-upu w ogóle było możliwe, niezbędne stają się takie podstawowe przyrządy do makijażu, jak specjalistyczne lustra i lusterka. W bogatej ofercie sprzętu medycznego i kosmetycznego, dostępnego w sklepie AlmaMed, dysponujemy szerokim wyborem nowoczesnych luster, które doskonale przysłużą się nie tylko podczas robienia makijażu. Zapraszamy do zapoznania się naszym asortymentem.

Pędzelki, zalotki czy pęsety to jedne z wielu rzeczy do makijażu, z których korzystanie zapewnia najwyższą precyzję zabiegu. Właśnie takie przybory do makijażu znajdują się w naszym sklepie. Wśród produktów renomowanych marek, takich jak Beurer, Homedics, czy Medisana, można znaleźć np. funkcjonalne, dwustronne lusterko podświetlane światłem LED, które można zarówno powiesić na ścianie, jak i postawić na szafce czy półce. Posiadamy lustra kosmetyczne dwustronne o szerokim zakresie powiększenia - m.in. wyposażone w lusterka normalne i powiększające pięciokrotnie.

Dostępny w naszej ofercie sprzęt do makijażu to artykuły pozwalające na dokładne przeprowadzenie wielu działań, nie tylko w obrębie nakładania makijażu. Stojące lusterko, umożliwiające pięciokrotne lub nawet siedmiokrotne przybliżenie, zarówno pomoże uzyskać olśniewający wygląd, jak i zadbać o stan zdrowia skóry. Lusterka kosmetyczne, które posiadamy w AlmaMed, znajdą zastosowanie podczas zakładania soczewek, zabiegów pielęgnacyjnych w rodzaju nakładania kremu czy toniku, i w wielu innych sytuacjach. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z charakterystyką poszczególnych propozycji. Zastosowane rozwiązania dodatkowe - np. specjalna podstawka, w której można przechowywać akcesoria do wizażu i inne rzeczy do makijażu - zapewnią komfort działania niezależnie od tego, jaki typ zabiegu będzie przeprowadzany.

Asortyment sklepu medycznego AlmaMed to produkty najwyższej klasy, cieszące się znakomitymi opiniami. Przybory i akcesoria do makijażu muszą odznaczać się doskonałym wykonaniem oraz bezpieczeństwem i wygodą stosowania. Dostępne w ofercie lusterka do makijażu, wyposażone np. w antypoślizgową podstawę czy przegub kulowy, pozwalający na pełny obrót lustra, to właśnie takie akcesoria. Wnikliwe prześledzenie oferty naszego sklepu to sposób na znalezienie artykułu, które spełni wszelkie wymagania. Chętnie udzielimy fachowej porady przy podjęciu najlepszej decyzji - czekamy na kontakt.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...