Specyfikacja w pigułce
- Typpoduszka ortopedyczna do snu
- Profilanatomiczny (profilowana)
- Twardośćdelikatna (miękka)
- Zastosowaniepodparcie odcinka szyjnego i głowy
- Pokrowieczdejmowany, do prania
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Stworzenie konta ma wiele korzyści:
Poduszka ortopedyczna Morfeusz DelikatnyBól karku po nocy i częste wybudzanie to znak, że potrzebujesz lepszego podparcia. Poduszka ortopedyczna Morfeusz Delikatny pomaga ustawić głowę i szyję w bardziej naturalnej pozycji. Profilowana pianka dopasowuje się do kształtu, odciąża mięśnie i ogranicza napięcie w odcinku szyjnym. To wsparcie dla osób śpiących na boku i na plecach, gdy zależy im na spokojniejszym, stabilnym ułożeniu.
Wspiera kręgosłup szyjny i stabilizuje ułożenie głowy.
Łagodniejsze podparcie dla osób wrażliwych na twardsze pianki.
Pianka reaguje na nacisk, pomagając utrzymać neutralną pozycję.
Odciąża mięśnie szyi, sprzyja rozluźnieniu podczas snu.
Ułatwia wygodny sen w dwóch najczęstszych pozycjach.
Ułatwia utrzymanie higieny dzięki możliwości prania pokrowca.
Komfort każdego dniaMorfeusz Delikatny sprawdza się, gdy szukasz wygody bez uczucia „wypychania” szyi. Odpowiednio wyprofilowana forma pomaga ograniczyć zapadanie się głowy i wyrównuje podparcie na całej długości karku, co może przełożyć się na mniej porannych sztywności. Poduszka jest praktyczna w codziennym użytkowaniu dzięki zdejmowanemu pokrowcowi, a jej konstrukcja wspiera spokojniejsze ułożenie także przy zmianach pozycji w nocy.
Wskazówka: Jeśli masz silny ból szyi, drętwienie rąk lub jesteś po urazie/operacji kręgosłupa, skonsultuj dobór poduszki z lekarzem lub fizjoterapeutą; pokrowiec pierz zgodnie z metką, a wkładu nie pierz.
Miękkość bez zapadaniaMorfeusz Delikatny zaskakuje tym, że mimo przyjemnej miękkości nadal stabilnie prowadzi odcinek szyjny. Profil poduszki pomaga ułożyć kark w naturalnej krzywiźnie i ogranicza niekontrolowane przekręcanie głowy w nocy. W praktyce oznacza to mniej porannej sztywności, łatwiejsze rozluźnienie barków i bardziej przewidywalne podparcie zarówno na plecach, jak i na boku. Zdejmowany pokrowiec ułatwia utrzymanie świeżości na co dzień.
PrzeciwwskazaniaNie stosować wilgotnego wyrobu bezpośrednio w kontakcie ze skórą. Nie stosować w przypadku wystąpienia reakcji alergicznych skóry. Nie stosować, jeśli nastąpiło uszkodzenie mechaniczne wyrobu (np. pęknięcie, rozerwanie).
| Specyfikacja techniczna | |
|---|---|
| Rodzaj pianki | Termoelastyczna |
| Gęstość | 50 kg/m3 |
| Twardość | 18 kPa |
| Wymiary | 48 x 30 x 14 / 11 cm |
| Podatek VAT | VAT8 |
|---|---|
| Barcode | 5903940700045 |
| Producent | Reha Fund |
| Rodzaj | Do spania |
| Twardość | Miękkie |
| Rozmiar poduszki | Uniwersalny |
| Wypełnienie | Pianka memory |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Anatomiczny |
| Długość | 48 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Gęstość pianki | 50 kg/m3 |
| Gwarancja | Brak informacji |
| Bullet points |