Pumeks kosmetyczny do usuwania zrogowaciałego naskórka - 1 szt.
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pumeks kosmetyczny do usuwania zrogowaciałego naskórka - 1 szt.
Pumeks kosmetyczny został wykonany z pianki poliuretanowej o bardzo dużej gęstości. Jest niezbędnym artykułem w każdej łazience. Skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek, pozostawiając skórę gładką i oczyszczoną. Produkt świetnie nadaje się do codziennej pielęgnacji nie tylko stóp, ale zarówno dłoni. Delikatnie masuje naskórek, sprawiając że staje się przyjemny w dotyku.
| Podatek VAT | VAT23 |
|---|---|
| Barcode | 5906197531523 |
| Producent | Domesthic |
| Rozmiar igły | Brak informacji |
| Liczba sztuk | 1 |
| Pojemność | Brak informacji |
| Długość | 80 mm |
| Szerokość | 25 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Rozmiar | Brak informacji |