Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Beurer FT 65 - Termometr elektroniczny, medyczny

Opis Specyfikacja Opinie

Termometr FT 65

Termometr elektryczny FT 65 firmy Beurer jest unikatowym urządzeniem medycznym, dokonującym pomiaru temperatury czoła, ucha, a także obiektów i płynów. Wyjątkowość produktu polega na wykorzystaniu podczerwieni, która zapewnia szybki wynik w zaledwie kilka sekund, bez konieczności użycia rtęci i szkła. Ponadto, termometr FT 65 charakteryzuje się nowoczesnym designem oraz wysoką jakością wykonania.

Właściwości produktu

Termometr elektryczny FT 65 jest urządzeniem elektrycznym, dzięki czemu użytkowanie produktu staje się czynnością prostą i szybką zarówno dla dorosłych, dzieci jak i niemowląt. Wyrób medyczny firmy Beurer posiada wiele udogodnień oraz opcji. Jedną z nich jest alarm, który informuje i ostrzega o zbyt wysokiej temperaturze, przekraczającej wartość 38°C. Dodatkowo, termometr został wyposażony w pamięć, która zachowuje 10 ostatnich pomiarów wraz z datą i godziną. Oprócz wyświetlania temperatury zarówno w °C i °F, urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączania, dzięki której przedłużymy żywotność baterii. Możliwość dezynfekcji pozwala z łatwością utrzymać higienę urządzenia oraz zapewnić komfort użytkowania.

Podatek VAT VAT8
Barcode 4211125795146
Producent Beurer
Rodzaj Bezdotykowy
Miejsce pomiaru Ciało, Otoczenie, Ucho, Płyny
Kolor dominujący Biały
Wyświetlacz Brak
Zasilanie Bateryjne
Cechy dodatkowe Pomiar temperatury otoczenia, Sygnały dźwiękowe
Liczba zapamiętywanych pomiarów 10
Jednostka °C , °F
Czas pomiaru 10s
Zakres pomiaru Czoło: ± 0,3°C: 34-43°C Ucho: ± 0,2°C: 35,5–42°C
Gwarancja 5 lat
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Beurer FT 65 - Termometr elektroniczny, medyczny
Twoja ocena:
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com