Ciasteczka W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania tej strony wykorzystywane są pliki COOKIE. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. - Dowiedz się więcej -

Balkoniki i podpórki

Zobacz jako Siatka Lista
Sortuj wg sort-descending
Rotor rehabilitacyjny
59,99 zł
Timago balkonik na dużych kołach - składany JMC-C 3016W5
157,98 zł
Lekki balkonik trzyfunkcyjny JMC-C 3222 krocząco - statyczny -Waży tylko 2,9 kg!
149,98 zł
Timago Nasadki gumowe do czwórnogów na niskich nogach - 2 sztuki
10,90 zł
Timago Nasadki gumowe do trójnogów i czwórnogów na wysokich nogach - 4 sztuki
10,90 zł
Balkonik dla dzieci na czterech kółkach Vermeiren Streeter
624,99 zł
Balkonik aluminiowy Goliat XXL Vermeiren - do 200 kg
832,30 zł
ARmedical Podpórka rehabilitacyjna 4-kołowa aluminiowa PRESTIGE AR-006
379,00 zł
Balkonik aluminiowy czterokołowy Vermeiren FOUR light
598,99 zł
Balkonik aluminiowy Quadri-Light Vermeiren - do 130 kg
549,99 zł
Balkonik aluminiowy Quava Vermeiren - do 136 kg
686,99 zł
Balkonik aluminiowy, czterokołowy - Vermeiren - ECO-PLUS
388,99 zł

Produkty 1-12 z 31

na stronę

Balkoniki i podpórki

W tej kategorii naszego sklepu, znajdziesz różnego typu balkoniki do chodzenia dla chorych. Produkty te pomagają w rehabilitacji po doznanych urazach narządów motorycznych, a także aktywizują w społeczeństwie osoby w podeszłym wieku. "Ruch to zdrowie" głosi życiowa prawda o znaczeniu której, dowiadujemy się dopiero w momencie gdy z poruszaniem się mamy problem. Każdy, kto doznał złamania nogi lub w następstwie wypadku uszkodził swój kręgosłup, z pewnością poznał również konsekwencje psychologiczne wynikające z ograniczeń ruchowych. Ważne, aby jak najszybciej wrócić do sprawności, lub po prostu w miarę możliwości być aktywnym i nie zamknąć się w domu. Temu właśnie służą produkty w tej kategorii. Niezależnie czy jest to zwykły balkonik dla chorego, prosty balkonik kroczący składany, podpórka dwukołowa czy też profesjonalny balkonik ortopedyczny - rolą każdego z nich jest pomaganie w codziennej egzystencji i powrocie do zdrowia. Rolą tego sprzętu jest też ograniczanie wykluczenia społecznego seniorów, którzy z pomocą balkoników na kółkach mogą być aktywni.

Funkcjonowanie z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu nie jest łatwe, a inwalidztwo sprzyja wyalienowaniu. Proste wyjście z mieszkania do sklepu, nabiera nagle rangi ekspedycji, a codzienna toaleta potęguje poczucie bezradności. Z czasem osoba niepełnosprawna uczy się na nowo codziennych czynności, jednak zwłaszcza w początkowym etapie niezastąpione są balkoniki inwalidzkie lub chociaż zwykły balkonik składany. Oparcie ciężaru ciała, odciążenie chorej kończyny i możliwość przemieszczenia się - to fundamentalne korzyści jakie dają balkoniki dla niepełnosprawnych. Ich lekkie konstrukcje, możliwość regulacji wysokości i mobilność sprawiają, że balkoniki medyczne ograniczają konieczność sprawowania ciągłej opieki nad inwalidą, który dzięki takim sprzętom może np. samodzielnie skorzystać z toalety. Nieco bardziej zaawansowanym rodzajem takich balkoników są balkoniki na kółkach - mobilne, lekkie, z dodatkowym wyposażeniem. Oferujemy modele mniej lub bardziej zaawansowane, np. wyposażony w siedzisko, kosz i hamulec balkonik trójkołowy będący jednym z popularniejszych jeśli chodzi o idealny balkonik dla seniora.

Dla osób starszych niezwykle praktyczne są balkoniki, chodziki dla dorosłych, umożliwiające pokonywanie nierówności w czasie spaceru, tak przecież ważnego dla ich zdrowia. Lekka podpórka rehabilitacyjna czterokołowa dla seniora, daje też możliwość przetransportowania zakupów. Tego typu balkoniki na kółkach, wyposażono bowiem w kosze na zakupy. Dodatkowym udogodnieniem jest siedzisko. Balkonik dla starszej osoby taki jak balkonik 4 kołowy czy podpórka trójkołowa z siedziskiem, umożliwiają odpoczynek w czasie dłuższego spaceru, a tzw. "złapanie oddechu" jest czymś oczywistym i koniecznym dla chorych i starszych.

Nasz sklep oferuje tylko najwyższej jakości balkoniki rehabilitacyjne dla dorosłych, zatem jeśli sytuacja życiowa Twoja lub Twoich bliskich zaburzona została przez uraz lub chorobę, na pewno znajdziesz u nas sprzęt medyczny odpowiedni do Twoich potrzeb. Zdrowie jest dla nas najważniejszym wyznacznikiem korzyści naszych klientów dlatego jesteśmy pewni, że sprzęt rehabilitacyjny - balkoniki to nieoceniona pomoc w walce z chorobą i przyjaciel seniora.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com
loader
Ładuję...