Specyfikacja w pigułce
- ModelMalatec 24238
- ProducentMALATEC
- TypPoduszka ortopedyczna
- ZastosowaniePodparcie odcinka szyjnego i głowy podczas snu
- PrzeznaczenieDo spania na boku i na plecach
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Stworzenie konta ma wiele korzyści:
Poduszka ortopedyczna Malatec 24238Poduszka ortopedyczna Malatec 24238 pomaga, gdy budzisz się z bólem karku, drętwieniem rąk lub uczuciem „sztywnej” szyi. Poduszka ortopedyczna stabilizuje odcinek szyjny i ułatwia utrzymanie prawidłowej pozycji głowy podczas snu na plecach i boku. Profilowany kształt wspiera naturalne krzywizny, odciąża mięśnie i może zmniejszyć napięcie po całym dniu przy biurku lub w aucie.
Wspiera kark i stabilizuje ułożenie głowy w nocy
Ułatwia wygodną pozycję w najczęstszych pozycjach snu
Może zmniejszać napięcie szyi i barków po całym dniu
Pomaga utrzymać naturalne krzywizny odcinka szyjnego
Sprawdza się w domu oraz podczas odpoczynku po pracy
Praktyczne rozwiązanie dla osób szukających wsparcia szyi
Wsparcie kręgosłupa szyjnegoWyprofilowanie poduszki pomaga utrzymać równą linię głowa–szyja–kręgosłup, co jest kluczowe dla regeneracji w nocy. Dzięki stabilniejszemu podparciu karku łatwiej ograniczyć niekorzystne wyginanie szyi, które często nasila dyskomfort po przebudzeniu. Poduszka ortopedyczna Malatec 24238 może poprawić jakość snu, a jednocześnie wspierać codzienną profilaktykę przy pracy siedzącej i przeciążeniach.
Wskazówka: Jeśli pojawi się dyskomfort lub ból szyi, zmniejsz wysokość podparcia przez zmianę ułożenia lub przerwij używanie i skonsultuj się ze specjalistą; regularnie wietrz poduszkę i dbaj o czystość pokrowca zgodnie z zaleceniami z metki.
Stabilne podparcie karkuPoduszka ortopedyczna Malatec 24238 potrafi zaskoczyć tym, jak szybko porządkuje ułożenie głowy i szyi. Profil pomaga utrzymać neutralną pozycję kręgosłupa szyjnego, dzięki czemu łatwiej rozluźnić barki i „odpuścić” napięcia po całym dniu. Sprawdza się zarówno przy spaniu na plecach, jak i na boku, wypełniając przestrzeń między szyją a materacem. To mały element, który realnie poprawia komfort nocnego odpoczynku.
| Specyfikacja techniczna | |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Materiał | Siatka mesh / pianka memory / żel chłodzący |
| Pokrowiec na zamek | Tak |
| Wkład chłodzący | Tak |
| Gęstość pianki | 45 kg/m3 |
| Wymiary | 54 x 34 x 10 cm |
| Waga | 1 kg |
| Waga w opakowaniu | 1,3 kg |
| Zawartość zestawu | |
| Poduszka, pokrowiec, wielojęzykowa instrukcja obsługi. | |
| Podatek VAT | VAT23 |
|---|---|
| Barcode | 5900779952058 |
| Producent | Malatec |
| Rodzaj | Do spania |
| Twardość | Średniej twardości |
| Rozmiar poduszki | Uniwersalny |
| Wypełnienie | Pianka memory |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Anatomiczny |
| Długość | 54 cm |
| Szerokość | 34 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Gęstość pianki | 45 kg/m3 |
| Gwarancja | Brak informacji |
| Bullet points |