Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Sprzęt do przemieszczania pacjenta

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg sort-descending
Deska do przenoszenia chorych z uchwytem "ślizg" Mobi-tools TMG 6405
399,99 zł
Pionizator Albatros Vermeiren - urządzenie do pionizacji pacjenta
4 849,99 zł
Łatwoślizg - Chusta ułatwiająca przenoszenie chorego Mobi-tools TTE
159,99 zł
Siedzisko ortopedyczne stabilizujące plecy i głowę dla dzieci Bayo Vermeiren - stabilizator ciała
2 850,00 zł
Łatwoślizg - chusta do transferu pacjentów Mobi-tools TTE6122 - Wymiar 200 x 90 cm
289,00 zł
Poduszka obrotowa do przenoszenia pacjenta Mobi-tools TMT 6555
299,99 zł
Talerz obrotowy do przenoszenia pacjenta Mobi-tools TMT 6550
469,90 zł

Produkty 7

na stronę

Sprzęt do przemieszczania pacjenta

Sprzęt do przemieszczania pacjenta - nieoceniona pomoc dla niepełnosprawnych

Przenoszenie pacjenta niepełnosprawnego bywa niezwykle trudne i wymaga wiele wysiłku. Im wyższa jest jego waga, tym więcej siły musi mieć pielęgniarka czy osoba opiekująca się niepełnosprawnym. Dlatego niezwykle pomocne okazują się różne akcesoria dla osób leżących, które pozwalają na łatwiejsze podnoszenie pacjenta, obracanie go itp. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju praktyczne akcesoria, które ułatwią Ci opiekę nad chorą osobą. Można z nich korzystać nie tylko w szpitalu, ale także w domu czy ośrodku opieki.  Dostępny w naszym asortymencie sprzęt przydaje się podczas codziennej higieny pacjenta leżącego oraz podczas jego transportu np. do przychodni czy szpitala.

Akcesoria ułatwiające opiekę nad niepełnosprawnym lub leżącym pacjentem

Oferujemy Ci różnego rodzaju sprzęty i akcesoria, które usprawnią przenoszenie chorych oraz ich codzienną pielęgnację. Dbając o innych, powinniśmy pamiętać także o sobie. Jeśli każdego dnia nadwyrężamy swój kręgosłup i mięśnie, w końcu sami będziemy potrzebować pomocy. Dlatego właśnie warto korzystać ze sprzętu ułatwiającego opiekę nad leżącym pacjentem. Dzięki niemu będziemy wkładać mniej siły w podnoszenie pacjenta, nie narażając się ma niepotrzebne urazy. Co dokładnie można znaleźć w naszym asortymencie? Wszystko, czego potrzebujesz czyli deski, maty oraz folie poślizgowe, pasy transportowe oraz siedziska, a także twarde i miękkie obrotowe dyski i nie tylko.

Akcesoria dla osób leżących pozwalają na bezpieczne przenoszenie chorego z łóżka na wózek inwalidzki oraz w inne miejsca, np. do samochodu. Dzięki pasom transportowym chory znajdujący się na wózku będzie bezpieczny w trakcie przejazdu. Maty poślizgowe ułatwiają przemieszczanie pacjenta na łóżku czy noszach. Dzięki nim opiekun może przesunąć chorego bez użycia dużej siły. W zależności od modelu, sprzęt może być wykorzystywany dla pacjentów o wadze dochodzącej nawet do 200 kg i 250 kg. Sprzęt do przemieszczania pacjenta to także podstawki na stopy, które umożliwiają stabilne podparcie stóp osób, które borykają się z ograniczoną sprawnością ruchową. Przydadzą się podczas sadzania chorego na wózku inwalidzkim, krześle czy toalecie. Przydatne mogą być także podpórki stabilizujące, które ułatwiają opiekunowi zmianę pozycji pacjenta. 

Szukasz sprzętu ułatwiającego opiekę nad pacjentem leżącym lub niepełnosprawnym? Sprawdź koniecznie naszą ofertę, w której znajdziesz mnóstwo produktów, które mogą Ci się przydać. Pamiętaj, by dokładnie sprawdzić wagę pacjenta, jaką dopuszcza dany model maty czy siedziska. 

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...