Sterownik do poduszek elektrycznych Beurer HK 55, 25, 54 i Comfort
Opis
Specyfikacja
Opinie
Sterownik Beurer
Sterownik do poduszki elektrycznej niemieckiej marki Beurer. Poduszka przeznaczona do ogrzewania brzucha, pleców i stawów. Podczas prania poduszki w pralce należy odłączyć sterownik aby nie zamoknął. Przechowywać w suchym i bezpiecznym miejscu. Sterownik zapewnia poprawne działanie poduszki rozgrzewającej. Kompatybilny z poduszkami: Beurer HK 55, 25, 54 i Comfort.

| Podatek VAT | VAT23 |
|---|---|
| Barcode | 2010000014509 |
| Producent | Beurer |
| Rodzaj | Mata |
| Cechy dodatkowe | Automatyczne wyłączanie, Odpinany przewód zasilający, Podświetlany wyświetlacz, Regulacja temperatury |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor dominujący | Biały |
| Materiał | Bawełna |
| Moc | 60 W |
| Szerokość | 90 / 100 cm |
| Długość | 200 cm |
| Gwarancja | 3 lata |