Z uwagi na wzrost zapotrzebowania na artykuły medyczne i higieniczne, realizacja dostaw może wydłużyć się do 5 dni roboczych. Przepraszamy za niedogodności.

Produkty dostępne w tej kategorii to poduszki do siedzenia stosowane przy dolegliwościach bólowych różnego pochodzenia, a także w celach rehabilitacyjnych. Oferujemy również poduszki poprawiające codzienny komfort i pozwalające zdać o prawidłową postawę.

 

Poduszki do siedzenia – różnorodne korzyści, wiele zastosowań

 

Dobrze dobrana poduszka do siedzenia zapewnia komfort, chroni przed powstawaniem problemów z kręgosłupem oraz wspomaga rehabilitację. Odciąża kręgosłup i pomaga rozluźnić mięśnie, dzięki czemu łagodzi dolegliwości bólowe. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia, a także dla zawodowych kierowców czy pracowników biurowych. Poduszki do siedzenia pozwalają zachować prawidłową postawę oraz dbać o zdrową sylwetkę mimo wielu godzin spędzanych w pozycji siedzącej.

 

W tej kategorii dostępne są:

 

 • specjalistyczne poduszki rehabilitacyjne do siedzenia, przeznaczone do korygowania wad postawy oraz wzmocnienia mięśni grzbietu,

 • poduszki poprawiające równowagę i koordynację ruchową,

 • dyski sensoryczne do treningu, masażu oraz dynamicznego siedzenia,

 • poduszki typu pierścień dla osób po zabiegach oraz odczuwających ból lub dyskomfort w dolnych partiach ciała podczas siedzenia

 • poduszki i siedziska różnego rodzaju o szerokim zastosowaniu w rehabilitacji oraz poprawiające komfort podczas siedzenia.

   

Ergonomia i wygoda przy długotrwałym siedzeniu

 

Ergonomiczne siedzisko wymusza prawidłową postawę podczas siedzenia oraz przynosi ulgę w dolegliwościach bólowych różnego pochodzenia, odczuwanych przy długotrwałym przebywaniu w pozycji siedzącej. Osobom odczuwającym dyskomfort związany z nieprawidłową pozycją za biurkiem polecane są często ortopedyczne poduszki z pianki memory. W wybranych produktach zastosowano innowacyjną termo-formującą piankę z pamięcią kształtu, która dobrze dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała.

 

Poduszka do siedzenia przy bólu dolnych partii ciała

 

Osobna grupa produktów to poduszki dla osób, które mają trudności z siedzeniem z powodu przebytych zabiegów lub cierpiących na hemoroidy. Poduszka do siedzenia o specjalnym kształcie umożliwia także wygodniejsze siedzenie po operacji i po porodzie.

 

Poduszka do siedzenia sensoryczna – trening i komfort

 

Dynamiczne poduszki sensomotoryczne są przeznaczone do korygowania wad postawy i wzmacniania mięśni grzbietowych. W tym wypadku poduszka do siedzenia skutecznie odciąża odcinek lędźwiowy kręgosłupa i także stymuluje mikro-ruchy krążków międzykręgowych.

Poduszki sensoryczne wymuszają ciągłe balansowanie ciałem, co sprzyja utrzymanie prawidłowej, pionowej pozycji i trenuje mięśnie.

 


                                    
  
      
 • promocja
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl