Specyfikacja
- Model MOMO P30
- Kolory biały / złoty
- Zastosowanie manicure i stylizacja paznokci
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Stworzenie konta ma wiele korzyści:
Pochłaniacz pyłu MOMO P30 60W
Pochłaniacz pyłu MOMO P30 60W to nowoczesne urządzenie przeznaczone do utrzymania czystości podczas wykonywania manicure oraz stylizacji paznokci. Dzięki wydajnej pracy skutecznie pochłania pył powstający podczas opracowywania masy żelowej, akrylowej oraz hybrydowej, pomagając zachować większy komfort pracy zarówno stylistce, jak i klientce. Elegancki wygląd sprawia, że urządzenie świetnie prezentuje się w profesjonalnych salonach kosmetycznych oraz domowych stanowiskach manicure.
Skuteczne pochłanianie pyłu podczas stylizacji paznokci.
Pomaga utrzymać czystość stanowiska manicure.
Elegancka obudowa w kolorze białym oraz złotym.
Idealny do profesjonalnego i domowego manicure.
Wygodne użytkowanie oraz łatwe utrzymanie urządzenia w czystości.
Pomaga stworzyć bardziej estetyczne miejsce pracy.
Regularne czyszczenie urządzenia pomaga zachować wysoką skuteczność pracy.
| Podatek VAT | VAT23 |
|---|---|
| Producent | Momo |
| Zasilanie | Przewodowe |
| Moc | 60W |
| Wysokość | 7,5 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Długość | 25cm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Bullet points |
|