Specyfikacja w pigułce
- ModelRuhhy 26039
- TypPoduszka ortopedyczna profilowana
- WypełnieniePianka z pamięcią kształtu (memory foam)
- PokrowiecZdejmowany, z zamkiem błyskawicznym
- ProducentRUHHY
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Stworzenie konta ma wiele korzyści:
Poduszka ortopedyczna Ruhhy 26039Poduszka ortopedyczna Ruhhy 26039 pomaga, gdy budzisz się z bólem karku i spiętymi barkami. Poduszka ortopedyczna stabilizuje odcinek szyjny, by sen naprawdę regenerował. Profilowany kształt wspiera naturalną krzywiznę kręgosłupa, zmniejsza nacisk na mięśnie i ułatwia rozluźnienie. Sprawdza się przy spaniu na plecach i boku, ograniczając „zapadanie się” głowy i poprawiając komfort przez całą noc.
Wspiera szyję i kark w naturalnej pozycji podczas snu
Redukuje napięcie barków i poranne uczucie sztywności
Ułatwia dopasowanie ułożenia do Twojej pozycji spania
Pomaga utrzymać głowę we właściwej osi bez przekręcania
Sprzyja spokojniejszemu zasypianiu i mniejszym wybudzeniom
Praktyczna także jako podparcie podczas odpoczynku w ciągu dnia
Higiena i wygodaDużą zaletą poduszki jest codzienna wygoda użytkowania i łatwiejsze dbanie o higienę snu. Odpowiednia twardość i kształt pomagają utrzymać stabilne podparcie przez całą noc, a to przekłada się na bardziej równomierny nacisk i większy komfort. Poduszka sprawdzi się w sypialni, na kanapie oraz podczas krótkiej drzemki, gdy potrzebujesz szybkiej ulgi dla karku i lepszego podparcia.
Wskazówka: Pierwsze użycie: przewietrz poduszkę po rozpakowaniu; pokrowiec pierz zgodnie z metką, a pianki nie pierz i nie mocz.
Komfort przez całą nocPoduszka ortopedyczna Ruhhy 26039 potrafi pozytywnie zaskoczyć tym, jak szybko „uspokaja” ułożenie szyi i barków. Profil z wyższym wałkiem stabilizuje kark, a pianka memory delikatnie dopasowuje się do kształtu głowy, nie zapadając się gwałtownie. Dzięki temu łatwiej utrzymać naturalną linię kręgosłupa podczas snu na plecach i na boku. Zdejmowany pokrowiec ułatwia utrzymanie świeżości na co dzień.
| Specyfikacja techniczna | |
|---|---|
| Wymienny, hipoalergiczny pokrowiec | Tak |
| Torba w zestawie | Tak |
| Możliwość prania | Ręczne lub w pralce w temperaturze 30°C |
| Kolor | Biały |
| Materiał zewnętrzny dominujący | Poliester oraz włókno poliestrowe z jonami srebra, wypełnienie: pianka memory |
| Wymiary | 49 x 30 x 9,5 cm |
| Waga | 0,873 kg |
| Zawartość zestawu | |
| Poduszka ortopedyczna, poszewka, torba do przenoszenia i przechowywania. | |
| Podatek VAT | VAT23 |
|---|---|
| Barcode | 5900779957046 |
| Producent | Ruhhy |
| Rodzaj | Do spania |
| Twardość | Średniej twardości |
| Rozmiar poduszki | Uniwersalny |
| Wypełnienie | Pianka memory |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Anatomiczny |
| Długość | 49 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Wysokość | 9,5 cm |
| Gęstość pianki | Brak informacji |
| Gwarancja | 2 lata |
| Bullet points |
|