Plecak ratownika medycznego BOXMET MEDICAL TPR 1012 z ampularium
Plecak ratownika medycznego BOXMET MEDICAL TPR 1012
Plecak ratownika medycznego BOXMET MEDICAL TPR 1012 został zaprojektowany z myślą o zespołach karetek reanimacyjnych, ratownikach medycznych oraz specjalistycznych grupach ratowniczych. Wielokomorowa konstrukcja umożliwia wygodną organizację wyposażenia i szybki dostęp do najważniejszych akcesoriów podczas działań ratunkowych.
Model pozwala na wygodne przechowywanie sprzętu wykorzystywanego podczas tlenoterapii biernej i aktywnej, odsysania, intubacji oraz zabezpieczenia dróg oddechowych. Plecak sprawdza się podczas prowadzenia procedur ratunkowych poza ambulansem.
Wytrzymała konstrukcja do pracy w terenie
Plecak wykonano z wysokogatunkowego poliamidu z odporną powłoką poliuretanową i apreturą teflonową. Cała konstrukcja została usztywniona i opiankowana, co zwiększa ochronę transportowanego wyposażenia oraz komfort użytkowania.
Elementy odblaskowe oraz oznaczenie krzyżem św. Andrzeja poprawiają widoczność ratownika podczas pracy w trudnych warunkach.
Przemyślana organizacja wyposażenia
Model posiada pięć niezależnych przegród oraz liczne kieszenie umożliwiające wygodne rozmieszczenie sprzętu medycznego. Wewnątrz znajdują się organizery mocowane za pomocą mocnej taśmy rzepowej oraz transparentne kieszenie poprawiające przejrzystość wyposażenia.
Plecak wyposażono również w wyjmowane ampularium mieszczące do 60 ampułek oraz kieszeń umożliwiającą szybki dostęp do zaworu butli tlenowej.
Wygodny transport i ergonomia pracy
Dwa uchwyty transportowe, komplet szelek oraz pas biodrowy poprawiają komfort przenoszenia plecaka podczas działań ratowniczych. Dodatkowa kieszeń umożliwia schowanie szelek, gdy nie są używane.
| Wymiary | 55 x 49 x 30 cm |
| Pojemność | 80 l |
| Waga | 5 kg |
| Materiał | Nylon / Poliamid |
| Ampularium | Na 60 ampułek |
Zalety
- Wielokomorowa konstrukcja ułatwiająca organizację wyposażenia ratowniczego
- Wytrzymały materiał odporny na intensywne użytkowanie w terenie
- Wyjmowane ampularium mieszczące do 60 ampułek
- System szelek oraz pas biodrowy poprawiające komfort transportu
- Elementy odblaskowe zwiększające widoczność podczas działań ratunkowych
| Podatek VAT | VAT23 |
|---|---|
| Barcode | 3317301281081 |
| Producent | Boxmet Medical |
| Rozmiar | Uniwersalny |
| Szerokość | 490 mm |
| Głębokość | 300 mm |
| Wysokość | 550 mm |
| Kolor dominujący | Czerwony |
| Gwarancja | Brak informacji |
| Bullet points |
|