Z uwagi na wzrost zapotrzebowania na artykuły medyczne i higieniczne, realizacja dostaw może wydłużyć się do 5 dni roboczych. Przepraszamy za niedogodności.

Pharma Nord Bio-Quinon Active Q10 30 mg - Metabolizm energii komókowej, 30 kaps.

  • promocja
Cena: 31,90 zł 45,90 zł 31.90

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: 1244
Ocena: 5
Producent: Pharma Nord
ilość szt.

Opis

Dawkowanie 1 kapsułka dziennie, o ile nie zalecono inaczej.
1 kapsułka 30 mg
Opakowanie 30 kaps.
Główne działanie Układ krążenia
Dla wegetarian Nie
Dla wegan Nie
Kraj pochodzenia Dania

Pharma Nord Bio-Quinon Active Q10 30 mg 30 kaps.

Bio-Quinon Q10 powstał w 1990 roku i był jednym z pierwszych preparatów Q10 na rynku europejskim. Odporne na światło miękkie żelatynowe kapsułki, każda zawiera 30 mg koenzymu Q10, rozpuszczonego w oleju roślinnym. Składnik aktywny ma bardzo dobrą dostępność biologiczną. Olej w którym rozprowadzono koenzym, został ogrzany w specjalny sposób, który umożliwia cząsteczkom całkowite rozpuszczenie. Lepsza biodostępność Bio-Quinon Q10 została potwierdzona w wielu badaniach. Wiele lat na rynku europejskim sprawia, że Bio-Quinon Q10 jest jednym z produktów o najlepiej udokumentowanym działaniu.

Bio-Quinon Q10:

  • Jest jednym z najczęściej sprzedawanych suplementów Q10 od dziesięcioleci z uwagi na jego obszerną dokumentację dotyczącą biodostępności
  • Zawiera Q10, który jest identyczny z koenzymem Q10 wytwarzanym endogennie przez ludzki organizm
  • Zawiera naturalną postać, która jest pozbawiona syntetycznych izomerów cis. Nie zawiera żadnych zanieczyszczeń, które można znaleźć w innych surowcach koenzymu Q10, z których większość jest nieudokumentowana
  • Ilość Q10 w jednej kapsułce przekracza ilość koenzymu Q10, którą zwykle pozyskujemy z diety

Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie, o ile nie zalecono inaczej.

Koenzym Q10 jest witamino-podobną substancją, odgrywającą kluczową rolę w metabolizmie energii komórkowej. Aktywnie przyczynia się do konwersji tłuszczów, białek, węglowodanów, a także alkoholu do ATP (trifosforanu adenozyny), cząsteczki, która magazynuje energię w swojej formie chemicznej. Kiedy komórka potrzebuje energii, dzieli cząsteczkę ATP, uwalniając energię uwięzioną w środku. Cały proces odbywa się wewnątrz komórek, w małych strukturach o kształcie fasoli - zwanych mitochondriami. Koenzym Q10 znajduje się we wszystkich mitochondriach. Komórki mięśniowe są szczególnie zależne od dużych ilości energii, dlatego też zawierają znacznie więcej mitochondriów niż inne rodzaje komórek. Mięsień sercowy jest dobrym przykładem tkanki zawierającej komórki, które zawiera dużą liczbę mitochondriów i mają odpowiednio duże zapotrzebowanie na energię.
Koenzym Q10 jest również silnym przeciwutleniaczem.

 

Opinie o produkcie (0)

5.0 55
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
do góry
Promocja kończy się za:

00 dni 00 godz 00 min 00 sek

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl