Specyfikacja w pigułce
- TypSzczoteczka soniczna
- KolorWhite
- PrzeznaczenieCodzienna higiena jamy ustnej
- ZasilanieAkumulatorowe
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Stworzenie konta ma wiele korzyści:
Szczoteczka soniczna GO WhiteSzczoteczka soniczna to skuteczny sposób na dokładniejsze mycie zębów każdego dnia. Jeśli zmagasz się z osadem, przebarwieniami i uczuciem niedomytych zębów po zwykłej szczoteczce, Smilesonic GO White pomoże poprawić codzienną higienę jamy ustnej. Delikatne, a zarazem intensywne drgania soniczne wspierają usuwanie płytki nazębnej i pomagają dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. To wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o świeżość, czystość i bielszy uśmiech.
Skutecznie wspiera usuwanie płytki i osadu z zębów.
Pomaga ograniczać powierzchniowe przebarwienia szkliwa.
Czyści także w trudno dostępnych przestrzeniach jamy ustnej.
Zapewnia komfort codziennego mycia bez nadmiernego nacisku.
Łączy estetyczny wygląd z wygodą użytkowania na co dzień.
Ułatwia budowanie regularnych i skutecznych nawyków pielęgnacji.
Bielszy uśmiechSmilesonic GO White została stworzona z myślą o osobach, które chcą nie tylko dokładnie czyścić zęby, ale także dbać o ich jaśniejszy wygląd. Regularne stosowanie pomaga redukować nagromadzony osad i powierzchniowe przebarwienia powstające po kawie, herbacie czy innych barwiących produktach. Dzięki temu zęby wyglądają na czystsze i bardziej zadbane. To praktyczny wybór dla użytkowników, którzy szukają wygodnej szczoteczki wspierającej codzienną pielęgnację i estetykę uśmiechu.
Wskazówka: Dla zachowania skuteczności wymieniaj końcówkę regularnie i nie dociskaj szczoteczki zbyt mocno do zębów.
Wygoda każdego dniaSmilesonic GO White pozytywnie zaskakuje połączeniem prostoty i komfortu codziennego użytkowania. Smukła forma dobrze leży w dłoni, a soniczny sposób pracy pomaga dokładnie czyścić zęby bez potrzeby mocnego dociskania. To rozwiązanie, które ułatwia wyrobienie lepszych nawyków pielęgnacyjnych i sprawia, że poranna oraz wieczorna higiena staje się szybsza, wygodniejsza i bardziej przyjemna.
| Parametr | Wartość |
| Kolor | White |
| Ilość trybów pracy | 3 tryby pracy (Clean, White, Sensitive) |
| Prędkość Maksymalna | 96 000 ruchów pulsacyjnych/min. |
| Napięcie robocze | 4V |
| Moc znamionowa | 3W |
| Prąd ładowania | 40-70 mA |
| Poziom dźwięku | ≤ 40 dB |
| Wodoszczelność | IPX7 |
| Certyfikat | CE, FCC, ROHS, FDA |
| Wymiary | 230 x 185 x 48 mm |
| Waga | 115 g |
| Bateria | litowa 4V / 600mAh |
| Czas pierwszego ładowania | 24 godziny |
| Czas ładowania | 16 godzin |
| Żywotność baterii na jednym ładowaniu | 2 miesiące |
| Zawartość zestawu | 2 końcówki do szczoteczki, ładowarka indukcyjna, rękojeść Smilesonic GO |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Podatek VAT | VAT23 |
|---|---|
| Barcode | 5907222806333 |
| Producent | SMILESONIC |
| Rodzaj | Szczoteczka |
| Kolor dominujący | Biały |
| Zasilanie | Akumulatorowe |
| Typ szczoteczki | Soniczna |
| Rodzaj obrotów | Pulsacyjne |
| Tryb pracy | Codzienne czyszczenie, Delikatne czyszczenie, Wybielanie |
| Cechy dodatkowe | Timer, Sygnalizator czasu mycia, Wskaźnik naładowania |
| Ilość programów | 3 |
| Liczba końcówek w zestawie | 2 |
| Prędkość maksymalna | 96.000 ruchów na minutę |
| Czas pracy bezprzewodowej | Do 60 dni |
| Rodzaj akumulatora | Litowo-Jonowe (Li-Ion) |
| Moc | 600mAh |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 185mm |
| Szerokość | 48mm |
| Gwarancja | 2 lata |
| Bullet points |