Termometr bezdotykowy Pempa T200 - jednosekundowy pomiar

Opis Specyfikacja Opinie

Termometr bezdotykowy Pempa

Termometr bezdotykowy Pempa T200 przeznaczony jest do pomiaru ciała, obiektów oraz otoczenia. Dzięki wyjątkowej technologii zapewnia zawsze precyzyjny i niezależny od zewnętrznych źródeł ciepła odczyt temperatury. Pomiar trwa zaledwie jedną sekundę, a autokalibracja zapewnia precyzję każdego wyniku. Dodatkowo termometr posiada duży, kolorowy wyświetlacz, który precyzyjnie wyświetla pomiary. Po około jednej minucie od wykonania ostatniego mierzenia temperatury następuje automatyczne wyłączenie, które umożliwia oszczędzanie baterii.

Właściwości termometru

 • Szybki pomiar przy użyciu jednego przycisku
 • Możliwość wyłączenia sygnału dźwiękowego
 • Pomiar temperatury ciała, otoczenia oraz obiektów
 • Alarm gorączki
 • Podświetlenie miejsca pomiaru
 • Pamięć ostatnich 35 wyników
 • Bezdotykowy pomiar
 • Duży, kolorowy wyświetlacz
 • Autokalibracja
 • Etui
 • 3 lata gwarancji „door to door”
Podatek VAT VAT8
Barcode 5906874788080
Producent CHDE
Rodzaj Bezdotykowy
Miejsce pomiaru Czoło, Otoczenie, Woda
Kolor dominujący Biały
Wyświetlacz LCD
Zasilanie Bateryjne
Cechy dodatkowe Alarm gorączki, Automatyczne wyłączanie, Baterie w zestawie, Etui, Podświetlany wyświetlacz, Pomiar temperatury otoczenia, Sygnały dźwiękowe
Liczba zapamiętywanych pomiarów 35
Jednostka °C
Czas pomiaru 1s
Zakres pomiaru temp. ciała: 32,0° - 43,0° C ; temp. obiektu: 2,0°- 99,0° C
Gwarancja 3 lata
Deklaracja zgodności Produkt spełnia wymogi Rozporządzenia (UE) 2017/745 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmieniającego Dyrektywę 2001/83/WE, Rozporządzenie (WE) nr 178/2002 i Rozporządzenie (WE) nr 1223/2009 oraz uchylającego Dyrektywy Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG (Rozporządzenie MDR) i posiada oznaczenie CE, co oznacza, że został oceniony przez producenta jako spełniający wymogi zdrowotne, bezpieczeństwa i ochrony środowiska Unii Europejskiej. Ten produkt jest przeznaczony do samokontroli przez pacjenta. To jest wyrób medyczny, używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Do produktu dołączona jest szczegółowa instrukcja obsługi w języku polskim, zapewniająca kompletne informacje na temat prawidłowego użytkowania, przechowywania oraz konserwacji wyrobu medycznego.

Opinie klientów

Ocena
Bardzo praktyczny
Recenzowany przez
Termometr bezdotykowy Pempa T200 to bardzo dobry wybór. Jego największą zaletą jest jednosekundowy pomiar, co jest niezwykle wygodne, szczególnie przy mierzeniu temperatury dzieciom. Jest bardzo prosty w użyciu i dokładny. Cenę uważam za adekwatną do jakości i funkcjonalności - szybki pomiar i bezkontaktowe używanie to duże plusy. Wyświetlacz jest jasny i łatwy do odczytania. Urządzenie jest lekkie i poręczne, co ułatwia jego przechowywanie i transport. Polecam ten termometr każdemu, kto szuka szybkiego i niezawodnego sposobu na kontrolę temperatury ciała.
Ocena
Ok ok
Recenzowany przez
Termometr bezdotykowy Pempa T200 to urządzenie, któremu ufam! Jego jednosekundowy pomiar jest niezwykle szybki i precyzyjny. Działa bezkontaktowo, co jest ważne, zwłaszcza przy pomiarach u dzieci. Jestem zadowolona z łatwości użycia tego termometru, a wyniki są dokładne. Polecam go każdemu, kto poszukuje niezawodnego termometru do pomiaru temperatury!

2 produkt(ów)

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: Termometr bezdotykowy Pempa T200 - jednosekundowy pomiar
Twoja ocena:
Ładuję...

Dodano swoją recenzję do moderacji.

almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com almamed.pl Reviews with ekomi-pl.com